· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase - Capitol aniversar 10
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase - Capitol aniversar 10     
bursucitza

19.11.2009 2:02     citat 

Kama Sutra

Stilul Andreea Marin
Partenera isi lasa iubitul sa ejaculeze inauntru dupa care ii sopteste tandru : “Surpriza! Nu mi-am luat anticonceptionalele…”

Pozitia Emil Boc
Este aceea in care partenerul ofera sex oral iubitei stand amandoi in picioare…

Pozitia Gigi Becali
Este o derivata a pozitiei capra si se numeste “oaia”. Se apuca partenera cu o mana in jurul soldului si se mulge bine pana la obtinerea unei satisfactii mioritice. Apoi se penetreaza si, in momentul eliberararii, partenerul va exclama : “Pac! Pac! Pac! pac! PAAAAAC! Ohhh… M-ai inteles?!”

Stilul Giovani Becali
Inainte de actul sexual, femeia trebuie scuipata pentru o mai buna lubrifiere…

Stilul Mihaela Radulescu
Trebuie avut grija… Partenerul este foarte fragil. Totul se petrece cu o tandrete usor materna spre a nu-l speria. Dupa consumarea actului, partenerul trebuie leganat si asezat la loc in patutul lui…

Pozitia Irinel Columbeanu
Supra-numita si pozitia 0. Pentru ca nu se obtine erectia, partenera este dezmierdata verbal si material. Mangaierile si sexul oral este indicat. Apoi, se cheama soferul.

Stilul Traian Basescu
Barbatul isi face curaj cu o sticla de vodca si apoi isi aseaza partenera pe biroul acesteia si o satisface in timp ce foloseste dirty-talking : “Tiganca imputita”, “Gaozaro” etc

Pozitia Mircea Solcanu
Partenera este intinsa pe o parte, cu picioarele usor departate iar partenerul o patrunde asezat in spate si cu trupurile bine lipite. Asta dupa ce, in prealabil, se stabileste cine este partenerul si cine partenera…La naiba!

Actul sexual “Fernando de la Caransebes”
Femeia se apuca bine de urechi si se pompeaza la ea o ora la viteza in timp ce este dezmierdata pe un ton ferm cu apelativul “Sunt idolu’ la femei”. In momentul ejacularii i se aduce la cunostiinta faptul ca ”Nu sunt gay!”

Pozitia Nikita
Este o pozitie recomandata celor care practica sado-masochismul. Partenera isi apuca iubitul de testicole, ii aduce jigniri si-l complimenteaza cu doi pumni in ficat. Apoi alterneaza momentele de brutalitate cu cele de gingasie. Partenera poate lua in mana penisul pentru a-l complimenta: “Vai ce cap mare si rozaliu are domnu’ Dan…”.

sus

Denunta
puimihai

19.11.2009 7:22     citat 

'nadimineata! dame bine si cu chef de shaga...
s-o iau militareste,
primo: mi-a placut tare surpraisu' de la inceputul capitolului...sunteti niste artiste care v-ati gresit vocatia si vorba lu' madam pupaza, bag si fro doua inimi, ca m-am emotionat sarut sarut
secundo: dupa o poezie plina de "purism" si "voalata" ca un film alb negru cand deschizi aparatul Smena ...vine traSnetul din pagina 2 prostit pe mine una m-a palit , eu care sunt o pura zau...taman io a trebuit sa citesc a' la' primera ora asa chestii ...siropoase jenat
astept sa va treziti sa-mi spuneti careva de deochi, ca m-am speriat rau ochi peste cap
Io, ca sa nu ma dezmint si sa nu-mi ies din ritm si mai ales sa va conving ca-mi merit porecla, azi am alt seminar neanuntat...mai dragutz decat cel de ieri, medicina legala...ceva mai nasol de atat nici ca se poa. Azi noapte am visat numai accidente, urme si avorturi plang sau sunt foarte trist hai tanti Top intra si zi-mi ceva la cap, ca cica matale ai har de gipsy zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

19.11.2009 8:40     citat 

neatzaaa socat

asa deci pui, azi ai fost si tu primaa foarte fericit , la citit din Kamasutra

si azi imi reiterez dragostea eterna fata de doamna dropie de Mehico scot limba

sus

Denunta
puimihai

19.11.2009 8:44     citat 

somnoroase pasarele !!!! bine ai venit tanti pupazo, ca mi-era urat singura pe lac, nu pot sa zic copac intrucat pasarea mea nu sta in copaci foarte fericit matale iti placu fro' poSitie din cele de mai sus?

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

19.11.2009 8:46     citat 

fal, fal , fal....si eu! Neata!
CU ce sa va servesc?!

sus

Denunta
puimihai

19.11.2009 8:48     citat 

nu asa tu...uite asa tre' sa zici"
CU CI va servesc?
foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

19.11.2009 8:48     citat 

----------
puimihai a scris:
somnoroase pasarele !!!! bine ai venit tanti pupazo, ca mi-era urat singura pe lac, nu pot sa zic copac intrucat pasarea mea nu sta in copaci foarte fericit matale iti placu fro' poSitie din cele de mai sus?
----------

pui draga mea, daca ma provoci sa zic ceva, zau de nu pic rau de tot in pacat rad rad

io as vrea un frappe scot limba

sus

Denunta
puimihai

19.11.2009 8:51     citat 

io...nush sigur ce vreau...ceva sa mearga la pufuletzii pe care tocmai ii pap aveti?!

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.11.2009 8:58     citat 

ezecutatt comanda!

sa catam ceva si pentu, pui!

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.11.2009 9:05     citat 

gasit bautura pentu pui!

Multamita?

Si.o salata, mere?

sus

Denunta
micutza_25

Copii

19.11.2009 9:08     citat 

In cazul in care ai problimi cu sistemul imunitar...mai ales ca esti graviduta.... ti sfatuiesc sa servesti de.acilea

sus

Denunta
puimihai

19.11.2009 9:12     citat 

mmm...prima varianta e apetisanta...imi curg balutzele pe ecran....inclusiv onionu' e apetisant prostit n-am crezut s-o spun vre-o data, ce face gravidenia din fumee scot limba
aia cu mierea..ntz, ca nu ma mai ridic de pe buda jenat si nu poci, ca-s la scarbici, dar mai ales nu cred ca se impaca nenea hemoroidu' cu ceaiul cu miere trist

sus

Denunta
DK

19.11.2009 9:16     citat 

Haidi neatza in capitolul aniversar... pe care presimt ca-l schimbam rapid azi! foarte fericit

Tare ma bucur ca v-a placut surpriza, aveam niste emotiiiii jenat

Va intorc inzecit sarut sarut sarut sarut sarut sarut si va multumesc!

[Va multumesc si pentru ca existati! foarte fericit altfel n-as fi descoperit niciodata ce inseamna adevarata puritate! prostit ]

Deci duamna Top, ai comis o prashitura denumita dupa mine... ce dragutz! rad rad

Diuc, bre, hai ca o sa incerc sa iti dau eu in castraveti... sper sa-ti zic ceva de popa al' di roshu care-ti pica la asternut. foarte fericit [mamistef si pupaza stiu de care asternuturi vorbesc scot limba ]

Pupazo, ti iubesc si ti ador mai, sa nu uiti de cuvertura, da? Pe mami n-am facut-o io papagal, ci dumneaei singurica... daca a zis ea! foarte fericit

Duamna Bursucu bine (ca) ati revenit pe meleaguri pure! Va multumim pentru Ying si Yang... ne-ati luat usor si ne-ati trantit-o p-orma de nu ne-am vazut. La urmatorul capitol propun un chestionar cu stilurile descrise la inceputul paginii 2 foarte fericit

Puiule Jordan, imi pare bine ca nu te dezminti, ba mai si progresezi! Tin sa te anunt ca aseara, deshi imi pica ochile-n gura de somn, am facut un efort de m-am uitat la Si Es Ai (nu mai stiu daca New York sau Miami, da' creca prima varianta).

Eeeeeei... si tre sa va zic ca am fost aseara la Carrefour si plimbandu-ma pe la cozmetice, cautand o crema pt maini... pe ce firma mi-a picat mie ochile?

Celei ce raspunde corect i se va acorda the grand prize constand intr-o sedinta de ghiceala la duamna Top, sponsorul iemisiunii di azi! scot limba

Pi Es: Mami, in pana mea... tot n-am gasit forme de muffins... bre, m-apuc sa-i scriu lu' Moshu! prostit prostit

sus

Denunta
puimihai

19.11.2009 9:19     citat 

PURINA cumva???

sus

Denunta
DK

19.11.2009 9:21     citat 

----------
puimihai a scris:
PURINA cumva???