· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor *6*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor *6*     
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 3 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

16.11.2009 10:00     citat 

daaa, e frumos... ca fi-miu e cu ochii in desene (tot un fel de povesti si alea), bagat in pat, in sacul de dormit si cu trei Winnie pe post de gagici de bebe
sotzu el stie ce povesti viseaza (probabil cu Winnie de adulti, dau si eu cu presupusul) ca e si el bagat in scutece in dormitor, dupa ce adormii pe canapea

si eu, ca o PURa ce sunt, in loc sa dau bairam ca ramasei de capu' propriu, simt ca vine mos Ene pe la gene (probabil un fel de Winnie de doamne, dar l-as prefera mai putin mos) asa ca va urez noapte buna, cu un somn lin si vise PURe

fal fal fal fal spre lumea viselor, promit solemn pe cuvant de membru PUR sa aterizez in zona maine

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

16.11.2009 10:01     citat 

----------
mamistef a scris:
uuuu-haaaaa catfight!!!!!!
duamna DK!!!!!Teiuleana te-o facut dromadeeeer rad rad rad rad rad
----------
foarte fericit

hihihihi

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

16.11.2009 10:02     citat 

la mine e nebuneala mare,il calaresc copchiii pe consort, nu pare nimeni obosit,numai eu cu sinii ca gumela ca mi-i molfaie duduia noaptea simt ca ma preling de oboseala, baga-mi-as doua scobitori in ochi

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

16.11.2009 10:10     citat 

somn usor! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 6 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

16.11.2009 10:13     citat 

la mine al mic doarme cu _ la _ , iar fii-mea are ca tema la tehnologie sa picteze o sticla, un carton, un pahar, ceva prostit
i-am aratat tortul postat de MamiSteff ,

i-am dat un borcan ( mic si borcanat in care a fost peshte Bonito ) si s-a apucat sa picteze borcanul exact ca tortul rad
Multumesc , MamiS rad

sus

Denunta
mamistef

Copii

16.11.2009 10:15     citat 

alo,alo....nu se spune "Multumesc,MamiS",ci "mussumesc mami" socat

pup Emona si pe mami ei cea descurcareata trag cu ochiul sarut

oricum n-ai scapat,miine imi iau popcornu si ma astern sa vad catfightu' cu dromadera DK scot limba nervos

Ultima modificare efectuata de catre mamistef la 16.11.2009 10:16, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 10:15     citat 

----------
topsecret a scris:
----------
mamistef a scris:
uuuu-haaaaa catfight!!!!!!
duamna DK!!!!!Teiuleana te-o facut dromadeeeer rad rad rad rad rad
----------
foarte fericit

hihihihi
----------

hei....ce faci aici.....arbitrezi ?!?! ce A?? nervos
hai.....fuci la nani mai bine, sa ai o zi frumoasa maine! sarut

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 10:17     citat 

----------
mamistef a scris:
alo,alo....nu se spune "Multumesc,MamiS",ci "mussumesc mami" socat

pup Emona si pe mami ei cea descurcareata trag cu ochiul sarut

oricum n-ai scapat,miine imi iau popcornu si ma astern sa vad catfightu' cu dromadera DK scot limba nervos
----------

che-ca dic mussumec , mami foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.11.2009 10:18     citat 

bre, lasati-mi dromadera in pace, cand o intra maine, va zburataceste pe toate rad, inclusiv cocosul lui tei din bucatarie

Ultima modificare efectuata de catre AdrianaSimion la 16.11.2009 10:19, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
mamistef

Copii

16.11.2009 10:18     citat 

hihihiiii ceu fac pariurile!!! cine pariaza pe Teiuleana,cine pariaza pe DK,banii ii string io!!!

nopticica bunicica,visisoare frumusele, pupic dulcic,somnic pufosel bagati voi cite diminutive vreti,ca eu oricum sunt inarmata cu multa lamiie foarte fericit trag cu ochiul

pup fetliiii

pa

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

16.11.2009 10:20     citat 

mai ales pufosel

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 10:23     citat 

----------
mamistef a scris:

----------

adica....urmeaza asta ?!

sus

Denunta
tei

Copii

16.11.2009 11:00     citat 

surprins surprins surprins surprins eu am beut cana cu vin, dar ati adormit voi....toate surprins

sus

Denunta
duke_meadows

16.11.2009 11:58     citat 

helauuuuuuuuuu

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 7:03     citat 

'morning zburatoarele! rad na ca am gasit si eu una ...ziceti voi ca nu-s simpatica si mai am si 2 pui scot limba initial am cautat o gasca, ma simboliza mai bine, n-am gasit, era pusa la frigare de vre-una dintre voi ca sigur o aveti azi la meniu rad
cred ca nu la asta va asteptati...dar in viteza, acu , dimineata, atat am gasit interesant.
eram datoare un raport: dragile mamii cucuiete, io la orele 6,45 deschid biroul...de-asheea is la ore mici in picioare si mai ales pe strada si apoi la birou...cand altii doarme eu munceste prostit rad dar cam sta e adevarul gol-golutz UUUppss jenat ce-am zis....
va urez o zi cu zbor lin deasupra oricarui cuib vreti voi...daca vreti cu cuci (de pendula evident) exclamatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: