· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor *6*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor *6*     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

17.11.2009 9:33     citat 

micutzoooo, fusei prima fatooo rad rad

sus

Denunta
DK

17.11.2009 9:35     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
micutzoooo, fusei prima fatooo rad rad
----------

Tu INTOTDEAUNA esti prima, ca de-aia si esti pupaza! scot limba

sus

Denunta
DK

17.11.2009 9:37     citat 

Bai, la masa merge si-o muzica! Unde mai pui ca poate fi o sursa de inspiratie pentru aspirantele la zburatoare! Luati de-aci cu paine:

http://www.youtube.com/watch?v=4aJhYjblPcI

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 9:40     citat 

----------
DK a scris:
Ete ca pui se conforma si-si tranti o zburatoare la avatar, of offffffffff mai maaaaaaai! rad rad

E cam de morning ashea pentru fripturi, da pune-o la frigider ca o mancam de pranz... Haoleu, nu mai ai micul ala dejun in care carnatzul fript foarte fericit era flancat de cajcaval paneu si neste roshii? prostit
----------

madam, matale nu ai cetit pagina 7, unde am intrat eu dimineata si am dat si raportul pe care l-am promis...n-ai urechi ca te-as urechi nitel !!!!!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

17.11.2009 9:41     citat 

da poti s-o tragi de coada

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 9 luni

17.11.2009 9:46     citat 

pURELOR, ete ca va servesc cu un cartofior la micul dejun...ie de bini?

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 9:48     citat 

ala de a pigulit carvtoful in halul asta nu-i tocmai teafar laminte...nu ca noi am fi prostit

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 2 luni

17.11.2009 9:49     citat 

neata pupezelor,dropiilor,gastelor,dromaderelor rad rad rad
revin mai tarziu cu forte proaspete sarut
ma duc sa beau o gurita dulşe dulşe de cafea si una pipa si revin zambet

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 9:50     citat 

asta duamna care se respecta, la 10 fara de-abia bea cafeaua....tare ghine o fi...

sus

Denunta
DK

17.11.2009 9:51     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
Ete ca pui se conforma si-si tranti o zburatoare la avatar, of offffffffff mai maaaaaaai! rad rad

E cam de morning ashea pentru fripturi, da pune-o la frigider ca o mancam de pranz... Haoleu, nu mai ai micul ala dejun in care carnatzul fript foarte fericit era flancat de cajcaval paneu si neste roshii? prostit
----------

madam, matale nu ai cetit pagina 7, unde am intrat eu dimineata si am dat si raportul pe care l-am promis...n-ai urechi ca te-as urechi nitel !!!!!
----------

Mais bien sur ca am cetit, draga si stimata duamna intr-alea inaripatele, insa nu apucasem sa remarc in public, daca ma-ntelegi. prostit

PS: Urechi n-am, dar vorba pupezei, am cuada... jenat

sus

Denunta
micutza_25

Copii

17.11.2009 9:51     citat 

ete ...ptr pasari si pasarele

Si la pasari ierarhia dicteaza transpiratia si munca! Dupa cum se vede seful zburator sta si freaca menta fara vreun pic de sudoare in timp ce subalternii o iau in brate nonstop! Orice asemanare cu umanoizi in general si romani in special e total neintamplatoare!

Ultima modificare efectuata de catre micutza_25 la 17.11.2009 9:53, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 9:53     citat 

draga...la cuada nu mai stau..ca am stat sufishient cand eram pitica...acu imi place sa stau in fatza... foarte fericit

sus

Denunta
DK

17.11.2009 9:53     citat 

----------
micutza_25 a scris:
ete ...ptr pasari si pasarele

Si la pasari ierarhia dicteaza transpiratia si munca! Dupa cum se vede seful zburator sta si freaca menta fara vreun pic de sudoare in timp ce subalternii o iau in brate nonstop! Orice asemanare cu umanoizi in general si romani in special e total neintamplatoare!
----------

Mult stimata duamna, ce iau subalternii in brate, ca sa stiu si io. trag cu ochiul Daca renteaza, ma duc mai jos c-o craca. foarte fericit

sus

Denunta
DK

17.11.2009 9:54     citat 

----------
puimihai a scris:
draga...la cuada nu mai stau..ca am stat sufishient cand eram pitica...acu imi place sa stau in fatza... foarte fericit
----------

Am impresia ca abia acu iese cu girl fight... pardon, chick fight! foarte fericit Pupaza si lebada se vor ciufuli reciproc pentru supremitateeeeeee!

Aduceti berile si pop-cornu' ! socat

sus

Denunta
micutza_25

Copii

17.11.2009 9:56     citat 

Poftim ...bericica, puitule!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: