· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor *6*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor *6*     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

17.11.2009 9:56     citat 

io nu ma duelez bre cu pui, ca ele ESTE 2 si nu-i fair rad

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 9:57     citat 

nuuu...eu is fire pasnica de felul meu, poti sa iei floricica si bericica, dar nu de lupte, ca -s prea multa nu de alta si mi-e teama sa n-o strivesc.... rad tin sa anunt ca am implinit 85 kg.....

sus

Denunta
DK

Way to go, puiule!! trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

----------
AdrianaSimion a scris:
io nu ma duelez bre cu pui, ca ele ESTE 2 si nu-i fair rad
----------

sar' na conitza...esti de treaba, stiam io !

sus

Denunta
DK

17.11.2009 9:59     citat 

Intrebare a propos de frecat menta: cand tu ai treaba de nu te vezi... si vine o persoana care evident, n-are si o mai si afirma ca si cand ar zice "azi m-am spalat pe dinti"... si se infiinteaza la tine in birou la discutii infinite si tampite... cum scapi de acea persoana, intr-un mod civilizat.

Eu una simt ca ori ma arunc de la etaj, dar nu e distanta foarte mare, deci n-are rost... ori ii zic freo doo, fara sa tin seama ca sunt o duamna! ochi peste cap

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 10:00     citat 

cu personaje de-astea e greu sa fii duamna, cel mai bine e sa arati ca tu ai treaba si sa -l faci sa simta ca e in plus....
cat daca te arunci...ai haripi tante, deci nu-i pericol sa scapam de mata foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

17.11.2009 10:02     citat 

----------
DK a scris:
Intrebare a propos de frecat menta: cand tu ai treaba de nu te vezi... si vine o persoana care evident, n-are si o mai si afirma ca si cand ar zice "azi m-am spalat pe dinti"... si se infiinteaza la tine in birou la discutii infinite si tampite... cum scapi de acea persoana, intr-un mod civilizat.

Eu una simt ca ori ma arunc de la etaj, dar nu e distanta foarte mare, deci n-are rost... ori ii zic freo doo, fara sa tin seama ca sunt o duamna! ochi peste cap
----------

ii dai o coada peste bot foarte fericit

sus

Denunta
DK

17.11.2009 10:02     citat 

----------
puimihai a scris:
cu personaje de-astea e greu sa fii duamna, cel mai bine e sa arati ca tu ai treaba si sa -l faci sa simta ca e in plus....
----------

Already done that... de muuuuuuuuuulte ori! Deci ca sa vezi faza: tie iti suna telefonul ca nebunul, vorbesti si pe fix si pe mobil aproximativ simultan, si persoana sta picior peste picior pe scaun in fatza ta si vorbeste cu difuzoarele date la maxim cu colega mea! socat

sus

Denunta
DK

17.11.2009 10:03     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:

----------

ii dai o coada peste bot foarte fericit
----------

Nu fat-o foarte fericit ca se interpreteste altfel! cool

sus

Denunta
puimihai

oare tu muncesti in acelasi birou cu mine confuz ca am senzatia ca parca ma uit in oglida cand auz povestea......

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

zburam aici

sus

Denunta
DK

17.11.2009 10:04     citat 

Tu esti bre???? rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: