· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor *6*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor *6*     
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

16.11.2009 9:15     citat 

----------
mamistef a scris:
pai merge si un cocosh,ciupi ciupi pina ciuguleste tot cocosssul,pina termina Teiuleana vinuzul numa' bine e si bucataria luna de curatenie

hai noroc teiuleana!
faianta cum e, macar merge cu albastru?? scot limba
----------

da-da....merge bine....cu mobila rad ca e plina....e rosu inchis (grena)....
bine bine.....cocoshul cred ca ar fi mai eficace ( acu' fie vb intre noi, poate fi si o pupaza sau ..... ) ....ca este si in dulapul cu "surprize" , unde tin numai esente, arome, plicuri cu "de toate ", cutiute fel de fel....minunatii din astea marunte....si acum toate au aceeasi culoare - albastru prostit

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 9:17     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:

io cred ca te vei culca mai tei rad
----------

rad rad rad rad ce frumos ar fi.....si maine dimineatza sa gasesc luna , da ?!

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 4 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

16.11.2009 9:34     citat 

pai sa vina zana cea buna sa faca curat, sau sa cheme pasarile cerului... ups, asta era in cenusareasa. da' merge ca tot poveste e...

topule mama ma lasasi fara replica. ai asa talente deosebite de te-ai putut alege cu asemenea amenda reprezentativa? ca pe mine ma lua cu fiori numa' cat citii. si nu erau din aia... premergatori...

jenat

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

16.11.2009 9:39     citat 

eheeee,daca era dupa mine nu,dar asa e cand ai incredere in cine nu trebuie si vb gura fara el ochi peste cap si sunt multe de spus,dar abia mi-a trecut durerea de cap si din vina lui tei scot limba ma aleg cu alta.

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

16.11.2009 9:41     citat 

bai duamna top,pai matali ai editat mesaju,.ca prima data nu scria nik de marimea amendei!! nashpa,aiurea,cam nasol cool tinem pumnii sa fonctioneze contestatia

bag si neste inimioare daca-i loc sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut rad

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 4 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

16.11.2009 9:42     citat 

si de la mine inimioare sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.11.2009 9:45     citat 

lamaia, unde-i lamaia? ochi peste cap

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.11.2009 9:46     citat 

----------
tei a scris:
----------
mamistef a scris:
pai merge si un cocosh,ciupi ciupi pina ciuguleste tot cocosssul,pina termina Teiuleana vinuzul numa' bine e si bucataria luna de curatenie

hai noroc teiuleana!
----------

bine bine.....cocoshul cred ca ar fi mai eficace ( acu' fie vb intre noi, poate fi si o pupaza sau ..... ) ....ca este si in dulapul cu "surprize" , unde tin numai esente, arome, plicuri cu "de toate ", cutiute fel de fel....minunatii din astea marunte....si acum toate au aceeasi culoare - albastru prostit
----------

adica sa dau io cu ciocu, nu? la matale in bucatarie rad
sa vina si coana dropia ca si ea are cioc, asta in cazul in care nu apare vreun cocoş la usa ta prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii

16.11.2009 9:47     citat 

foarte fericit foarte fericit foarte fericit mi-o luat azi berbantul patru lamii....ii zisesem sa-mi cumpere doua dar el o fo' generos
eeee? barbatel ca al meu/nu mai are nimenea/ of of of si valeleu
foarte fericit prostit prostit prostit

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 9:51     citat 

si io, si io sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut e bine Top ?! A mai trecut?! agiunge inimioarele ?!?!
Tinem pumnii sa fie cu folos contestatia, dar chiar m-ai facut curioasa.......asa suma mareeee prostit
digei , ce frumos e cand crezi in povesti rad , imi amintisi de initiatoarea cu grecu' rad ...,,,,, ochi peste cap

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

16.11.2009 9:54     citat 

olala,mai dragelor,in aer pluteste o dragoste pura si un sentiment de nedescris,zau de nu zici ca vad numai inimioare! scot limba
sa stiti ca acceptam si sa aruncati cu lamai rad

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 9:54     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
tei a scris:
----------
mamistef a scris:

hai noroc teiuleana!
----------

bine bine.....cocoshul cred ca ar fi mai eficace ( acu' fie vb intre noi,poate fi si o pupaza sau ..... ) ....ca este si in dulapul cu "surprize" , unde tin numai esente, arome, plicuri cu "de toate ", cutiute fel de fel....minunatii din astea marunte....si acum toate au aceeasi culoare - albastru prostit
----------

adica sa dau io cu ciocu, nu? la matale in bucatarie rad
sa vina si coana dropia ca si ea are cioc, asta in cazul in care nu apare vreun cocoş la usa ta prostit
----------

rad rad rad am vrut sa scriu "pupaza sau dropie" dar uitasem numele rad imi venea in minte "dromader" rad rad rad asa ca am lasat "....." rad rad rad

sus

Denunta
mamistef

Copii

16.11.2009 9:56     citat 

uuuu-haaaaa catfight!!!!!!
duamna DK!!!!!Teiuleana te-o facut dromadeeeer rad rad rad rad rad

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 9:58     citat 

MamiStef:
eeee? barbatel ca al meu/nu mai are nimenea/ of of of si valeleu
foarte fericit prostit prostit prostit

----------
topsecret a scris:
olala,mai dragelor,in aer pluteste o dragoste pura si un sentiment de nedescris,zau de nu zici ca vad numai inimioare! scot limba
sa stiti ca acceptam si sa aruncati cu lamai rad
----------

eeeeee.... cine are, are.....

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 9:59     citat 

jenat jenat jenat jenat jenat jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: