· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Bebelusi de primavara-vara 2009(31)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5  »
subiect nou  raspunde
autor Bebelusi de primavara-vara 2009(31)     
magna

25.11.2009 8:35     citat 

Pasunica si celelalte mamici "afectate" de aceasta christa:
incercati sa o ignorati! e omniprezenta cu jignirile ei prin tot forumul! pacat ca nu-si poate etala constructiv informatiile, acumulate cu atata sudoare. frustarile isi spun cuvantul din plin!

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 10 ani, 4 luni

25.11.2009 8:36     citat 

Pasunica da-ne si noua siteul de unde ai luat scaunul de masa . Arata tare bine si daca zici ca esti multumita poate luam si noi ca nu avem scaunel sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 10 ani, 4 luni
Radu Stefan: 7 ani

25.11.2009 10:41     citat 

Pasunica scaunul tau seaman foarte mult cu cel de la Chicco Polly, l-am vazut si eu in magazin, dar am decis sa mergem tot pe chicco, mie mi s-a parut mult mai rezistent, poate era si manevrat foarte mult cel pe care l-am vazut eu in magazin. Este intradevar o diferenta destul de mare intre ele ca pret.
Pupici tuturor.

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 10 ani, 4 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
8 ani, 7 luni

26.11.2009 10:26     citat 

http://www.[.........]

Aici e adresa. Eu l-am comandat online duminica, iar marti pe la ora 16 a fost livrat acasa. Plata se face la livrare.

Mie mi se pare destul de rezistent. E destul de scump, dar avand in vedere ca eu mai vreau cel putin un bebe (ne dorim 3 scot limba) eu zic ca merita investitia pentru noi.

Iata-l si pe printul meu zambet

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

26.11.2009 2:45     citat 

Pasunica ce dulce sta el acolo. pupam jmecherosul.

sus

Denunta
yazmine

Copii
Vlad - sufletul nostru
10 ani, 6 luni

26.11.2009 4:03     citat 

sarut sarut sarut sarut sarut Mitaloli...De cand nu te-am mai vazut!Chiar va seamana fetele fff mult!
Eu nu prea mai apuc sa intru dar va citesc!
La multe lunitze noua! si pupici voua! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Pasunica

Copii
8 ani, 7 luni

26.11.2009 4:30     citat 

Of... vad ca au luat drept reclama linkul meu. eu am crezut ca doar pentru siteurile cu aceeasi tema ca acesta nu ai voie sa pui link. Cine vrea adresa siteului sa imi scrie pe privat si le dau link-ul.

Ma intreb.. oare cand zic Mustela, Pampers, Panadol, Nurofen.. etc... Nu tot reclama fac?????? In fine... regul si reguli.... ochi peste cap

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 10 ani, 4 luni

26.11.2009 8:19     citat 

Pasunica ms , eu am apucat sa vad siteul trag cu ochiul E frumos scaunul si intradevar cam scumput . Se merita daca il cumperi cand are bb 2-3 luni si il folosesti de atunci ca loc de joaca avand in vedere ca se lasa spatarul destul de mult sau daca mai vrei un bb . sarut sarut sarut

sus

Denunta
Pasunica

Copii
8 ani, 7 luni

26.11.2009 9:00     citat 

Eh.. cu o luna doua mai devreme... nu cred ca are asa multa importanta. Eu l-am luat pentru ca am inceput diversificarea si bb nu sta in fundulet. De jucat nu il las sa se joace acolo. Eu vreau sa stie ca acela e scaunul de masa nu de joaca. Eu vreau sa incerc sa nu ma joc cu el la masa. Masa e masa... trebuie sa stea linistit. scot limba

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

27.11.2009 10:31     citat 

Pasunica dar cat ai dat pe scaun?, eu l-a,m vazut la 350 in magazin.

sus

Denunta
Pasunica

Copii
8 ani, 7 luni

27.11.2009 10:44     citat 

345 lei, transport gratuit acasa.

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

27.11.2009 10:45     citat 

Pasunica sti cumva daca au si caruciaore , imi poti da si mie site-ul pe pm?
merci anticipat

sus

Denunta
mf13

Copii
Mihnea Mihail: 10 ani, 3 luni

27.11.2009 11:47     citat 

Buna mamici si bebici...
Noi am tras chiulul saptamana asta pentru ca am avut treaba multa....in sfarsit am terminat curatenia generala si sunt obosita de numa-numa.Dar azi plec la munte si sper sa-mi revin repede.
Pasunica foarte frumos scaunelul iar baietelul tau...nu mai incape discutie;mi s-a facut dor de Mihnea instantaneu cand am vazut poza...desi am fost la Mihnea ieri.
Vreau sa va zic ca bebe meu pare complet schimbat de o saptamana de cand sta la ai mei;ori mi se pare ori a mai crescut un pic sau s-a mai ingrasat...cert este ca mananca mai mult si doarme mai bine decat la mine.Luni o sa-l iau si o sa-l pun pe cantar sa vad daca s-a ingrasat.
Va pup si va doresc de acum un week-end frumos si linistit.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 13 ani, 3 luni

27.11.2009 12:26     citat 

oare cine-o fi aceasta magna care se da mare cunoscatoare pe aici? Inregistrata din 10 octombrie 2009, ai avut cumva alt nick inainte si ti-a fost rusine sa mai intri cu el? prostit

----------
magna a scris:
frustarile isi spun cuvantul din plin!
----------

Da, sunt frustrata. Sunt frustrata ca forumul si site-ul sunt pline de informatii, in internet sunt o gramada de informatii pertinente pe site-uri serioase gen OMS, insa multe prefera informatiile gen "asa am crescut si noi si uite ce bine ne-a mers" si cand atragi cuiva atentia ti se tranteste o replica gen "pana la urma fiecare isi creste copilul asa cum crede". Si de fiecare data cand mai dau de una "din asta" ma apuca iar frustrarea si mila de copilul respectiv!

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 10 ani, 4 luni

27.11.2009 6:42     citat 

----------
Pasunica a scris:
Cine vrea adresa siteului sa imi scrie pe privat si le dau link-ul.
----------

Buna, Pasunica, mi-ai putea da si mie mesaj cu adresa siteului, te rog frumos? Multumesc sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: