· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PUrelelor rautaceoase *9*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PUrelelor rautaceoase *9*     
DK

18.11.2009 1:49     citat 

----------
tei a scris:
si io-mi batui capu' acilea de calcularici sa-mi dau seama la ce te referi rad rad rad

silicoane?! Unde silicoane?!?! nu vreau silicoane!!!!!!
----------

Apai la ce-ti mai trebe silicoane, ca tu ai suficient di la natiur, multumim de intrebare rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

18.11.2009 1:53     citat 

silicoane? cat timp am sa ma gandesc daca imi plac? cool Adica daca mi-ar placea ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
semnat o codobatura ratacita

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

18.11.2009 1:56     citat 

rad rad rad ehe....si ce mandra's de "silicoanele" mele foarte fericit imi plac ....

( psss, fie vorba intre noi, da' sa numai zici la nimeni ..... pana sa raman gravi cu Steff eu aveam sutiene cu 3/4 burete ..... tzatze ioc )

sus

Denunta
duke_meadows

18.11.2009 1:58     citat 

bre mie nu-mi plac si gata.
prefer natural si pur

sus

Denunta
duke_meadows

18.11.2009 2:01     citat 

----------
DK a scris:
Bre Diuc socat cum sa-ti esplic io.... nici nu trebuie sa-ti placa TIE silicoanele bre... lasa asta in seama altora. foarte fericit

----------

s-adica de ce sa nu zic? ca n-am lacata la gura... iaca zic....

sus

Denunta
DK

18.11.2009 2:02     citat 

----------
duke_meadows a scris:
bre mie nu-mi plac si gata.
prefer natural si pur
----------

Da, asta e clar. Tuturor ne place PUR. foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

18.11.2009 2:03     citat 

in afara de pupaza. ei ii place brasilien trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

18.11.2009 2:03     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:
Bre Diuc socat cum sa-ti esplic io.... nici nu trebuie sa-ti placa TIE silicoanele bre... lasa asta in seama altora. rad

----------

s-adica de ce sa nu zic? ca n-am lacata la gura... iaca zic....
----------

Pai io nu ti-am spus sa nu zici... am zis ca nu tre sa-ti placa TIE. scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.11.2009 2:04     citat 

----------
duke_meadows a scris:
in afara de pupaza. ei ii place brasilien trag cu ochiul
----------

vezi ca si duamna Dk si-a exprimat parerea ei vis a vis de acest aspect, deci suntem doooouaaa foarte fericit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

18.11.2009 2:06     citat 

helou!
ce fac fetili? sarut
vai,nu vreau sa aud de silicoane.eu si-asa par dotata din cauza constitutiei atletice si mai sunt si lata in umeri si oricat as slabi tot par "pieptoasa".mie nu-mi place deloc.i-as fi vrut mai mici,dar ii plac lui brus uilis de romanica.
in cel mai rau caz as opta pt operatie de ridicare a sanilor dupa ce ma vad mamica a minim 2 copilasi. jenat .ma multumesc cu ce mi-a dat mama natura si ca sunt sanatoasa.
azi am de alergat sa caut casti de protectie pt santier si de platit facturi.
tei mie imi pari o femeie bine legata si sanatoasa,asa cum i-ar placea oricarui barbat insurat cu copii! foarte fericit

sus

Denunta
DK

18.11.2009 2:06     citat 

Mai Diuc mai, incep sa ma ingrijorez in privinta ta.... zau asa. prostit Sigur n-ai febra? Silicoanele nu-ti plac, la brasilien ai ceva retineri vaz' ca... Ia mai fa tu o data testul de puritate, presimt ca o sa ai un scor mare, fato!!! rad rad

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 13 ani, 4 luni
Ida Maria: 9 ani, 11 luni

18.11.2009 2:07     citat 

nu ma pot exprima la subiect ca numa' silicoane nu-mi mai trebuie...

da' pe bune diucule mama, ce-ti trebuie tie sa nu poti purta o rochita fara spate, sau cu bretelutze subtiri si alte astfel de cestiuni care arata foarte sexos? ca daca te maresti in bust si si devii dependenta de lenjeria tipica te lingi pe bot de astfel de articole de imbracaminte.

sus

Denunta
duke_meadows

18.11.2009 2:08     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:

vezi ca si duamna Dk si-a exprimat parerea ei vis a vis de acest aspect, deci suntem doooouaaa foarte fericit
----------

va-nmultiti ca naparcili.
foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

18.11.2009 2:10     citat 

----------
DK a scris:
Mai Diuc mai, incep sa ma ingrijorez in privinta ta.... zau asa. prostit Sigur n-ai febra? Silicoanele nu-ti plac, la brasilien ai ceva retineri vaz' ca... Ia mai fa tu o data testul de puritate, presimt ca o sa ai un scor mare, fato!!! rad rad
----------

nepuritatea nu consta in liniuta la ... si silicoane'n frunte!
io par asa mai simtita si la moaca, da zau de nu fac un popa sa fuga cand ma spovedesc. zambet

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

18.11.2009 2:10     citat 

----------
topsecret a scris:

tei mie imi pari o femeie bine legata si sanatoasa,asa cum i-ar placea oricarui barbat insurat cu copii! foarte fericit
----------

haualeu , maica ....unui barbat insurat cu copii i-ar place o fumeie bine legata la gura , nu ca mini rad rad rad cre-ca de asta nu sta al meu sot prea mult acasa rad

Ultima modificare efectuata de catre tei la 18.11.2009 2:10, modificat de 1 data in total

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: