· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase **11**
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase **11**     
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

19.11.2009 5:51     citat 

sorry mie mi-au venit tarzanii acasa,cam tirzior aparusi monico

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

19.11.2009 7:25     citat 

Hai ca se pregateste tiganca sa ghiceasca...

sus

Denunta
duke_meadows

19.11.2009 7:27     citat 

am transpirat de la atata munca mai!
vai di steua si norocu' meu.... noroc ca-mi placi sa muncesc....

n-am timp sa stau cu voi da va pup din mers.... pu pu pupppppppppppppp sarut

sus

Denunta
duke_meadows

19.11.2009 7:28     citat 

----------
mamistef a scris:
[sper ca nu l-ai speriat pe Ramanan.pare simpaticut asa bou cum e el
----------

nu-l mai vad pe ipochimen ca-i in alt birou. slava

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

19.11.2009 7:58     citat 

----------
topsecret a scris:
Hai ca se pregateste tiganca sa ghiceasca...
----------

vezi topule ca io-s fericita castigatoare foarte fericit
plateste duamna dropie scot limba

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

19.11.2009 8:01     citat 

Pupaza va mai face un copilas.O fetita de data asta!O sa ramana cu o sg pana in coada pt ca nu este deloc cuminte scot limba
La Diuc se vede un barzoi cu 2 sufletele in cioc.Va face in curand livrari de pizza la domiciliu pe teritoruil tarii noastre,asa ca asteptam foarte fericit
Mamistef va face vanzarea anului 2010 cu torturile ei care ne tortureaza privirile.Este indubitabil ceea ce prevad cartile astea!
"da la mini ci vezi??vini cuieru,sau nu vini cuieru?".raspuns:vine sau e pe vine.App a venit?
Barza Digei pregateste un nou remix,la platane.Are planuri secrete cool .NU fi rea si spune-ne si noua ce!
micutza_25 vrea sa devina marutza.Unde?Numai ea ne poate spune.Eu citesc ca la buzunare foarte fericit pt ca o sa il voteze pe Base',caruia ii pasa de noi foarte fericit
Tei va avea cel mai reusit Craciun alaturi de el marinero(a primit ieri sticuluta cu purescorul ei) si va reusi sa decoreze casa cu cocos verde si rosu,asa ca de sarbatori.
Dk va primi in sfarsit mandarina de la pupaza.Dupa ce a furat secretele magiei de la JE,va plati pt meditatii si ma va cinsti cu niste cico!
Pui reuseste sa treaca cu bine peste examene si dupa nasterea fetitei,promite un purescore de ingeras scot limba
Bursulica va trece peste momentele grele si va reveni cu cele mai tari bancuri care au consacrat-o.
Andreea ma asteapta sa fac un bb sa mergem amandoua in parc,nu-i asa? foarte fericit .Se gandeste la bb 2 si se va intampla in curand.
Monica la tine sunt incurcate rau cartile.Un juvete iti face curte.E timpul sa-ti construiesti o vila in ea! rad

bre sunt in pana de idei prostit ,daaaaaaaaaaaaar mi-am luat o carte la 10 lei de la diverta si abia astept sa o citesc.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

19.11.2009 8:08     citat 

----------
topsecret a scris:
Pupaza va mai face un copilas.O fetita de data asta!O sa ramana cu o sg pana in coada pt ca nu este deloc cuminte scot limba

no, nu-i bai ca-mi da dropia din coada ei scot limba scot limba

La Diuc se vede un barzoi cu 2 sufletele in cioc.Va face in curand livrari de pizza la domiciliu pe teritoruil tarii noastre,asa ca asteptam rad
da, da, vine cu sania, ca Mos Craciun:lol:

Mamistef va face vanzarea anului 2010 cu torturile ei care ne tortureaza privirile.Este indubitabil ceea ce prevad cartile astea!
"da la mini ci vezi??vini cuieru,sau nu vini cuieru?".raspuns:vine sau e pe vine.App a venit?

completare: si va deschide o cofetarie si o pescarie:D

Dk va primi in sfarsit mandarina de la pupaza.Dupa ce a furat secretele magiei de la JE,va plati pt meditatiile si ma va cinsti cu niste cico!

vezi fato? ti-am spus io ca-ti dau mandarina?rad

bre sunt in pana de idei prostit ,daaaaaaaaaaaaar mi-am luat o carte la 10 lei de la diverta si abia astept sa o citesc.
----------

iar tie topule, sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca bine le-ai zis sarut

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

19.11.2009 8:13     citat 

Mc la fel la toata lumea sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

19.11.2009 8:15     citat 

asa, si vezi sa te ti de capu dropiei..pardon, de coada rad sa-ti dea banii ca e cam zgarcita foarte fericit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

19.11.2009 8:19     citat 

mi-e teama,ca daca ramane si ea fara pene si nu mai are de unde sa-ti dea tie?

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

19.11.2009 8:20     citat 

nu ramane, stai linistita ca-si cumpara crema de aia de zise Pui, din uger de vaca si o sa i se indeseasca coada ochi peste cap

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

19.11.2009 8:24     citat 

je ma plictisex si ma gandesc sa termin o data curatenia asta.la naiba!mai am atatea de facut,dar maine vine al meu chelios.yuhuu!
ma retrag sarut
buenas noches!

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

19.11.2009 9:11     citat 

sarumuuuuna de ghiceala,minca-tz-ashhhh,sa-ti traiasca ochisorii,frumoasooo

o viniiiiit cuieru....si era chipes si zdravan,zi zimbea la mini........ am fo' politicoasa s-am zimbit si eu back foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

19.11.2009 9:24     citat 

----------
topsecret a scris:
----------

adik cum s-ar tradushi tre iti platim cartea sau shi vrai sa spui confuz

auzi maistef sh G stii? foarte fericit ca ti dadusi la curier foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

19.11.2009 9:25     citat 

eu scrii pe aishia... am shitit tat, am ras ca proasta... nu m-am prins nishi pana amu dispri shi i vorba si mai bag citi un mesaj.. da voi videtiva di ali voastri sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: