· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(145)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(145)     
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 12 ani, 9 luni

20.11.2009 8:36     citat 

aaaaa apropo de ceaiuri rad intr-o zi ramane nepoatamea acasa cu cunatu-miu si ii zice cumnatamea sa-i face ceai la a mica si ii face ceai si nu se uita ce ceai ii face la luat la nimereala si se trezeste fata cu o diaree si un plans de nu stia saraca cumnatamea ce are cand colo cumnata-miu ia facut la fata ceai verde va dati seama ?saraca fata

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 6 luni

20.11.2009 8:37     citat 

rad rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 6 luni

20.11.2009 8:43     citat 

Fetelor va multumesc mult ptr sustinere si cine stie daca e vro urgenta ne urcam in masina si suntem la voi!!! sarut sarut sarut

Tot incercam sa luam creditul ala se ne luam un apartament...sa vedem...mai incercam.....

da katya cum sa nu stim piata resita....chiar am vazut niste apartamente pe acolo..poate ne facem si mai vecine foarte fericit

sus

Denunta
katya

Copii
Laurentiu - Andrei: 12 ani, 9 luni

20.11.2009 8:58     citat 

Elena ar fi superrrrr zambet

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 6 luni

20.11.2009 9:06     citat 

Of nu stiu ce sa facem noi, ca sotul a racit si a facut febra 38 . Are masca si tuseste in ea, Meli sta intr-o camera nu a vazut-o. Si vrea sa se duca sa stea la socrii ca-i e frica ca ne da si noua.
Voi ce ziceti?

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 6 luni

20.11.2009 9:10     citat 

Irina ,eu zic ca ar fi bine pt Meli ,ca tati sa stea departe cateva zile !
E micuta ,si chiar nu are nevoie de o raceala !
Eu asa cred sarut Acum depinde de soacra ,sa nu zica ca l-ai luat tu la goana scot limba

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 4 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 5 luni

20.11.2009 9:11     citat 

Urschu...si Gabi a fost racit dar fara febra.A fost la Dr totusi....tot asa si el a stat cu masca si nu am luat de la el .
Daca facea febra il trimiteam la spital.Sper sa fie ok.Ori sa mearga la spital sa vada ce are ori sa mearga la socri,ca nu e de glumit...asa as face.

Nu intri pe mess,te rog?

sus

Denunta
Loredana023

Copii

20.11.2009 9:26     citat 

Bianca ai sters colajele din photobucket???Ca au disparut!

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 3 luni

20.11.2009 9:36     citat 

Si eu zic Urschu sa stea in alta camera macar, dar mai intai sa se duca la dr. Si nici de tine sa nu stea aproape pana nu stii ce are.
Bianca,,, daca as putea asa m-as trimite pe mine prin mail... mai schimb si eu aerul, ca prea am stst numai in jurul casei.
Fetele... mai vorbim maine dupa botez...nu cred ca am timp inainte sa mai intru. Si tot atnci poate ma lamuriti si pe mine de ce eu n-am messul vostru scot limba
Noapte buna, ca mi-am tinut mandra trezaz azi de la 17 sa nu se mai gandeasca sa ma tina treaza noaptea, i-am pus muzica, ne-am jucat, ne-am dat in leagan, am leganat caruciorul, ne-am luptat cu suzeta,am facut baita, iar acum fata a cazut la datorie. Macar asa sa pot sa ma odihnesc pt botez. Deci, noapte buna!

sus

Denunta
alexxya

Copii

20.11.2009 9:38     citat 

Chiar... nu mai avem puiuti haiosi trist

sus

Denunta
Loredana023

Copii

20.11.2009 9:39     citat 

Alexxya ai pm....
LAsa ca ii punem noi la loc trag cu ochiul

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 12 ani, 9 luni

20.11.2009 9:40     citat 

mai pune cineva poze haioase ?

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 5 luni

20.11.2009 9:45     citat 

am reusit si eu sa intru sa va citesc. am mai avut o tentativa azi dimineata, dar nu m-a lasat fata deloc sa va scriu. atata a plans saracuta ca nu putea sa faca kk si pana la urma a trebuit sa ii bag jumatate de supozitor (nu a apucat sa se topeasca si imediat a rezolvat problema scot limba ). am scos-o si la plimbare ca afost frumos afara. am umblat f mult de ma dor picioarele am vrut sa ii cumpar cate una alta , dar i-am luat doar o jucarie .

elena imi pare rau dar soacra-ta nu e normala!! cum sa vorbeasca asa urat nervos nervos nervos . cu toate ca trebuie sa iti fie greu incearca sa nu pui la suflet vorbele grele ; ai o fetita foarte reusita si frumoasa si sanatoasa si asta conteaza. sa iti fie mila de soacra-ta pt ca nu e in stare sa se bucure de aceasta minune de fetita si ca are atata rautate in suflet. Pupici multi tie si Alesiei sarut sarut sarut

Urschu multa sanatate sotului tau si sa nu luati raceala de la el. sarut

alexxya va doresc distractie placuta maine si te asteptam cu poze sarut

apropo de ceaiuri ...cat am fost in spital cu operatia de fiere a avut grija bunica-mea de Nati, iar intr-o zi a ramas fara ceai si a gasit in bufet o cutie pe care era o mamica cu bebele in brate si i-a facut fetei ceai....cand ajunge Vio acasa cu ceaiul bunica-mea i-a zis ca a rezolvat ca a gasit alta cutie....iar cand vede Vio cutia era CEAIUL DE STIMULARE A LACTATIEI rad

sus

Denunta
alexxya

Copii

20.11.2009 9:47     citat 

a mea e pe prima pag...aia cu funduletul gol si grasa rad
Hai ca acum chiar plec la culcare ca altfel ratam maine ora...si asaam inceput sa ne culcam la 3 noaptea si e mai trezim la pranz ochi peste cap
Noapte buna!

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 5 luni

20.11.2009 9:48     citat 

emotionante povestile nasterilor! am dat putina apa la soricei si i-ar am cazut in butoiul cu melancolie scot limba . cateodata am impresia ca a trecut asa mult timp de cand am nascut si am impresia ca parca nici nu am fost gravida. ca si in cazul Loredanei, altfel imi inchipuiam ca voi naste - cu ruperea apei acasa, putina vanjoleala si panica prin casa pana placam spre spital etc.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: