· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(146)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(146)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 3 luni

22.11.2009 7:50     citat 

Yubi... la 2 ore e normal Fata mea mananca si la 30 de min si sta si cate 2 ore apoi mai si plange...daca m-as fi luat dupa asta as fi bagat lp de mult.
Si ea mai fornaie asa pe nas dar nu neaparat ca e racita. Se mai vad 1 2 mucusori dar nu folosesc aspiratorul mereu, uneori iese mai putin decat se aude, mai sunt niste impuritati care se elimina in timp.
Noi suntem f nervosi. Iar avem, mucegai. Eu nu stiu cum in doar cayteva zile se ridica asa ditamai cultura...ne vine sa ne mutam... nu stiu ce sa mai fac, iar avem casa data peste cap... si am dat o groaza de bani in vara pe izolatia exterioara

sus

Denunta
bubulina77

Copii
Thia: 14 ani, 5 luni
Patric: 12 ani, 3 luni

22.11.2009 8:03     citat 

Alexxya felicitari si voua ptr crestinare.

Multumim fetelor ptr urari! sarut

Yubi batista bebelusului se poate folosi de la nastere si pana la 6 ani,iti recomand cu caldura,eu beau ceai de la Fares de cand am nascut dar nu stiu cat de mult lapte face avand in vedere ca eu consum ded la nastere incoace,dar e bine sa bei si ptr bebe sa nu aiba asa mari dureri de burtica.Cat despre alaptat iti pot doar spune ca eu la aproape 2 luni am ajuns asa-i dau lapte la un interval de 1-1.30 deci tu la 3 saptamani ai realizat un timp record cu 2 ore.Patric in prima luna statea nedezlipit de san zi si noapte.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 6 luni

22.11.2009 8:30     citat 

Ne mutam aici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: