· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii Iernii 2005-2006 ( cap.7)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Nazdravanii Iernii 2005-2006 ( cap.7)     
pupy

Copii
Anna: 16 ani, 2 luni
am nascut deja!

29.11.2009 2:15     citat 

La multi ani Dana sarut sa ai parte de tot ce este mai bun pe lume...sa fi fricita si iubita trag cu ochiul

Simona,sanatate multa pentru Horea sarut sarut
Nell super faine pozele trag cu ochiul
Pupici pentru gasca trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
denig

Copii
Denisa Andreea: 16 ani, 4 luni

29.11.2009 7:14     citat 

Fetelor,multumesc mult sarut .E atat de bine sa vezi ca cineva se gandeste si la tine.Asta in ideea ca,persoane apropiate uita de ziua mea si cand vin la noi de Sf.Andrei si vad flori isi aduc aminte.
Nelus,probleme sunt si de-oparte si de alta.Mereu v-am citit pe fuga dar nu aveam timp sa raspund.Acum au plecat musafirii,am facut putina ordine si am putin timp de respiro.Maine alta serie de oaspeti.
Monica,ai fost foarte inspirata cand ai plecat din invatamant.Cu toate ca-mi place foarte mult ceea ce fac am ajuns la concluzia- nu se merita.Doar isi bat joc de noi.Saptamana trecuta am avut control si inspectoarea de zona ne-a taiat 2% din salariu ca a gasit ore nesemnate la inceputul anului,asta in conditiile in care ,in doua zile,intram in concediu fara plata.Nu este mult dar m-a durut caci pentru acei bani eu muncesc si nimeni nu-mi da un ban pentru coli,toner si alte materiale.M-am certat cu inspectoarea si i-am spus asta,mi s-a dat medical iar eu l-am refuzat sa merg la munca si ce raspuns am primit:,,nu ma intereseaza'', ..,,daca nu-ti convine pleaca in alta parte''.
Claudia,sanatate multa.
Sanatate multa si lui Horea.Of,cu astmul,din cauza cetei si eu am probleme zilnic.
Pupy,eu ma rog pentru tine.Poate pana la urma vindeti apartamentul .
Ilinca,felicitari ca ai renuntat la bibe.Esti intradevar o fetita mare care si-a purtat cu mandrie bulina rosie.
Nelus,sper ca esti plecata la distractie,adica ,daca tot e week-end prelugit.
Am vazut poze frumoase cu copilashi si mamicile lor.
Mary,iti sta foarte bine noua freza.Te prinde.
Pupy,am sa fac tot posibilul sa trimit si eu pozele.
Deni ieri a facut temperatura.Dimineata putin,pe timpul zilei a fost ok dar seara 39,4.Apropate toata noaptea a tinut-o asa.A cedat foarte greu.
Salutari la toata lumea,si sa aveti zile cat mai placute

sus

Denunta
criss_bb

Copii
mister B: 16 ani, 3 luni

29.11.2009 9:22     citat 

La multi ani si din partea noastra Dana!!!
Sa fii sanatoasa si sa ai parte doar de bucurii si impliniri!
Va pupam dulce sarut

sus

Denunta
nelus

30.11.2009 7:39     citat 

Suntem la pagina 10. Am incredere insa ca patroana va prelua mesajul meu in caz de ceva.

Dana, imi pare rau ca ai probleme pe fiecare plan, dar cel mai important acum e sa se faca Denisa bine. Doar azi e ZIUA EIII! Sa-ti traiasca mami si sa va reveniti cu totii rapid. LA MULTI ANI!

sus

Denunta
nelus

30.11.2009 8:56     citat 

Week-endul meu prelungit a ramas doar we...

sus

Denunta
criss_bb

Copii
mister B: 16 ani, 3 luni

30.11.2009 12:01     citat 

La multi ani pentru Andreea si Andrei!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 16 ani, 5 luni

30.11.2009 2:19     citat 

La multi ani, Dana, cu noroc si sanatate multa! Iar Andrelutelor si Andreilor le doresc sa li se imlpineasca visele, oricit de fantastice sint!

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 16 ani, 2 luni
am nascut deja!

30.11.2009 4:10     citat 

Va invit la un nou capitol sageata http://www.parinti.com/modules.php?name...32#1014332

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: