· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PuRelelor 3
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PuRelelor 3     
Krystyne

13.11.2009 12:40     citat 

Buna ziua puRelor...
doamne da ce chef de vorba aveti...simt ca nu pot sa tin pasul cu voi...dar incerc trag cu ochiul
rad aici de una singura ...sunteti tare haioase...ce-mi place...

monica...ms de mesaj...cat cu perversitatea jenat se mai intampl sa-ti place ceea ce altii nu prea fac foarte fericit doamne...cred ca am inceput sa vb aiurea...dar pot zice ca am mai facut testul inca de 2 ori...si mi-a iesit...o data 33% (am primit si cadou "o bila de foc" direct din iad rad )...si o data cu 51%...deja...incep sa-mi revin....

va pup dulce pe toate

sus

Denunta
puimihai

13.11.2009 12:41     citat 

cum piticii mei sa nu ma infig??!! e normala?!
da lasa asata, ideea e asa, eu am aflata de toxopl...cand eram gravi, la analiza trist in conditiile in care nici nu am si nici nu am avut vre-o data animalul in casa...ci doar asta de la usa, care a fost a vechiului proprietar si nu pleaca...si...de-asta am reactionat asa...si poate te trezesti cu mine sa-mi dai parizel de la marcel... rad

sus

Denunta
DK

13.11.2009 12:42     citat 

Krys, ai grija... grija mare, soro! Ideea e fix invers: sa scazi in procente la testul de puritate... Si tu cresti, pai ce facem aici? rad rad

sus

Denunta
puimihai

13.11.2009 12:43     citat 

fetili, l-am pus pe om aseara la test...si-i grav, eu is la talpa iadului si el ma priveste de sus surprins are scor 72!!!!! ce ma fac??!

sus

Denunta
DK

13.11.2009 12:45     citat 

----------
puimihai a scris:
cum piticii mei sa nu ma infig??!! e normala?!
----------

Evident ca nu... foarte fericit

----------
puimihai a scris:
da lasa asata, ideea e asa, eu am aflata de toxopl...cand eram gravi, la analiza trist in conditiile in care nici nu am si nici nu am avut vre-o data animalul in casa...ci doar asta de la usa, care a fost a vechiului proprietar si nu pleaca...si...de-asta am reactionat asa...si poate te trezesti cu mine sa-mi dai parizel de la marcel... foarte fericit
----------

Pai vezi mai Puiule, ca nu e o conditie necesara si/sau obligatorie sa ai animale in casa, pentru ca sa iasa pozitiv testul la toxo... Mie dr. ginecolog mi-a zis ca e foarte bine ca am avut pisici in preajma, tocmai in ideea ca am capatat imunitate. zambet

Insa imi inchipui ca ai fost socata si te temi de toxo... trist Acum esti OK?

sus

Denunta
Krystyne

13.11.2009 12:46     citat 

DK [color=indigo]prima data m-am speriat....de acel rezultat...si am zis ca se supara DD pe mine...asa ca am incercat sa mai fac o data...si au fost intrebari mai na...usoare trag cu ochiul... dar la 33%...m-am scos...nu? cool [/color]

sus

Denunta
DK

13.11.2009 12:46     citat 

----------
puimihai a scris:
fetili, l-am pus pe om aseara la test...si-i grav, eu is la talpa iadului si el ma priveste de sus surprins are scor 72!!!!! ce ma fac??!
----------

Pai cum soro, ca sa faci? Simplu: il inscrii aici! rad

sus

Denunta
DK

13.11.2009 12:47     citat 

----------
Krystyne a scris:
DK [color=indigo]prima data m-am speriat....de acel rezultat...si am zis ca se supara DD pe mine...asa ca am incercat sa mai fac o data...si au fost intrebari mai na...usoare trag cu ochiul... dar la 33%...m-am scos...nu? cool [/color]
----------

Pai sigur, cu 33% aveai o eligibilitate pentru clubul impurelor, ceva de speriat! rad rad

A doua oara ai trisat la test, zi cinstit. foarte fericit

sus

Denunta
DK

13.11.2009 12:48     citat 

PUIULE, iti dau cat parizel di la Marcel vrei tu!!! Numa' vino la Iesh, ti l-as pune la locomotiva, insa ma tem ca ori il mananca nenea di la locomotiva, ori se strica pe drum. rad

sus

Denunta
Krystyne

13.11.2009 12:49     citat 

nu am trisat la test...pe bune...am fost cat se poate de sincera....dar au fost intrebari mai,...anormale...si eu am raspuns ca un om normal rad...
poate de asta... in fine...trecand peste aceste aspecte...
se pot inscrie si barbati aici? ar fi super interesant rad

sus

Denunta
puimihai

despre toxo...nu, nu sunt ok, ma indop cu rowamicina ...i ma rog la fiecare pastea sa fie bebitza sanatoasa!
sa-l inscriu pe sot rad nu-i o idee rea, si-asa a ramas cu gura cascata sa vada cu ce ma ocup eu pe forum rad si chiar a emis-o "voi nu sunteti normale, specia feminina in general !" foarte fericit

sus

Denunta
DK

----------
Krystyne a scris:
nu am trisat la test...pe bune...am fost cat se poate de sincera....dar au fost intrebari mai,...anormale...si eu am raspuns ca un om normal foarte fericit...
poate de asta... in fine...trecand peste aceste aspecte...
se pot inscrie si barbati aici? ar fi super interesant foarte fericit

----------

Ioti ca nu ne-am mai confruntat cu situatia asta. Eu propun sa organizam un referendum! rad rad

sus

Denunta
puimihai

13.11.2009 12:51     citat 

no , n-a trisat, eu dupa ce l-am facut a 2 a oara...am scazut !!! depinde de chestionar...
sar'na pt parizel, o sa trec persional , cam peste o luna o sa vin cu baietul la repetarea analizelor la iasi...cine stie...

sus

Denunta
DK

13.11.2009 12:51     citat 

----------
puimihai a scris:
despre toxo...nu, nu sunt ok, ma indop cu rowamicina ...i ma rog la fiecare pastea sa fie bebitza sanatoasa!
sa-l inscriu pe sot rad nu-i o idee rea, si-asa a ramas cu gura cascata sa vada cu ce ma ocup eu pe forum rad si chiar a emis-o "voi nu sunteti normale, specia feminina in general !" foarte fericit
----------

Pui, eu simt ca ai sa ai o bebitza sanatoasa! zambet
Si da, sotul tau are dreptate... vad ca avem doi candidati la inscriere in clubul purelor. scot limba

sus

Denunta
puimihai

13.11.2009 12:52     citat 

a mieu o fost primu!!! nu uita !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: