· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii Iernii 2005-2006 ( cap.7)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Nazdravanii Iernii 2005-2006 ( cap.7)     
monica77

Copii
VIP: 16 ani, 3 luni
D-P: 9 ani, 4 luni

12.11.2009 4:01     citat 

ultima poza : asa NU prea... Prima si a doua frumusica foc! sarut

sus

Denunta
nelus

12.11.2009 4:04     citat 

Votez mediu.

sus

Denunta
monica77

Copii

12.11.2009 4:05     citat 

ce bine ma "simtesc" foarte fericit azi la subiectul nostru. Nu fie de deochi... cool

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 16 ani, 5 luni
R: 14 ani, 11 luni

12.11.2009 4:10     citat 

hai ca pe afara nu dau de frumusete .dar si kg schimba foarte mult . al meu zice sa ma tund ca el la chelie scutim niste bani si suntem pereche perfecta rad partea proasta a r fi fetele ca r vrea sa fie si ele la moda rad

sus

Denunta
monica77

Copii

12.11.2009 4:12     citat 

rad rad rad rad rad rad rad sunteti dusi...

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 15 ani, 10 luni

12.11.2009 4:15     citat 

----------
danielle13 a scris:
legat de zi de nastere ma inebunit ca vrea tort printesa si cum e sunt super talentata rad habar nu am cum sa il fac. am tot batut internetul dar probleme este ca aici nu prea se serveste tort la copii cu creme etc. asa ca vali daca ai vreo idee cum drac fac eu ceva printesa. corp de papusa numai bustul am gasit de comandat pe net . am mai vazut ca marzipanul e gata facut aici la magazin la alegere ori intins ori doar foi si il mesteresti tu se mai gasesc si floricele dar pana la partea finita nu stiu ce drac sa fac. confuz
----------

Ia printesa fara crema foarte fericit
http://www.kinderrezepte.de/faq/faq.php...&q_id=1374

Dar iti trebuie doua form de guglhupf de marimi diferite, eu n-as avea nici macar una, ca singura pe care am avut-o s-a stricat candva. prostit

sus

Denunta
danielle13

Copii

12.11.2009 4:28     citat 

luana , christa multumesc . sarut studiez si incerc pe we sa vad daca iese ceva din manutele mele.
forma nu am dar cer la socrela ca are de toate . eu ma tot scuz ca suntem la inceput de drum prostit
pasta de zahar am incercoato . ies si floricelele dar cu intinsul a fost problema mare . am reusit eu sa imbrac papusa jumate si dupaia am aruncat tot . rad
http://www.daskleinelaedchen.de/product...ts_id=2122
asta mi se pare mai practic decat papusa intreaga confuz

sus

Denunta
denig

Copii
Denisa Andreea: 16 ani, 4 luni

12.11.2009 6:28     citat 

Buna seara la fete.Ati fost active,dragele mele.
Mary,in primele doua poze iti sta foarte bine.
Monica are dreptate,parul lung e mai putin pretentios.Mie acum,daca sunt tunsa ,i-mi vine foarte greu sa-l aranjez..dar,binentele,tu te vei hotara cum il vei vrea.Tu sti mai bine cum iti sta parul.
I-mi place foarte mult ce vor primi fetele tale cadou.Mai tuseste Helena?Sanatate multa.
Luana,si casuta pe care si-o doreste Ilinca este superba.Ma bucur sa aud ca s- a acomoat foarte bine la program normal.Bravo ei,doar e fetita mare si o tingacusha frumoasa .
Corina,zambitoare si dulce.
Denisa are si ea o lista interminabila .Ideea e ca ,trebuie sa ma apuc sa-i cumpar din timp cadourile deoarece sunt destule evenimente si la capitolul finante stam cam prost. trist
Isi doerste cel mai mult o caleasca cu calut si printesa,mare,o bucatarie,si o papusa mare cat ea.
Simona sanatate multa,asptetam poze cu baietii.In perioada asta din an si eu ma resimt puternic din cauza astmului.Sanatate multa lui Horea.
Valy,tu cum te mai simti?Anna ce face?
Silvia sarcina usoara,ai grija de tine.Vad ca ai un ajutor de nadejde in micutul tau.
Luana,cum este la voi cu gripa porcina?
Am vorbit cu cumnata mea care este medic rezident la Iasi,si spunea ca acolo este total scapata de sub control dar ca mai rea este gripa normala,de sezon care se manifesta cu febra ,varsaturi.

sus

Denunta
nelus

13.11.2009 8:35     citat 

"Draga Mos Craciun! Buna seara! Eu am fost fetita cuminte si vreau sa imi aduci jucarii: masinuta, puzzle ( daca vrei tu....) si o papusa cum e Lily, sa o iubesc."

Lily e papusa ei Simba toys Dolly, facuta doar din material textil si lavabila.

http://www.avertisment pentru reclama/products/232-2_a..._45_cm.mbs

Cam asta e cererea Corinei!

sus

Denunta
monica77

Copii

13.11.2009 11:18     citat 

Vladut vrea asa de Craciun:"chitara cu microfon si orga cu microfon si scaun" ( astea le-a mai avut, le-a stricat, dar o sa mai primeasca, daca muzica e viata lui...ce sa fac, sa ma pun cu artistul???) foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 4 luni

13.11.2009 12:27     citat 

danielle....pai si daca nu faci crema, din ce faci tortul?????
referitor la tunsoare, cam aceeasi problema o am si eu....si exista doar doua lungimi care se preteaza la orice: 5-6 cm sau o lungime medie tuns in scari, pe care sa-l poti prinde la spate 95%

sus

Denunta
silviamures

Copii
Patrick Alexandru: 16 ani, 2 luni
Cristian: 12 ani, 2 luni
am nascut deja!

14.11.2009 10:11     citat 

eu votez pt o tunsoare ca in primele 2 poze zambet
si pe mine ma bate gandul sa merg la coafor. Mi-as face suvite. Mai vad fete pe strada cu niste suvite bestiale ....... vreau si eu............... mie niciodata nu mi-au iesit asa....... ma refer la coafurile alea cu suvite bine definite de la un castaniu inchis pana la blond deschis.
fetelor voi ce vroiati sa va faceti cand erati mici?
eu vroiam sa ma fac frizerita - imi placea ideea de a taia cu foarfeca sau educatoare- ca sa trag copii de urechi rad rad rad
De mentionat ca pe Alex nu l-am tras niciodata de urechi. Am avut o colega in generala care avea o ureche mai mare decat cealalta pt ca o trageau parintii de ureche drept pedeapsa. Ce tamenie trist trist

sus

Denunta
osteffy

Copii
Rares-Andrei: 16 ani, 5 luni

15.11.2009 12:36     citat 

Salutari de pe meleagurile spaniei! trag cu ochiul
Nu am reusit sa citesc ce ati scris in tot acest timp cand am absentat ,dar voi recupera ,ma voi pune in tema.
Pot sa va spun ca sunt bine aici in spania ,doamne ajuta ,dar imi este fff dor de Rares care a ramas acasa cu tatal lui .....ma agit sa reusesc sa-i aduc aici de sarbatori,doamne ajuta!
Vreau sa stiti ca ma gandesc mereu la voi ...voi incerca sa scriu si sa citesc tot ce scrieti ori de cate ori voi putea .
Va pupicesc pe toate si toti !
Numai bine si sanatate multa la toata lumea !

sus

Denunta
Onush

15.11.2009 1:17     citat 

----------
osteffy a scris:

Pot sa va spun ca sunt bine aici in spania ,doamne ajuta ,dar imi este fff dor de Rares care a ramas acasa cu tatal lui .....ma agit sa reusesc sa-i aduc aici de sarbatori,doamne ajuta!!
----------

Sa inteleg ca decizia de nu a face intelegeri cu nimeni si de a nu mai renuntat deloc la el a tinut vreo 4 luni. trist
Se pare ca mama ta si fostul tau sot au stiu ei ceva si declaratii de genul ...
----------
osteffy a scris:
Ce-mi doresc ........o viata linistita alaturi de copilul meu ,doar noi 2 ..........
----------

... nu erau tocmai adevarate.
Pacat! trist

sus

Denunta
danielle13

Copii

15.11.2009 1:59     citat 

zuza pot merg pe varinata lui christa pur si simplu chec . cum am mai zis aici nu prea se serveste torturi cu creme la copii . bun acum dupa alegere nu e batut in cuie.
cu parul ce sa zic vad sambata la fata locului ca parca m-as face si roscata confuz
silvia croitoreasa rad
legat de suvite o data m-am dus si m--am facut blond cu maro amestecat defapt mi-a tras suvite blonde toata calota in forma de v si restul un cacao. arata super . dar sunt patita cu suvitele si parca nu mi-as mai face.
osteffy esti plina de surprize jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: