· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor Rautaceoase *8*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor Rautaceoase *8*     
DK

17.11.2009 4:41     citat 

----------
monica77 a scris:
bun, deci daca pot, nu am NIMIC de zis. Era insa altceva daca nu puteam.
----------

OK, sa inteleg ca nu bei? prostit scot limba

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 4 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

17.11.2009 4:43     citat 

fuserati harnicute rau...

va recuperez de acasa ca ma pregatesc de zbor...

sa ma gandesc ce zburatoare ma fac. confuz

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:44     citat 

DiGei, avem disponibil un post de

foarte fericit

Nu te coafeaza? prostit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

17.11.2009 4:48     citat 

rad rad rad
ba le cam beau, duamna DK...
auzziti, daca se face cineva codobatura....

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 4:51     citat 

bre, je ma trezii scriind in capitolul inchis prostit asta n-o facui pana azi...si desi acolo am vazut ca nu mai vreti citate, m-am autocitat, adica m-am plagiat ca sa nu mai scriu odata ca mi-e lene si am nervu' incordat, deci:

----------
DK a scris:
Bre, spargi unii asfaltu si ni vibreaza padoseala! Am zis ca-i cutremur, in pana mea! Si Pui o plecat si nu ne mai poate spune cand e cutremur... ea stie prima!
----------
desi cica nu se mai dau citate, eu nu ma pot aPtine, ca sigur ai simtit cutremurul pe care l-am provocat io cand am trantit usa de la secretaria la facultate dupa ce am aflat ca nu mai vine proful azi, ca vine maine adicatelea m-am pus geaba in miscare pe mine , alias balena albastra si pe juma' de clasa la care am numerele de telefon....bre...de-aia zic ca nu ne dezmintim ca suntem romani, ca ne place sa dam si sa luam tzepe, multe ascutzite si adanci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:52     citat 

I hear you, girl! Spit out your fire! rad

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 4:55     citat 

pai cum altfel...great balls of fire mai exact...ca nu-i de trait cu oamnei de-astia in preajma socat
aaa si am uitat sa zic cat de mult imi place rezumatul...

Ultima modificare efectuata de catre puimihai la 17.11.2009 4:56, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:55     citat 

----------
puimihai a scris:
desi cica nu se mai dau citate, eu nu ma pot aPtine, ca sigur ai simtit cutremurul pe care l-am provocat io cand am trantit usa de la secretaria la facultate dupa ce am aflat ca nu mai vine proful azi, ca vine maine adicatelea m-am pus geaba in miscare pe mine , alias balena albastra si pe juma' de clasa la care am numerele de telefon....bre...de-aia zic ca nu ne dezmintim ca suntem romani, ca ne place sa dam si sa luam tzepe, multe ascutzite si adanci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------

Bre Puiule, da di ci ai izbit saraca usa di la secretariat... ci ti-o facut ia mai???? rad

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:57     citat 

Lumeeeeeee, lumeeeeeeeeeeee... chemati-va toti prietenii si vecinii, pentru ca avem o noutate mare:

Daca intalnesti o femeie frumoasa, cu ochi stralucitori, buze umede si care freamata din tot corpul....

Las-o in pace!

Are gripa!

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 4:58     citat 

am izbit-o fin'ca duamna secretaUra stia ca nu vine boul de prof, da; i-a fost lene sa urce la etaj sa ne anunte...a asteptat sa vin io s-o intreb, bre, mai vine au ba...si aflu ca ba...deci, acu pricepi de ce -s rauteceoasa! foarte fericit

sus

Denunta
DK

17.11.2009 4:59     citat 

----------
puimihai a scris:
am izbit-o fin'ca duamna secretaUra stia ca nu vine boul de prof, da; i-a fost lene sa urce la etaj sa ne anunte...a asteptat sa vin io s-o intreb, bre, mai vine au ba...si aflu ca ba...deci, acu pricepi de ce -s rauteceoasa! foarte fericit
----------

Bini mai Puiule, am inteles... Dar sa stii ca nu tre sa esplici di ce esti rautaceoasa, pen' ca noi stim ca esti asa, altfel nu te-ai mai falfai pe-acilea cu noi, rautaceoasele. scot limba

sus

Denunta
monica77

Copii

17.11.2009 5:03     citat 

puimihai, deci de la mine special pt SECretara :[email protected]$#@!%^^&*()_+_)(*&^%""confuz>$#@!
si pentru dom'profesor una mai lunga :[email protected]$#@!%^^&*()_+_)(*&^%""confuz>$#@!:[email protected]$#@!%^^&*()_+_)(*&^%""confuz>$#@!:[email protected]$#@!%^^&*()_+_)(*&^%""confuz>$#@!

sus

Denunta
DK

17.11.2009 5:04     citat 

Auliu mai Monicutzo mai, urat mai faci cand bei, bre! rad rad rad

sus

Denunta
puimihai

17.11.2009 5:04     citat 

si de rea si-a naibii ce-s tre sa ma mobilizez sa trec la cratitza, ca acolo imi sade cel mai bine. scot limba da ' mai intai trebuia sa intru pe la mariile voastre sa va zic ce de-a mai treaba am facut eu azi.
si cu -acestea fiind zise, ne vedem mai tarziu, probabil intr-un alt capitol la viteza cu care scrieti zambet

sus

Denunta
monica77

Copii

17.11.2009 5:05     citat 

topishor, matale esti cu tarotu', ia zi-mi, mananc ceva astazi?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: