· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (33)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (33)     
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 14 ani, 5 luni
Robert Gabriel: 10 ani, 4 luni

23.11.2009 10:19     citat 

ksde multumim de atmosfera de sarbatoare
tato ai copii minunati
oana nick arata superb si vad ca va pregatiti serios de sarbatori
sara ce pozitie interesanta de somn ... mami poate ai in casa o gimnasta
noi nu am fost la vot jenat
afara e soare soare dar nu am nici un cfeh sa ies ochi peste cap cred ca fac totusi un efort pt emma. offffffff chiar nu am chef
plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
GRASANA

23.11.2009 10:22     citat 

neatza
ce scumpa e Sara cum doarme rad cred ca avem si o gimnasta printre fluturasi zambet sarut
cafeluta ati baut azi??

la noi nu e cel mai bun inceput de saptamana, Miruna este maraita , plangacioasa intr-un cuvant : insuportabila trist

sus

Denunta
GRASANA

23.11.2009 10:24     citat 

rad rad Alina am avut acelasi gand cu gimnasta trag cu ochiul ..la noi e ceata este o zi mohorata trist

sus

Denunta
bucatzica

23.11.2009 12:43     citat 

buna fetili!
sunt intr`o mare dilema.....cu toate ca mai sunt 2 saptamani pana la mos nicolae....eu nu stiu ce sa`i iau Ericutei confuz ......aveti o idee,un sfat ceva???o sa incep de azi sa iau magazinele la rand sa vad daca gasesc ceva interesant......la noi deja se simte atmosfera sarbatorilor.....toate mall`urile si hipermarketurile sunt pline ochi.....a pe acum surprins foarte fericit

Tin sa va anunt ca ne`au iesit canini de sus foarte fericit .....e asa ciudatica rad ....eram obisnuita cu ea cu 4 dintisori si acum cand o vad si cu canini....mi se pare asa schimbata sarut sarut sarut creste printesa lu` mami sarut sarut sarut sarut sarut
Sotul m`a cand o vede cat de incantata e si ce mult se bucura cand vede copii.....imi zice mereu....."trebuie sa`i facem un fratior" prostit .......dar eu nu vreau.....mi se pare totusi prea devreme....vedem noi....ne mai gandim.....sper sa nu calc prea devreme pe urmele mamicilor cu bb 2 zambet .....ptr ca Erica face cat 5 rad rad rad
Pupam bb bolnaviori.....si Erica a mi`a asta cat mai repede.
Eri a incepe sa topaie pe un picior sarut e asa dulcica......a papagalul de nas intr`o zi..... rad rad rad daca o vedeati cum arata....avea semn pe nas rad rad rad .....asta s`a ii baga diverse chestii in colivie.....biscuiti,banana,biberonul cu lapte.....ii varsa apa si mancarea.....ea zice ca ii da sa "pu papa"....adica (pui mananca)......il prinde de coada,ii deschide usa...o inchide dupa cum are ea chef.....si intr`o zi papagalul avea usa deschisa iar ea a ii zice......"puuu papa" si ala a avea toata fata bagata pe gaura usii si nu a nas rad rad rad
Va pupam

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

23.11.2009 1:21     citat 

am fost afara am stat aproape 2 ore ...Doamne ce soare ce timp frumos
emma bineinteles ca nu a i am facut lapte ca sa nu se culce totusi cu stomacelul gol
miruna de ce puiule esti morocanoasa
erica asa te joci tu cu papagalul? ee daca ti-ar face mami o "fratioara" altfel ar sta lucrurile
eu am achizitionat deja cateva globuletze ca nu ma pot abtine
pt mos nicolae i am luat un mare sac de lego sa speram ca-i plac
de mos craciun ma gandesc la o masuta cu 2 scaunele din acelea pt copii si poate un mos craciun cantator din acelea care se gasesc prin magazine ca am vazut ca-i plac
ar fi buna si o tablitza de scris da mai are si bunici asa ca ... rad

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 8 luni
MIRUNA: 14 ani, 4 luni

23.11.2009 1:23     citat 

Buna,mamici si pitici! sarut Multumim de cafelutza ,Laura!Tare buna! sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Alina,sunt superbe colajele!Abia astept sa vina mosul!O sa urmaresc in fiecare zi cat mai e pana la Craciun! rad rad rad sarut sarut sarut sarut
Cricricri,ne era dor de tine si ne e in continuare dor de greierasi!Vrem poze cu ei! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Laura,plasma aia a necesita multa grija si atentie! rad rad rad rad rad sarut sarut sarut sarut
Oana,e un scump Nick-pitic!si ce frumos sta Tasha(parca Tascha o cheama pe catelusa ,nu-i asa?) in premergator! rad sarut sarut sarut sarut
Sweety,e superb numele Eduard! sarut sarut sarut
Nino,am ras de m-am topit cand am vazut-o pe Sara Comaneci cum doarme! rad rad rad rad rad sarut sarut sarut sarut
Alinutza sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Bucatzica,mai vrem poze cu Erica! sarut sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 14 ani, 4 luni
Luca Daniel: 12 ani, 6 luni

23.11.2009 1:26     citat 

Laura multumim de cafeluta, tare buna sarut

sus

Denunta
cricricri

Copii
Matei: 14 ani, 3 luni
Raluca: 14 ani, 3 luni

23.11.2009 2:09     citat 

ksde200 , tato sarut sarut sarut sarut

Va citesc constant si Alinutza stie ca sunt cam inghesuita cu timpul (nu ca ati avea voi ... berechet)! ...

si... cateva poze ... dupa atata amar de vreme sa ne mai vedeti si pe noi

Deci, va rog sa nu ne uitati!!! Ne auzim mai rar, dar ... mai bine decat niciodata!... Pana se marita si se insoara Fluturasii sunt aici ... rad macar la citit ... si mai rar la scris.

Va pup mamelor de fluturasi ...

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

23.11.2009 2:16     citat 

sa va aratam bretelutzele

sus

Denunta
GRASANA

23.11.2009 2:18     citat 

pupam gemenasii superbi si pe mamica lor sarut sarut
Erica tare nazdravana mai esti zambet
Miruna nu a pe scara sa bage un pic bormasina nervos plang sau sunt foarte trist
pupam si pe ema mica cu "pachesti"-parca asa se zice...

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 14 ani, 3 luni

23.11.2009 2:23     citat 

offf ce dor imi era de voi....si dupa lungi chinuri pc-ul meu a nu a frumosi sunt fratiorii nostri...cred ca tu nu te mai gandesti la bb3... rad
Sper sa ajungem sapt asta la oftalmo...sa ne vada ochisorii...
E buna ideea cu masuta si scaunelele...nu mai stiu cine scria...sincer eu ma gandeam la un fotoliu ca al lui davy....mai vedem...si vorba alinutei mai sunt si bunici si unchileti...

Cuscra, aveti grija de voi sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

23.11.2009 2:53     citat 

Vai ce de pozici frumoase. Gemelasii nostrii dragi sunt adorabili, tare mi-as fi dorit si eu gemeni, dar acu ma gandesc ca sa am o motata la dublu cred ca albeam instant scot limba

Sara, flexibilitate maxima, deja de vad la barna in cativa ani scot limba

Sa va punem si noi niste pozici din we asta:

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

23.11.2009 3:16     citat 

pupam toti, dar absolut toti fluturasii ce ne-au incantat privirea , mamicile lor si nu numai sarut sarut

fetelor sa va aduc si eu la cunostiinta ultimele noutati!!! mai bine zis, sa va impartasesc bucuria noastra sarut

mi-am facut testul de sarcina (in urma starilor deja cunoscute prostit ) si a dimi merg la gine ptr confirmare exclamatie

o zi frumoasa sa aveti in continuare sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 17 ani, 8 luni
MIRUNA: 14 ani, 4 luni

23.11.2009 3:17     citat 

Crcicricri,sunt superbi greierasii!si ce mari s-au facut! surprins sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Alinutza,pupam Emma cu cozondraci.La noi asa se numesc bretelele rad sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 14 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 10 luni

23.11.2009 3:21     citat 

Oooooooooooo, Ralu, inca o burtica????? surprins surprins surprins Fetelor, eu zic ca batem recordul de departe:-), deja se pun bazele unui nou topic pentru 2010 scot limba
Uraaaa, sa dea Dumnezeu sa ai parte de o sarcina usoara si de un bb sanatos. pupam samburelul sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: