· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PUrelelor *5*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PUrelelor *5*     
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 3 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

15.11.2009 10:31     citat 

ma PURificam si eu....

neata la toate PURele

sus

Denunta
Krystyne

15.11.2009 5:28     citat 

buna ziua sau seara puRelor....
dar ce liniste azi pe aici...of...
va pup dulce

sus

Denunta
puimihai

16.11.2009 7:14     citat 

neata purelor, am dat o raita doar sa va salutez si sa va spun ca va doresc (din sufletul meu pur de pionier si shoim al patriei-utecista n-am apucat) o saptamana cat mai pura, fara nervi si alte chestii nashpa, doar buna voie si zambete, ca asa va sta bine !
Ai pup iou foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.11.2009 8:35     citat 

neatza, neatza scot limba
toate zburatoarele la apel nervos

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

16.11.2009 8:57     citat 

fal fal fal
am vinit

sus

Denunta
DK

16.11.2009 9:23     citat 

[Intrare in scena: cuada flutuanda mandra... privire peste umar... stang, drept... intoarcere de empreseie]

Neata si de la mine, fal fal fal... fal! (ca s-o iau pe mamistef la falfaiala scot limba )

Am avut un week-end super plin... saNbata program administrativ, am vazut ca si voi la fel... insa eu n-am mai apucat sa piui cate ceva pe-acilea... De fapt eram termenata de oboseala, insa dupa dush m-am inviorat si abia pe la 2 am reusit sa adorm... mai aveam putin si faceam mici-faramite asternutul de cat m-am foit - incercand sa ADORM (nu intelegeti altceva, doar ma stiti PURA! foarte fericit )

Duminica, somn de voie pana la 10.30 surprins surprins apoi cumparaturi... bre, nu mai merg never ever la Carrefour duminica... cuib de gripa porcina si alta nu! ochi peste cap
By the way, mamistef... n-aveau forme de muffins decat din hartie... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist Unde gasesc io din silicoooooon???? socat

Aidi, va pup... dati drumul la hora! trag cu ochiul

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 2 luni

16.11.2009 9:35     citat 

neata
si ceamaimaica e pe aici la prezenta
va poftesc sa stati la coada la cafea

sus

Denunta
Krystyne

16.11.2009 9:37     citat 

neatza
tzup tzup si eu la apel...
o zi minunata va doresc

sus

Denunta
DJ

Copii

16.11.2009 9:49     citat 

Fal Fal Fal Fal

aterizai din zborul pur sa imi las sacosa la coada la cafea! Sa nu care cumva sa se bage cineva in fata ca il PURific la coafura... scot limba

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

16.11.2009 9:55     citat 

hop, hop, hop!
Ma lasati sa intru prima...ca am doi copii mcii? foarte fericit

Voi ce ati alege? Un ham ham sau un copchil? Spalati.va ochii cu urmatoarele imagini!
http://anti-plicti.blogspot.com/2008/11...caine.html

sus

Denunta
Krystyne

16.11.2009 10:03     citat 

aleg caine... rad rad rad rad
explicatie: strica doar canapeaua....nu si tv si parchet si canapeua rad rad rad

sus

Denunta
lordy80

Copii
Nectarie Ioan: 10 ani

16.11.2009 1:05     citat 

salut purinele! foarte fericit
-eu le vreau pe amandoua.. foarte fericit catzel am..sa vina si ala micu..si suntem o gasca de gasca.. prostit prostit prostit
-feti..azi de dimi am gasit la pragul usi un cutzu.. scot limba am fost la veterinar..are in jur de 5-6saptamanii..e corcitura intre rotwailer si ciobanesc scot limba si asa mi de drag ca dupa ce i-am gasit o familie..nu mai vreau sa-l dau.. prostit de parca nu-mi mananca urechile cel pe care il am.. prostit sa vad..poate il fentez pe husbent sa fie de acord cu inca un cutzu.. prostit foarte fericit

sus

Denunta
DK

16.11.2009 1:09     citat 

----------
lordy80 a scris:
salut purinele! rad
-eu le vreau pe amandoua.. rad catzel am..sa vina si ala micu..si suntem o gasca de gasca.. prostit prostit prostit
-feti..azi de dimi am gasit la pragul usi un cutzu.. scot limba am fost la veterinar..are in jur de 5-6saptamanii..e corcitura intre rotwailer si ciobanesc scot limba si asa mi de drag ca dupa ce i-am gasit o familie..nu mai vreau sa-l dau.. prostit de parca nu-mi mananca urechile cel pe care il am.. prostit sa vad..poate il fentez pe husbent sa fie de acord cu inca un cutzu.. prostit rad
----------

Lordy, iti tin pumnii! Te rog sa-l tii pe cutzu mic, nu e intamplator ca la usa voastra s-a oprit din lungul sau peripluu. trag cu ochiul Sa va aduceti noroc reciproc! zambet

sus

Denunta
DJ

Copii

16.11.2009 1:24     citat 

lordy si eu zic sa-l ti pe cutu!

Se PURifica cineva cu un pilaf cu pui si mar? Sau ma sacrific singura...

sus

Denunta
DK

16.11.2009 1:31     citat 

Cu mar??? Ia baga acilea, sa vaz cum ie! socat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: