· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PUrelelor rautaceoase *9*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PUrelelor rautaceoase *9*     
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

17.11.2009 11:02     citat 

vazui ca's pure...
da ce mijto pi capu' matale.....nu gatesti da' mananci...... vaaaaiiiiiii asa fumeie gospudina esti ?!?! Si pizza aia de ne-ai scos balele din gura , cine o facu , ai ?!?!

sus

Denunta
duke_meadows

17.11.2009 11:02     citat 

----------
tei a scris:
io ?! surprins io bag....ce ?!?! strambe?!?!.....vaaaaiii....si io care ma certam cu ctc -ul pentru exactitate foarte fericit ...

----------

bagi bagi cucoana numa ca io ma intorc pe parte aialalta si nu le bag in sama.
si nu te mai cruci asa sa nu ramai stramba.
aci e permise numa pure , au ai uitat?

sus

Denunta
duke_meadows

17.11.2009 11:05     citat 

----------
tei a scris:
vazui ca's pure...
da ce mijto pi capu' matale.....nu gatesti da' mananci...... vaaaaiiiiiii asa fumeie gospudina esti ?!?! Si pizza aia de ne-ai scos balele din gura , cine o facu , ai ?!?!
----------

foarte fericit io nu, computatorul nu stie a gati, masina de spalat nu taie ceapa marunt, mai ramane sotu' mancai-as nasu dumnealui
si nu-mi placi insinuarea matale insinuoasa si lipsita de puritata cum ca eu n-as fi o scopodina desavarsita.
vrei sa-ti arat ce frumos am mancat si am curata farmiturile di pi masa> hm? confuz

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

17.11.2009 11:43     citat 

n-am vrut sa insinuIez nimic ..... jenat
Tu esti PUR si simplu norocoasa , cu un asa sot.
Ce bine era sa gatesca si pentru copchilasii mei cineva iar eu sa stau la calcularici foarte fericit ....si mai spalam eu din gand in cand ochi peste cap

Edit: ...te cred pe cuvant ca ai lasat locul curat ( sper ca nu ai mancat si firimiturile de foame )

sus

Denunta
puimihai

18.11.2009 7:40     citat 

rautaceoaselor , purelor, scriitoarelor de romane on-line...va urez la toate o zi frumoasa, eu azi nu voi avea timp de vizionat replicile voastre calde ... foarte fericit "jordan intra-n actiune" dupa cum ma denumea dna. dropie deunazi si nu vreau s-o dezamagesc, mai intai am de lucru la munca de nu cred ca am timp nici sa respir, iar apoi ma duc, din nou, la faimosul seminar cu faimosul prof caruia ii place sa aplice tzepe !
Spor la gadilat tastele doamnelor si domnisoarelor jenat
deseara cred ca trebuie sa va caut intr-un nou capitol, nu foarte fericit ??

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.11.2009 8:53     citat 

Hola chicas foarte fericit

go Jordan, go rad

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

18.11.2009 9:04     citat 

kalimera( di la flory + ceo =LOVE cetire)

io am o nedumerire.
is mai nedumerita de feliu' mieu

di cari giordan ii vorba?
di asta?

sau....di asta?

sus

Denunta
puimihai

18.11.2009 9:11     citat 

di prima draga(aia disteapta, nu asa ma lauda duamna dropie?!) ...as vrea io sa am bustu' lu a doua prostit
si va rog, nu ma provocati, ca am de-a treaba scot limba numai chef de ea daca as gasi...

sus

Denunta
DK

18.11.2009 9:26     citat 

Bre, neatza! Sa zic de-un rachiu sa treaca greatza, ca si-asa aveam o greatza cand m-am trezit! ochi peste cap Cred ca ieri mi-am starnit bila cu cordonul lui Pui scot limba Serios, nu prea era in regula mancarea aia - nu mai comand de la ei, mai ales ca spre final, pe fundul caserolei am observat ca bucatarul era brunet. foarte fericit Am s-o rog pe Pui sa se ocupe mai indeaproape de identificarea bucatarului, dupa umila mea parere de spectatoare inraita a filmelor de profil CSI si de-alde Jordan, era brunet si tanar. prostit

Boon, si acu ca va facui la tati greatza, sa-mi tineti companie, va anunt ca am la mine una bucata de laim si va dau si voo.

Bai, dar duomnul Diuc e meserias in ale bucatariei! surprins Si suflet de artist de asemenea... Dar eu am o intrebare... la platoul ala de zburatoare cracanata, erea neste chestii verzi ce pareau si ele prashite... alea ce e? E chive prashite cumva? socat

A, sa nu uit... FECILITARI duamna Diuc pentru noul tau avatar! Esti in ton cu lumea!
Tei, nu mai sta pe ganduri si schimba-ti avatarul in consecinta! trag cu ochiul

Pupazo do Brasil, ti pup si ti ador - tin sa te-anunt ca sambata merg la epilat... cred ca iti voi urma epzemplul si imi voi tranti si io un brasilien asa de control... Mehico cica e overrated! prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

18.11.2009 9:29     citat 

pasarelelor, trezireaaaaaaaaa...la PUritate! zambet

O zi minuanata si mult chef de zbor!

sus

Denunta
DK

18.11.2009 9:32     citat 

zambet Micutzo, ce scumpi sunt! Mai ales pufosenia aia de pisoi! Stiti ca genul asta de matza se numeste Picasso? trag cu ochiul Si sigur e fetita, numai ele au trei culori in blana, motanii nu!

Iaca-ta si-o lectie de pisiceala la prima ora... ieftin, proaspat, bun... nu cum fu cordonul lui Pui! Greeeeeu de digerat bre! ochi peste cap

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 4 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

18.11.2009 9:32     citat 

aterizai si eu!

diuc bezele, plecaciuni si pupici pentru reteta! sper in weekend sa ma exprim liber...

dichei si tu sambata? si eu sambata! doar ca la mine e si aranjare de ghiare scot limba

micutzule asa sa fie ziua! desi la mine numai minunat nu incepu' plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist trezit la 5, plecat la 7 fara, ajuns la aproape 9 si tre' sa refac ceva ca shefu' al mare vrea exprimari mai profi.... ochi peste cap

sus

Denunta
DK

18.11.2009 9:34     citat 

----------
DJ a scris:
dichei si tu sambata? si eu sambata! doar ca la mine e si aranjare de ghiare scot limba
----------

Pai am si ghiare bre de aranjat... cand sa le mai fac daca nu in uichend? rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.11.2009 9:37     citat 

la coada nu va faceti doamna? prostit

sus

Denunta
DK

18.11.2009 9:41     citat 

Nu bre, ca aia e tot sarmul! Ce, tu te faci la coic? scot limba Ramane biata cosmeticiana fara ceara daca te-apuci de coic. rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: