· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PuRelelor 2
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PuRelelor 2     
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 5 luni
Maria: 12 ani

12.11.2009 4:31   Clubul PuRelelor 2  citat 

ete asa eram pina mai adineauri

AdrianaSimion zisa si pupaza se lauda cu masculul din dotare si are un rezultat de 28% la testul de puritate
mamistef are o abilitate exceptionala in bucatarie,dar se pare ca nu numai acolo realizand un rezultat de 62% la testul de puritate
duke pe meleaguri londoneze duke nu a uitat caracteristica principala a romanului,simtul umoristic;ea a avut un scor de 38% la testul de puritate
DK sau marilyn a topicului nostru in timp ce il astepta pe EL a completat si obtinut un rezultat de 73% la testul de puritate
Alina mama a doua fetita superbe a fost batuta de catre sotul ei la testul de puritate unde ea a obtinut un punctaj de 62%
Topishor este putin distorsionata,dar e fata buna ,a avut un rezultat de 37% la testul de puritate
Micutza i se mai spune si Micutzacesaniai;ea a obtinut un scor de 70% la testul de puritate
Bursu sau Banc show se ocupa de intretinerea starii de bine si amuzament, a obtinut un scor de 53% la testul de puritate
Tei a suferit niste schimbari majore de greutate dar acum se simte in sfarsit foarte pura;a obtinut un punctaj de 37% la testul de puritate
andreea sau ceamaimica a suferit enorm cand mamistef i l-a furat pe Rob dar se vindeca in bratele lui;a obtinut un punctaj de 66% la testul de puritate
Lucy o doamna pura,intrata relativ recent in club,asteptam sa ne arate ce poate;a obtinut un punctaj de 40% la testul de puritate
DJ cu punctaj maret de 101 prostit ,nu stim ce cauta printre imPurele cele puRele da' ne place
Moni din Bacau(da' nu Aia nervos ),nou venita in club,avem mari asteptari de la 'mneaei

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 8 luni
D-P: 7 ani, 9 luni

12.11.2009 4:38     citat 

ma scuzati, doar 62% am putut...n-am ajuns la 69 jenat
adica cum nu aia nervos mamistef?

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani

12.11.2009 4:38     citat 

- -feti..suntezi beton.. rad (... rad scot limba )..dupa o zi naspa ,gen cea de azi.. scot limba nervos ..ah..ce bine imi prinde sa va citesc nitzel.. foarte fericit dar am si eu o intrebare..ma rog daca se poate!..ca prea am intrat direct in discutzie fara sa cer in prealabil o foaie si un stilou sa ma inscriu si eu in club.. scot limba sow,..intrebarea suna asa;;_..e ok punctajul de 83%?.. confuz confuz confuz prostit

sus

Denunta
monica77

Copii

12.11.2009 4:41     citat 

gata, m-am cam prins..ca a doua oara cu un punctaj de 44 % ma invita un drak in iad...deci sunt PURA..exact cum imi imaginam... cool

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani

12.11.2009 4:47     citat 

Doamne si eu ce sunt cu punctajul ala.. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
mamistef

Copii

12.11.2009 4:48     citat 

da'normal,duamna Lordy,iei un pix si o foaie,complecccctezi mata o cerere si facem noi consiliu si vedem daca se-aproba cool cu punctaju' asta nu-ti au sanse mari sa intri un clubul asta select prostit

Moni din bacau.....da'daca-ti spun ca nu esti tu Aia care se dueleaza miine, e bine? trag cu ochiul

la ora asta e cam gol p'aici,merg duamnele pe la cashile lor, unele E prinse in trafic prin capitala noastra draga,altele cu trebi.... da' ne-om mai aduna noi mai pe seara sau miine,nu-i bai rad

sus

Denunta
duke_meadows

12.11.2009 4:50     citat 

de ce oare exista colegii incapabili?
care dupa ce ca intra in firma de-a moaca, mai sunt si incompetenti?
sa te ia naiba bai Ramanan ca mi-ai lasat o gramada de rezolvat si habar nu ai ce sa faci. tampitule!

uf ce bine e...... rad

sus

Denunta
monica77

Copii

12.11.2009 4:50     citat 

se dueleaza maine cineva?hai ca incep cu o pauza...poate ma prind si eu. prostit prostit prostit
adevarul e ca m-o pocnit si pe mine scrisul cand nu e nimeni..dar las' ca e si maine o zi. De vineri, 13.

sus

Denunta
duke_meadows

12.11.2009 4:51     citat 

----------
lordy80 a scris:
Doamne si eu ce sunt cu punctajul ala.. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

----------

sus

Denunta
duke_meadows

12.11.2009 4:52     citat 

----------
monica77 a scris:
se dueleaza maine cineva?hai ca incep cu o pauza...poate ma prind si eu. prostit prostit prostit
adevarul e ca m-o pocnit si pe mine scrisul cand nu e nimeni..dar las' ca e si maine o zi. De vineri, 13.
----------

adica eu este NIMENI? trist

sus

Denunta
monica77

Copii

12.11.2009 4:53     citat 

gata, m-o pocnit , saracul neuron mi se izbea cu forta de capatzana...daca nu m-as fi prins, continua asa toata noaptea pana la autodistrugere. ochi peste cap
nu, doamna duk, dumneavoastra sunteti "toti" trag cu ochiul

sus

Denunta
mamistef

Copii

12.11.2009 4:57     citat 

alooo Moni din bacau, tu nu te prinzi sau faci mishto de biata tanti mamistef?

ghici ghicitoarea mea: ghiciti personajul: era odata o fata din Bacau care se numea Moni.Era lunga, dezlinata si dansa uriiiiit.S-a maritat cu un nene mic, cu fatza de Mutulica,blindat de lovele.A inceput sa se faca de ris( ce chestie....) la dansez para ti.Palarie-ntr-un chishior,ghici despre care Moni din bacau era vb? socat

ei,si daca ai ghicit, afla ca Aia era ea....deci nu Tu,deci era o poanta(poate proasta, de n-o inteles-o protagonista prostit )

Ramanan,esti un bou!!!

bun asa,diuc? sarut

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 3 luni
Ida Maria: 9 ani, 10 luni

12.11.2009 4:59     citat 

----------
mamistef a scris:
da'normal,duamna Lordy,iei un pix si o foaie,complecccctezi mata o cerere si facem noi consiliu si vedem daca se-aproba cool cu punctaju' asta nu-ti au sanse mari sa intri un clubul asta select prostit

Moni din bacau.....da'daca-ti spun ca nu esti tu Aia care se dueleaza miine, e bine? trag cu ochiul

la ora asta e cam gol p'aici,merg duamnele pe la cashile lor, unele E prinse in trafic prin capitala noastra draga,altele cu trebi.... da' ne-om mai aduna noi mai pe seara sau miine,nu-i bai foarte fericit
----------

Dear mamistef musca-ti te rog tastatura (ca ai scris nu ai zis) deoarece persoana mea ce pura e in pregatire de plecare de birou spre gradi de unde sa-mi culeg mostenitorul si apoi acasa, dulce casa. Si n-am drum lung, doar vreo 12 km prin centrul scumpei noastre capitale....

sus

Denunta
monica77

Copii

12.11.2009 5:00     citat 

----------
citat:
gata, m-o pocnit , saracul neuron mi se izbea cu forta de capatzana...daca nu m-as fi prins, continua asa toata noaptea pana la autodistrugere.

----------

la inceput nu m-am prins...dar m-am luminat relativ repede. Doamna mamistef, poanta e buna, da' subtila trag cu ochiul

sus

Denunta
jupiter

12.11.2009 5:01     citat 

Buna, ma primiti si pe mine in clubul vostru?

Daca da, va rog sa imi explicati cam despre ce este vorba, ca nu m-am prins jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: