· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(144)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(144)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

19.11.2009 12:53     citat 

Stit cum doarme acum... rad exact cum imi place mie sa dorm, cu un picior in patura si unul afara!!! rad rad rad

Au trecut 4 luni de cand tot nu ma satur sa o privesc cand dorme sau cand e treaza!!!

A, de dintisor, se vede unul jos bine si putin unul sus a zis ca sa ii dau sa roda jucarie ptr gingii si sa o urmaresc ca sunt copii care nu fac mult scandal cand le ies dintii. Acum ramane de vazut!!! foarte fericit

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

19.11.2009 12:54     citat 

Bravooo Meli, sa vedeti ce o sa-i mai placa mancarica trag cu ochiul

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 8 luni

Elena..nu mai ai rabdare, nu? rad Si eu cand o vaa pe-a mea asa nehalita imi vine sa-i bag lingura cu ciorba in gura... sigur n-ar refuza-o... ca sa nu zic ca deja imi imaginez cum o sa-i pun mancarea in fata si ea doar s-o manance, si eu doar ma voi uita la ea rad ehe...e cale lunga. Nu te grabi ca mai e putin. Eu sunt hotarata pana la 6 luni numai lapte... sa vad cand ajung la capatul puterilor acum.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

Apar dintisoriiiiiii? Bravo! sarut sa fie fara reactii sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

Urschuletz..bravo,mai...are mami fata mare acum foarte fericit sarut
Elena...si noi va pupam sarut .Eu nu ma grabesc cu diversificarea asta...avem timp scot limba .
Alexxya,trimite-mi poza pe pm..si am sa ma uit sa vad daca o gasesc si iti zic,ok? sarut .Asa,numele nu imi suna cunoscut.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

19.11.2009 12:56     citat 

Da dintisoriiii!!!! Ma rog la DD sa nu o doara atat!!! sarut

sus

Denunta
katya

Copii
Laurentiu - Andrei: 13 ani, 1 luna

19.11.2009 1:13     citat 

Buna
La multi ani sarbatoritilor de azi!!!
Adina foarte frumoasa povestea..nu stiu cum este nasterea normala dar nici cezariana nu este floare la ureche sarut
Alexia rad , dar s-ar putea cand vei incepe cu papica sa se cam strambe si sa faca nazuri sarut
Bravo Meli si felicitari sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

19.11.2009 1:19     citat 

Oauuuuu ,dintisori Elenaaaaaa ,felicitari !!!!!!!!!!!!!!!!pupam pe Alesia sarut

Irina ,de ce nu incerci sa ii dai cu lingurita suculetul ,asa se invata si ea cu lingurita ,fimea nu vrea decat lapte cu bibe scot limba sa ma fi vazut cu supa clara data cu lingurita rad rad rad rad si ea mai imi datea si peste mana ,pana la gurita era lingurita goala rad rad rad rad
Azi incerc branzica cu banana prostit

La multu ani sarbatoritilor de azi ,sa fiti sanatosi si frumosi sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

19.11.2009 1:23     citat 

Meli esti o cuminte! sa-ti fie de bine suculetul sarut sa ai pofta pe mai departe.

Elena lasa fata in pace ca are vreme sa tot pape.

Adina atat de sincera povestea ta! greu, dar a trecut cu bine si asculta aici de baba scot limba nu-ti dori cezariana- mai stiu eu pe cineva foarte fericit da noroc ca aici nu se face la cerere si uite asa a venit zuza din 3 miscari prostit
Cat despre vb. o sa vezi peste cativa ani ce bine o sa-i prinda lui Andrei trag cu ochiul aici engleza e limba oficiala, insa majoritatea copiilor nu o stiu din familie ci doar cand intra la scoala- deja se vede diferenta la Keane fata de ceilalti cand au cursurile de engleza, plus ca el vb si romaneste. Clar a inceput sa vb mai tarziu decat alti copii, dar au din start un avantaj. Keane acum vb cu dady in malteza- de ii zice ceva in romaneste de ex nu-l lasa: tati tu vb malteza asa vb mami rad

Abramburica sa-ti traiasca printisorul! sanatate multa si numai bine! sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

19.11.2009 1:25     citat 

Elena deja dintisor? harnice sunteti! da-i o lingurita de inox sa vezi ce "frumos" se aude sarut

sus

Denunta
katya

Copii

Ankka sigur ii va place branzica, al meu deschide gura mare cand ii dau branzica si iaurt la supa nervos trebuie numai cu cantec jucarii si alte alea
Elena felicitari pt dintzuc, la noi inca nimic si ne termina durerea de gingie trist

sus

Denunta
alexxya

Copii

Multumesc Adina! Imedat ce se dezlipeste nehalita de mine ii fac poza.
Elena...pai dacaaveti dintisori gata... o treci direct pe carnita rad si eu va doresc sa iasa dintisorii fara dureri...
Katya... tare ma indoiesc... ea bea cu mare placere si apa cu sapun de la baita ca uneori imi vine sa n o mai spal de nervi ce am...
Si cica azi am programare la coafor ca sambata avem si noi botezul si imi cam cade parul. Poate i se face si ei somn si se culca odata ca maica mea e pe drum. Saraca deja intra in panica daca i spun ca nu i am lasat laptic...dar nu mai am de unde sa scot ca a mancat asta intr una si nu mai am... azi o las cu lp...poate totusi nu se trezeste pana ma intorc...

sus

Denunta
alexxya

Copii

19.11.2009 1:27     citat 

Pentru mine a fost floare la ureche cezariana si as mai naste de 10 ori... dar imi ajunge o mancacioasa... depinde de organismul fiecareia...

sus

Denunta
katya

Copii

19.11.2009 1:28     citat 

----------
alexxya a scris:
Multumesc Adina! Imedat ce se dezlipeste nehalita de mine ii fac poza.
Elena...pai dacaaveti dintisori gata... o treci direct pe carnita rad si eu va doresc sa iasa dintisorii fara dureri...
Katya... tare ma indoiesc... ea bea cu mare placere si apa cu sapun de la baita ca uneori imi vine sa n o mai spal de nervi ce am...
Si cica azi am programare la coafor ca sambata avem si noi botezul si imi cam cade parul. Poate i se face si ei somn si se culca odata ca maica mea e pe drum. Saraca deja intra in panica daca i spun ca nu i am lasat laptic...dar nu mai am de unde sa scot ca a mancat asta intr una si nu mai am... azi o las cu lp...poate totusi nu se trezeste pana ma intorc...
----------

rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

19.11.2009 1:29     citat 

Adinaaaaaaaa ,m-ai facut sa plang ,nu ma pot opri ,ce poveste asemanatoare cu a mea sarut
Eu cand am vazut-o ,am inceput sa plang si am zis " Doamne am reusit " asta dupa doua ratari ,apoi a urmat " Fata meaaaaaaaa " zis cu un foc mare de i s-au inlacrimat ochii dr. prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: