· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (47)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (47)     
bursucitza

19.11.2009 1:01     citat 

bai da o cinste u face nimeni confuz foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 8 luni
Maria: 12 ani, 3 luni

19.11.2009 1:07     citat 

se face ca ploua ochi peste cap

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 2 luni

19.11.2009 1:29     citat 

Mda.....se da "prinsa" cuscra prostit
L-o fi dus la vreun streptease pe albastrel ca cado' de ziua lui surprins socat plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

19.11.2009 1:39     citat 

Buna ziua, dragele mele.....
Va pupacim pe toate......de la mic la mare trag cu ochiul
Uffff, bine ca a iesit maseluta nazdravana....pupam fetita chinuita si sa nu o mai doara nici o maseluta sarut
Mami....si eu am patit-o cu un curierat, exact asa ca tine ....dar nu era Fan curier ci TCM ochi peste cap
Am vazut o devoratoare de banana mocca.....pupam rimelata cu genele ei lungi.
Si broscutele sunt taaaaare frumusele, si mami a lor pune poze destule si noua tot nu ne ajung foarte fericit ......Alina, ti-a zis cineva pana acum ca ai 2 fete superbe?!?! Taaaaare fericita tre' sa fii sarut
Crezi ca e cineva in tot forumul care sa nu fi auzit de albastrel si de broscuta.....?! confuz
Si, stai linistita, ca Rares cand va vedea ce i-am trimis va fi incantat pt ca isi va imagina ca este Teo ....peste cativa ani trag cu ochiul Las' sa-si clateasca si el ochisorii albastrei ...... scot limba

Mimi, pey sa-i trasezi d-lui Moftoricescu culoar din patut in bucatarie , apoi spre baie si inapoi spre patut rad
Pupam bondarelul cretulin si sa ramana sanatos, sa nu mai aiba nici o problema orl-ista sarut

Criss.... si eu sunt pro oscilo ..... de cand s-a nascut Steff si pana acum a fost singurul produs administrat ....exceptand Panadol de vreo 2 ori , deh ....dintocii

Mai voiam sa mai scriu ceva....dar imi aduc aminte in timp ce voi spala vasele
rad
Andreea..... confuz cam scurta ai fost aseara trist nu ai zis nimic de Maia trist

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 12 ani, 3 luni
ariana georgiana: 11 ani, 1 luna

19.11.2009 2:02     citat 

Buna ziua si de la noi.
Am recuperat ce a-ti scris...
La multi ani Rares!!!Sa nu crede-ti ca Ralu se fofileaza de la cinste, dar am vorbit eu cu ea mai devreme si erau in vizita, asa ca...cand vine acasa sigur papam ceva bun virtual trag cu ochiul
Maria Ta , felicitari pt prima maseluta sarut
Bursu, te pupam si suntem alaturi de tine, e greu sa pierzi pe cineva drag, la mine 2007 a fost anul devastator , in 2 luni mi-au murit bunicul si nana. plang sau sunt foarte trist Pupam si pe Elena sa fie cumintica in burtica lui mami sarut
Alina, eu nu ma mai satur sa ma uit la fetele tale sarut sarut mi le imaginez si pe ale mele peste vreo 2 ani zambet
Noi avem programare la ortoped la ora 16 asa ca dispar mai ales ca am si o tocanita de ciuperci pe aragaz. Sigur nu scapam de ghetute ortopedice, dar asta e....va scriu mai pe seara.

sus

Denunta
mamistef

Copii

19.11.2009 2:06     citat 

Bafta,Mamiyasmi!!!!! daca de asta e nevoie, o sa treceti voi si peste asta!!! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii

19.11.2009 2:10     citat 

MamiS....daca te "consoleaza" cu ceva....eti :
marti am dat comanda la o farmacie de termometru cu higrometru si mi-a zis ca a doua zi ( adica ieri) pot merge sa il ridic . Am fost si mi-a zis ca au uitat sa il trimita, si-au cerut scuze muuuulte si mi-au promis ca azi il vor avea. Azi ....stupoare surprins l-a dat la altcineva..... ochi peste cap

Si...."pe langa" , a trebuit sa le explic eu ce este un higrometru, si la ce imi foloseste, caci ele nu auzisera decat de hidrometru ochi peste cap

Ultima modificare efectuata de catre tei la 19.11.2009 2:14, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
mamistef

Copii

19.11.2009 2:13     citat 

----------
tei a scris:
Azi ....stupoare surprins l-a dat la altcineva..... ochi peste cap
----------

whattt??? si nu ai dat cu ei de toti peretii?/cum e posibil asa ceva?

sus

Denunta
tei

Copii

19.11.2009 2:16     citat 

rad rad rad
in faza initiala....am ramas fara cuvinte .....apoi......am sarit de la o extrema la alta.

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
12 ani, 4 luni

19.11.2009 2:20     citat 

Buna...
Doarme sa stiti......... de aceea..eu...... scot limba
Peyyy am vazut si eu doua broscutze minunate... si frumoase de pica...
Si am mai vazut si o cretzulina care papa banana... Mymy e superba fiica-ta ...rimelata si cretzulina... prostit sarut sarut sarut
Bursu sarut sarut sarut Maria si Elena sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Steff FELICITARI pentru primii pasi singur-singurel...baiat mare ce esti... sarut sarut sarut sarut sarut
Maria-Bucuria FELICITARI pentru maselutza... si iti doresc sa iasa si celelalte ...dar asa ca nesimtitele sarut sarut

Lili ma bucur pt tine... pt ca ai avut o seara placuta , distractiva... sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii

19.11.2009 2:23     citat 

Alina sarut

eu m-am prins....doamna Gypsylina asteapta capitol nou dom'le....ia sa schimb capitolul foarte fericit

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

19.11.2009 2:24     citat 

alina te rog pune poza veche daca o mai ai pt colaj ...eu cand mi s-a ars hardul am pierdut toate pozele,asa ca numai am nimic din trecut trist
am ceva pt voi,dar capitolul urmator ...
mami schimbi tu?

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

19.11.2009 2:27     citat 

Salutare lume buna!
De vreo doua zile intrasem la recuperari dar tarziu m-am prins cae ca intr-un banc, adica pe o parte citesc, pe alta se umplu paginile asa ca am renuntat pe la pagina 5 a acestui capitol caci deja se schimba si asta....
Suntem bine merci, numai ca eu luni si marti am avut un job (am ajutat la o firma a unei prietene).Job din ala cu pauza de-o ora la fiecare alte doua... rad Puiul a stat cu mama dar bineinteles ca mai greu mi-a fost mie sa-mi iau vreo clipa gandul de la el.Am ajuns la concluzia ca nu pot nici macar doua ore sa rezist... jenat
Cand am ajuns seara acasa s-a lipit de mine incat nici la wc, nici oriunde in alta parte nu m-a mai lasat. trag cu ochiul Ne iubim ca in prima zi sau poate mult mai mult... sarut Si dupa experienta acestor doua zile a ajuns la concluzia ca daca ma tine strans de o mana iar cu cealalta trage de un sfarc nu mai pot pleca.Si asta e pozitia noastra de vreo doua zile.Nici macar la somnul de pranz nu ma dezlipesc usor ca sa pot inghiti ceva sau sa scriu vreo doua vorbe...
Sper sa ne intram in ritm, adica sa am macar voie la wc... scot limba
In rest toate bune si frumoase, nu-mi permit sa comentez pe langa dar incerc sa mai recuperez.

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
12 ani, 4 luni

19.11.2009 2:29     citat 

Aaaaaa am uitat sa va zic ca am facut un bors super gustos... Bors de sfecla cu sunca afumata si smantana... Am reteta de la o prietena din Botosani... pe care am cunoscut-o in Irlanda... E pentru prima data cand fac... La noi in ardeal sfecla se foloseste in general la acrituri, muraturi... Dar si in supa e foarte buna... trag cu ochiul Gata m-am laudat... jenat jenat jenat jenat

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
12 ani, 4 luni

19.11.2009 2:32     citat 

Andreea las ca o pun next time... presupun ca faci un colaj nou special de craciun... jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: