· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor Rautaceoase *8*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor Rautaceoase *8*     
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 2 luni

17.11.2009 3:57   Clubul Purelelor Rautaceoase *8*  citat 

Bine ati venit la gradina zoologica,aici veti gasi o multitudine de pasari minunate si Rautaceoase

pe aici am mai ciripit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

17.11.2009 4:03     citat 

Zburatoarelor, voi n.aveti nicio treaba! Scrieti,scrieti si iar va distrati si ciripiti , si hiliziti.....
Eu nu mai tin ritmul....Aleluiaaaaaaa! prostit

sus

Denunta
duke_meadows

17.11.2009 4:15     citat 

astept rezumatu'

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

17.11.2009 4:21     citat 

e pe vine rezumatul

intre timp lamureste-le pe duamne cine-i Ramanan si de ce-i bou.

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:26     citat 

A brand new start! foarte fericit

Rezumat... din cate imi mai amintesc, ca tocmai am dat gata doo bumbuane cu licheor. Hic! jenat

Puiul s-a transformat in lebada cu doi pui pi ia si o vinit sa ne esplice neste chestii tari de criminalistica/medicina legala de ce-o mai fi ia... ocazie cu care i-a facut-o duamnei Top care manca si ea fix in acel moment o mandarina.
A, si tot Puiul ia o bulina mai putin alba la jeografie, pentru ca a confundat Sapoca si Socola, nestiind pana la urma sa-l indrume eficient pe George Clooney. scot limba

Aia mica isi pune masti naturale in timp ce fugareste o mandarina prin blender si intr-un final schimba capitolul.

Pupaza s-a descoperit a fi betooooooooon, care un coic cu care ajunge pana la cuada, care pe deasupra mai e si din ciucalata. Tot pupaza rautaceoasa i-a promis dropiei c-o duce la cofetarie la un cico si-o amandina.
Si Pupaza ia azi o bulina mai putin alba, la spelluirea cuvantului "rautaceoasa". Uraaa! prostit

Tei s-a cam intrecut cu vinul fiert in spume, ocazie cu care a imprastiat o punga de cocos bleu... De la aburii lui Bachus, vede dropia dromader, se starneste senzatie ca poate iese cu bataie intre Tei si dropie, insa dropia este inteleapta si refuza sa se bata cu una ce-o baut si deh, nu era in deplinatatea... prostit

Mamistef este putin oripilata de coicul pupezei, insa ii trece, mai ales ca exista si un C salvator la urma... trag cu ochiul
Di asemenia, mamistef devine posesoarea unei buline mai putin albe, din motive de zoologie. foarte fericit

Top se da mare ghicitoare in tarot si ii prevede dropiei o cuada rasfirata plina de ciucalata, plus un purescor mai scazut, un viitor stralucit am putea pentru ca sa spunem.

Dropia mananca cordon bleu, care se pare ii apartine halatului lui Pui, cu cartofi pai arsi si salata de varza prea imbogatita cu otet... Cah! Descopera cum se poate rasfira coada, gratie colegei ei iubite, pupaza. Ramanand fara apa, primeste oferte avantajoase de la pupaza, care se ofera sa-i aduca ce-i pofteste inimioara in coic, precum si de la Tei, care ii ofera imediat sa bea un vin... deh!

Micutza trece si ea razant prin zona si arunca neste poze cam deochete cu unu care spala vasele cu piciorul... PUR. foarte fericit

Di Gei ne lamureste cum devine treaba cu pilaful cu mar... se pare ca marul este pe post de tigare de dupe. foarte fericit

Singura care a tras un mare chiul este duamna Diuc, care speram sa promita cu mana pe fundita ca nu va mai face asa, altfel va fi spusa! rad

In general, se lanseaza un post de zburatoare liber, si anume cel de

Si vi-urili si ravasele de vointa se depun la secretariat.

Se schimba titlul capitolului in "Clubul Purelor Rautaceoase" incepand de azi, 17.11.2009.

Happy singing, chicks!

Nau, Diuc, ar iu hepi, mai? foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre DK la 17.11.2009 4:28, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
duke_meadows

17.11.2009 4:26     citat 

confuz da de ce? discutarati de el?
nu merita.

e un intern la noi in companie, si ca sa fiu succinta sta si beleste netu toata ziua . si cand a trebuit sa faca ceva n-a facut si a trebuit sa-i fac io toata munca.

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:29     citat 

----------
duke_meadows a scris:
confuz da de ce? discutarati de el?
nu merita.

e un intern la noi in companie, si ca sa fiu succinta sta si beleste netu toata ziua . si cand a trebuit sa faca ceva n-a facut si a trebuit sa-i fac io toata munca.
----------

E un bou. Am zis! rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

17.11.2009 4:30     citat 

MDA, iar am gaura in cap, voi ati schimbat doo capitole, netul la munca merge ca drak- incet dar sigur, duamna DK multam de rezumat, mie imi place noul titlu al noului capitol si vreau si eu aici.

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:30     citat 

Poftim de paseste Monico, cu gingasu-ti piciorus si... fii mai activa la ore, ce pana mea? rad rad

sus

Denunta
monica77

Copii

17.11.2009 4:32     citat 

poi daca ai pana....

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:34     citat 

----------
monica77 a scris:
poi daca ai pana....
----------

Apoi am, daca nu beu! prostit

sus

Denunta
monica77

Copii

vreau sa va fac o marturisire PURA din sufletul meu PUR, ca PUR si simplu va iubesc, ca sunteti ce mi-am dorit vreodata, adica niste zuze cu care sa aberez toata ziua sau macar sa abereze ele in jurul meu si io sa ma hlizesc...deci, pot? jenat

sus

Denunta
DK

Sa specificati stimata duamna Diuc daca aveti intrebari sau nelamuriri relativ la rezumat... va stau la dispozitie.
Cu stima,
Je foarte fericit

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:35     citat 

----------
monica77 a scris:
vreau sa va fac o marturisire PURA din sufletul meu PUR, ca PUR si simplu va iubesc, ca sunteti ce mi-am dorit vreodata, adica niste zuze cu care sa aberez toata ziua sau macar sa abereze ele in jurul meu si io sa ma hlizesc...deci, pot? jenat
----------

Sigur ca poti... daca nu bei. foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

17.11.2009 4:36     citat 

bun, deci daca pot, nu am NIMIC de zis. Era insa altceva daca nu puteam.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: