· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor *7*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor *7*     
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

17.11.2009 12:25     citat 

buna ziua si n-am cuvinte. Aveti un oscar de la mine!

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

17.11.2009 12:27     citat 

----------
puimihai a scris:

este neobisnuit de liniste pe-aci...voi ori mancati iara?!? stati la masa, da?, bravo! " fata tatii harnica, cum se culca cum adoarme, cum se scoala, iar i-e foame !" asa si voi.... ochi peste cap
----------

nu mai Pui, la noi e ca la paranoia,mai te ia,mai te lasa....

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 12:33     citat 

pe mine tocmai m-a luat paranoia...am aflat acu 5 minute ca azi am seminar prostit pe care trebuia sa-l am duminica...dar duminica facultatea e sectie de votare! sta-le-ar votul in gat ! ochi peste cap mi-a crescut tensiunea arteriala....ca n-am cetit nik si tre sa ma duc sa ...bat campii voioasa...si nici nu-i o materie la care sa incapa abureli (criminalistica) , va las, caut pe net vre-un curs sa ma documentez socat

sus

Denunta
mamistef

Copii

17.11.2009 12:37     citat 

Pui,bafta!
pune-ti si tu mina pe burta,ia o figura chnuita,poate se empresioneaza profii trag cu ochiul si scapi repede!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

17.11.2009 12:44     citat 

----------
puimihai a scris:
pe mine tocmai m-a luat paranoia...am aflat acu 5 minute ca azi am seminar prostit pe care trebuia sa-l am duminica...dar duminica facultatea e sectie de votare! sta-le-ar votul in gat ! ochi peste cap mi-a crescut tensiunea arteriala....ca n-am cetit nik si tre sa ma duc sa ...bat campii voioasa...si nici nu-i o materie la care sa incapa abureli (criminalistica) , va las, caut pe net vre-un curs sa ma documentez socat
----------

mai citeste pe aici pe la noi pui, si esti pregatita maxim, parerea mea rad

sus

Denunta
DK

17.11.2009 12:53     citat 

----------
puimihai a scris:

este neobisnuit de liniste pe-aci...voi ori mancati iara?!? stati la masa, da?, bravo! " fata tatii harnica, cum se culca cum adoarme, cum se scoala, iar i-e foame !" asa si voi.... ochi peste cap
----------

Deci raportez: am mancat un cordon bleu (sau bleue, cum scria in meniu) cu cartofi pai (cam arsi ochi peste cap ) si salata de varza (cam prea mult otet, parerea mea care nu sunt fan al otetului).

Nu poftiti, ca nu a fost cine stie ce. socat

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 1:07     citat 

mai citesc si pe la voi...si ma pregatesc intens rad am descoperit cine mi-a papat cordonul de la halatul de casa(care e bleu) rad rad ca nu-l gasesc de vre-o 2 zile rad

mami, in alta ordine de idei, nu-l impresioneaza nik pe individul acesta...e SRI-st...nu are sentimendu socat

Ultima modificare efectuata de catre puimihai la 17.11.2009 1:09, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

17.11.2009 1:08     citat 

----------
puimihai a scris:
mai citesc si pe la voi...si ma pregatesc intens foarte fericit am descoperit cine mi-a papat cordonul de la halatul de casa(care e bleu) rad rad ca nu-l gasesc de vre-o 2 zile rad
----------

Bre, ce-i drept, din pui era facut! rad rad rad

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.11.2009 1:47     citat 

se poate intra cu tigarea?ca vreau sa stau si eu putin pe aici si nu pot fara foarte fericit

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 3 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

17.11.2009 1:54     citat 

eu te accept cu tigare cu tot ca si eu voi mai trage una dupa masa

iote io mananc pilaf cu pui si ceva castravete garnitura (taiat felii... scot limba ) si ca desert mar. da' un mar de expozitie, rosu, mare si cu un gust super

si vibrez de fericire ca am acceptul sefului sa o tai azi acasa mai devreme...

sus

Denunta
mamistef

Copii

17.11.2009 1:54     citat 

intra dar fumul il sufli mai incolo

sus

Denunta
DK

17.11.2009 2:00     citat 

Daca va puneti pe fumegat, vin si io si-o aduc si pe pupaza dupa mine rad rad Coana Tei nu pofteste, sau s-a lasat? rad

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

17.11.2009 2:01     citat 

jenat ochei!mecsi! rad
din start m-am gandit doar la voi,caci daca era vb de copilasi,nici nu mai intrebam.cu siguranta nu fumam! jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

17.11.2009 2:04     citat 

----------
DK a scris:
Daca va puneti pe fumegat, vin si io si-o aduc si pe pupaza dupa mine rad rad Coana Tei nu pofteste, sau s-a lasat? foarte fericit
----------

io cu SlimuL Dupe mine

si mare grija la padoabele capilare, da? sa nu ardem in flacari, nu de alta rad

sus

Denunta
DK

17.11.2009 2:04     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
Daca va puneti pe fumegat, vin si io si-o aduc si pe pupaza dupa mine rad rad Coana Tei nu pofteste, sau s-a lasat? foarte fericit
----------

io cu SlimuL Dupe mine
----------

Pupazo, de-a mea esti cu zlimurile... si eu tot cu iele dupe mine. prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: