· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (47)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (47)     
crisalina31

Copii
vlad rares: 25 ani, 9 luni
cristian viorel: 12 ani, 2 luni
Luca Andreas: 8 ani, 7 luni
am nascut deja!

17.11.2009 4:28     citat 

Mirela sarut sarut sarut sarut Multumesc! jenat
E tare dulce Deni sarut sarut sarut Si tare cuminte! sarut Papa singurica si se uita la TV ca o domnisoara rad
as scrie mai multe da' am baietii la masa si daca nu-s cu ochii pe ei imi termiteaza tortul rad
revin rad

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
12 ani, 4 luni

17.11.2009 5:02     citat 

Multumim de foi.... sarut si va salut...
Da voi aveti timp nu gluma... prostit Eu nu am avut in ultimul timp...
Am facut iar curatenie generala ca sunt obsedata... ochi peste cap ... doar ca de data asta am spalat si geamurile , am curatat si covoarele.... gata Sofia nu ma lasa/// a prins un drag de laptop ca nici nu pot sa l deschid ca deja sare pe el....

sus

Denunta
mare_melisa

17.11.2009 5:09     citat 

mickymy la inceputul capitolului scrie cum sa pui pozele, sanatate Biancai sa se faca bine puiu mic si lasa ca o sa creasca mare . Deni nu e tocmai exemplul in crestere suntem cu vreo 800 de grame sub greutatea minima , dar noi suntem deocamdata bolnavioare si sper ca in curand ne facem bine.
Am uitat sa va spun ca la analize i-a iesit lipsa de calciu si acuma ii dau calciu lactic o jumate de pastila dimi si o jumate seara , astea pe langa medicamentele ce le mai are trist asta este .
Kinetoterapie a facut si Maia cand a fost mai mica poate sa iti spuna si andreea , a spus ca au fost f bune asa ca rau nu are cum sa-i faca , o sa se faca bine DD are grija de puii lui zambet
Iar in legatura cu taiatul motului si ruptul turtei poti sa il faci cand vrei tu nu e o lege zambet
Crissa ai vulturasi de praji ? Imi aduc aminte cand eram acasa fratii mei ce-si mai infingeau degetele in ori ce prajitura faceam , ce ciuda imi era rad
Alina mai cunosc pe cineva obsedat de curatenie , e mai bine sa fi de curatenie decat de cat sa fi pasiv la mizerie , nu intrebare rad rad rad rad

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
Letitia-Elena - gargarita
12 ani, 2 luni

17.11.2009 5:16     citat 

deci e clar nu pot tine pasul cu voi............vb Alinei chiar ca aveti timp liber. surprins
am si uitat ce am vrut sa mai zic legt de fiecare ca am citit atat........ ochi peste cap da, Mirela asa sunt si body-urile noastra , doar ca pe maro, ca de roz si rosu ............avem la greu. zambet ce mare s-a facut Denisuca...........zau daca se vede ca ar fi mai mica .
cam obsedata sunt si eu de curatenie Alina, doar ca acum m-am mai vindecat ca nu mai pot sa tin pasul cu mandra. jenat
mickymy..........Doamne nu stiu cum te descurci cu 2 gemeni. surprins ai noroc ca sunt cuminti. asteptam poze. zambet
gata.........iar nu ma mai lasa........ ochi peste cap
scuzati greselile. nu mai am timp sa corectez. jenat

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

17.11.2009 5:32     citat 

Bai aveti mancarici la degete??????????/
Micky eu motul lui Rares l-am taiat duminica asa ca nu-i nicio problema trag cu ochiul
Denisa esti superbaaaaaaa
Alina sa-ti zic ca eu pun zilnic aspiratorul si sterg parchetul si tot am impresia ca nu este curat? ochi peste cap
Gata am calcat,am spalat,mi-am luat nazdravanul de la gradi si acum fug la bucatarie sa fac mancare asa ca va pup si ne citim maine sarut sarut sarut

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 1 luna
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 1 luna

17.11.2009 5:52     citat 

Ma supara Bianca ca nu vrea sa manace dar nu ma ce face e a mea cu Stefan nu am probleme merg sa papam mai vb sarut sarut sarut

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 3 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 2 luni

17.11.2009 6:14     citat 

A venit"il capitan" si nu ma mai lasa la "forumeala"........ne citim maine

Sa avem o noapte linistita

sus

Denunta
crisalina31

Copii
vlad rares: 25 ani, 9 luni
cristian viorel: 12 ani, 2 luni
Luca Andreas: 8 ani, 7 luni
am nascut deja!

17.11.2009 6:14     citat 

Mirela, ce vulturasi...termite nu alta! N-au asteptat sa sada tortul trist Asa-mi trebe daca le fac rar/mai deloc foarte fericit Mi-au promis ca data viitoare ma lasa sa-l si glazurez scot limba rad
Inceput promitator! zambet Mi s-a ars blatul dar mi-a iesit pufos pufos si foarte bun la gust sarut

...si umplut cu crema a la Dr O...

si...asa s-a si mancat foarte fericit fara glazura si ornat...am scapat rapid desi ei cred ca-s suparata rad

Mirela, am sa tin cont de sfatul tau si la a doua tura il fac seara...si daca trebuie sa stau noaptea trag cu ochiul

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

17.11.2009 6:28     citat 

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 3 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 2 luni

17.11.2009 7:04     citat 

mancai-ar mama de puiuti scumpi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mare_melisa

17.11.2009 7:04     citat 

WAW ce fain , Maia si Denis ce frumos se joaca ei in timp ce Mami lui Denis vb la telefon rad
Ce frumos ii cresti Maiei parul , cred ca va fi bolnduta rad
Crissa lasa ca-i bine daca l-au mancat fara glazura rad Daca-l lasi peste noapte a 2 zi e mult mai gustos , myam myam
Lili si noi avem roz si alb dar am zis ca e fetitza si i-am luat tot culori de fete rad
Vai am vazut la Kaufland fire pt crosetat la 700 g cu pret bun 35 de lei dar mi-a foost groaza sa dau doar pt 1 culoare atatia bani trist De atatia bani cumpar mai multe culori , of of asta e zambet

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

17.11.2009 7:17     citat 

deeeeci....am fost plecata la mami foarte fericit ne-a chemat la placinta cu dovleac si mere ( nu amestecate scot limba ...)
M-am gandit si la voi trag cu ochiul de aceea tocmai mi-am amintit de "problema" Gipsylicai....... Ralu, Emonei i-au cazut primii dintisori la 6 ani si ceva . Primii doi dinti i-a extras stomatologul cand abia se mai tineau de gingie , iar restul i-a scos singurica ochi peste cap supravegheata de noi, bineinteles .....dar pe noi nu ne lasa sa punem mana rad
si mai aveam ceva de spus, dar iar am uitat jenat
Merg sa citesc din urma ( daca ma lasa stapanul) ca abia am venit prostit

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

17.11.2009 7:39     citat 

Am vazut-o si pe nor'mea.... frumoasa mea nora.... sarut sarut sarut sarut si pe Deni.....ce dulce e!
Si Deni este scumpa tare, cum papa ea singurica foarte fericit .
Mi-am amintit ce mai voiam sa scriu scot limba ....si Steff are vreo luna de cand NU mai zice nici mama si nici tata . Zice cuvinte ca "uite" , "gata" , "da" si altele pe limba lui bebeleasca , dar nu imi fac probleme de nici un fel foarte fericit Aaaaaaa , stie cine este Emona, si striga la ea "nana" rad

Criss....... ti-ai indulcit baietii..... bun si-asa trag cu ochiul

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 3 luni

17.11.2009 7:59     citat 

crisa nici nu vreau sa ma gandesc cat de gustos a fost tortul tau ,arata intr+un mare fel prostit prostit prostit prostit prostit

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 12 ani, 4 luni
IANIS-STEFAN: 10 ani, 2 luni

17.11.2009 8:05     citat 

ce simpatici sunt maia si denis si ce frumos se joaca impreuna.e asa bine sa aiba cate un partener de joaca.are si m un prieten care vine des pe la noi,are1anjum,e fascinata de el,sa vedeti cum il urmareste,numai dupa el sta,se joaca amandoi scot limba scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: