· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii Iernii 2005-2006 ( cap.7)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Nazdravanii Iernii 2005-2006 ( cap.7)     
nelus

23.11.2009 11:10     citat 

F frumos autoportret! E o idee! O s a Corinei tema!

de la grupa mica am mapa cu toate lucrarile Corinei. M-am uitat prin ea f mandra de realizari. Binenteles ca sotul meu s-a el! Binenteles ca el a mine! "Tu ai observat ca fata are o preferinta pentru albastru si verde?" "Apare f des in desenele ei!" prostit Am facut o fata de parca eram Axinte de la vacanta Mare. Dejtept barbat mai am! Probabil ca el ar vedea multe in spatele autoportretului!

Da Monica, 4 ani! Avem ceva istoric! si uite asa revin la dedicatia Marilenei- "To All The Girls I've Loved Before "

O parere am si eu despre voi, dar e trunchiata. Asa cred!

sus

Denunta
nelus

23.11.2009 11:19     citat 

Corelaţii semnificative au fost identificate şi între preferinţele cromatice şi tipul temperamental ( F. Birren ):
 Roşu – tipul atletic;
 Albastru – tipul cerebral-intelectual;
 Galben – tipul egoist sau cu înclinaţii metafizice;
 Portocaliu – tipul amical, jovial;
 Purpuriul – tipul artistic.

* Roşu-oranj reprezintă ,,forţa prefer sa curat in liniste lunea. pitica ma acceptat am scapat de o problema . ieri am fost la familie si am auzit numai wow deci am trecut cu brio testul . eu cu roscatul asta mi-am indeplinit o dorinta mai veche si ma plac asa . cand m-am tuns prima data scurt fugeam la oglinda sa ma vad acum nu . o sa vad eu dupa cateva spalari cum arat daca trec iar la caciula. rad
vali nu am poze recente o sa fac una si o pun mai vedem .
la pictura helena merge mult pe verde si albastru
dulcica foc ilinca dar mami corecteaza ochisori sa o admiram mai bine sarut

sus

Denunta
nelus

23.11.2009 11:55     citat 

observati ca si in autoportret si in realitate, Ili e data cu ruj foarte fericit

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 16 ani, 7 luni

23.11.2009 12:00     citat 

m-am executat!

nell, ia da-i sotului cu ochi patrunzatori autoportretul fiica-mii, sa-l analizeze... cine stie ce trasaturi de caracter mai descoperim! zambet

da, e rujata! e o mare doamna si numai asa poate sta prin casa! rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 6 luni

24.11.2009 10:41     citat 

----------
nelus a ce ai fost "nevoita" sa o tunzi.
----------

pentru ca asa a mi-a astfel m-a fapt chiar n-ai inteles ce s-a fapt imi contesti decizia

luana... sarut sarut sarut sarut sarut picasso o face mami cind creste rad

sus

Denunta
nelus

24.11.2009 10:50     citat 

Nu am inteles contextul. Decizia nu am cum sa ti-o contest, pt ca am sarit peste pasajul in care ai scris cum de ai tuns-o. trag cu ochiul

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 16 ani, 5 luni
D-P: 9 ani, 6 luni

24.11.2009 4:32     citat 

hmmm, mami nell isi ascute coltii... adica si-i arata. jenat
luana, mami, matale vrei sa stii tot despre toate, dar nu te spargi in postari personale. a nu ai cum sa fii mai minunata ca mine, da? rad

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 16 ani, 7 luni

24.11.2009 4:44     citat 

facem concurs de miss? rad
ba cum nu, eu scriu circa despre mine, si ce fac, si cu cine fac ( rad ), trebuie putina atentie. eu retin despre Dvs, doamnelor, cu usurinta, nu stiu de ce, dar mi-amintesc despre fiecare dintre Dvs ce-ati zis o data, ptr ca m-a ma ajuta si pozele, si iaca.... nu prea am dubii.
nell, draguta de ea, a vad ca o incaseaza foarte fericit noroc ca are simtul umorului zambet
tre' sa fug la gradi dupa fata.pupici.

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 16 ani, 5 luni
am nascut deja!

24.11.2009 5:40     citat 

Buna,fetele!
Luanasuper tare autoportretul ilincai sarut sarut sarut ce sa mai....am ramas fara cuvinte....arata tare dragalasa in poza si rujata foarte fericit
Cum a pe mine ma mai apuca asa din cind in cind sa ma vopsesc alta culoare scot limba mai simte omu sa mai faca o schimbare ceva nu? trag cu ochiul eu de ceva vreme imi fac numai suvite foarte fericit pina acum am fost la coafor...dar te "omoara" preturile astea.....asa ca ma gindesc sa incerc sa imi fac eu acasa citeva suvite...sa vedem ce o sa iasa.....dar nu acum...mai astept putin...mai aproape de craciun..
Zuza , mami tare te mai invidiez.....pentru ca te poti tine de cuvint....uite eu la capitolul asta stau tare prost trist asa ca tre sa imi aleg cu grija " pedepsele" posibile pe care le pot da...ca sa ma pot tine de cuvint ....sper ca Anna sa nu imi "simta" slabiciunea asta...altfel voi avea probleme cu ea mai tarziu .....
Fetele ca sa nu uit...si ca sa nu uitati nici voi trag cu ochiul va rog sa nu uitati sa imi trimiteti cite o poza cu copilul si una cu copil+mami ok?......pina pe 1Decembrie.....
Gata,va pupacesc pe toate sarut sarut sarut sarut sarut merg ca ma doare iar in gat cind inghit trist ....
Aaaa!!!! si era sa uit plang sau sunt foarte trist ....al meu sot a nu a nu putea sa raspunda...cine stie..... trist s-au dus visele mele trist

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 16 ani, 7 luni
R: 15 ani, 1 luna

24.11.2009 6:53     citat 

vali trist cu pozele nu promit nimic ca eu nu prea stiu sa cochetez cu aparatul si ies varza in poze si domnu din dotare rad e greu de urnit la facut poze .
ai grija ce iti faci acasa . parul la mine e singurul lux la care nu am renuntat. dar promit cand imi iau job ca o sa am si portelane fine si nu mai stiu eu ce marca de sticla rad sa nu mai primesc bobarnace de la lumea buna foarte fericit
luana ia zi mataluta si a nu doi si sincer nu m-as vedea cu 4 nici daca as fi milionara si ma asteapta seara grea ca nu e domnu acasa.
mie mie dor de numele gasca vesela .. jenat
pupici de la noi la mic si mare sarut

sus

Denunta
nelus

24.11.2009 7:02     citat 

si mie imi placea numele de gasca vesela.

Vali, eu de vopsit acasa ma vopsesc, dar suvite nu m-as risca sa imi fac acasa . si nu as testa ceva nou inaintea unei sarbatori importante sau a faza cu aparatmentul.

Monica, vorba unei colege, "dar sa trecem peste acest moment".

sus

Denunta
nelus

24.11.2009 7:41     citat 

Referitor la pedepse, si eu le pun in aplicare. Doar ca o amenint mai rar. Daca m-a joaca si trebuie sa fac ce spun. La noi cuvantul "promit" e un fel de declansator. Deci daca as fi spus "daca nu iti pui clame, promit ca te tund".... postam si eu poze cu Corina-tunsulina.

Vali, multa sanatate! Ai vreun animalut in gat?

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 16 ani, 5 luni
D-P: 9 ani, 6 luni

24.11.2009 8:21     citat 

auziti, nu stiu daca ma cunoasteti pe mine, daca am reusit sa ma dezvalui in toata splendoarea mea zgomotoasa si preocupata de persoana mea, dar io o sa tiu minte toata viata faza aia cu "alba ca zapada" da nu mai stiu care dintre voi mi-o pus eticheta asta, babyboy ori danielle? cool
pe nelus am descoperit-o anul asta, constat ca a chisicuta? piscoto? nu mai tin minte cine mai lipseste.
hai ca o dau in SF-uri de-acu...am consumat un pic de vin productie proprie, asa ca... prostit

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 16 ani, 7 luni
R: 15 ani, 1 luna

24.11.2009 8:37     citat 

----------
monica77 a cunoasteti pe mine, daca am reusit sa ma dezvalui in toata splendoarea mea zgomotoasa si preocupata de persoana mea, dar io o sa tiu minte toata viata faza aia cu "alba ca zapada" da nu mai stiu care dintre voi mi-o pus eticheta asta, babyboy ori danielle?

habar nu am despre ce vorbesti rad

hai ca o dau in SF-uri de-acu...am consumat un pic de vin productie proprie, asa ca... prostit
----------
rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: