· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (49)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (49)     
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 3 luni

25.11.2009 11:56     citat 

Estem acilishea, numa' ca misiu chef lipseste ochi peste cap
Buna ziua lumi sarut
Eu facui un borsulet de cocosel de tzara, adormii una bucata broasca mofturoasa si mereu nesatisfacuta si acu bantui pe aici.......cand se trezeste ma duc sa-i cumpar chiloti si sa ne plimbam.
Sanatate multa tuturor bolnaviorilor, mari si mici, care sufera de dureri fizice sau sufletesti sarut sarut sarut

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 15 ani, 9 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 2 luni

25.11.2009 11:57     citat 

Neata!
Teo scumpa ieri am uitat sa te felicit pt dintisorul nr.8,sa creasca mare si sanatos iar pe tine de pup dulce de tot sarut sarut sarut
Otilia pupici sa-ti treaca supararea
Bursu spor la treaba si petrecere frumoasa sarut
MamiS sanatate multa puisorilor sarut
Micky eu una daca nu face febra nu administrez nurofen sau panadol,aspir bine nasucul si ii pun ser fiziologic
Yazmine imi pare rau ca puiul tau se chinui dar vor veni si vremuri bune trag cu ochiul Cat despre problema voastra eu una iti spun ca odata marita familia viata de cuplu incepe sa scartaie si trebuie sa invatam sa mai lasam de la noi ca totul sa fie bine.Eu am fost de doua ori la un pas de divort odata cand Robert avea 4 luni si altadata anul acesta in iulie dar stand de vorba si spunandu-si fiecare of-ul am trecut peste.Sunt alaturi de voi si ma rog la DD ca totul sa fie bine sarut
Eu sunt happy azi vom merge la film,am hotarat sa mergem la ,,O poveste de Craciun'' este 3D si cred ca Robert va fi tare fericit.
Gata broscuta ma cheama
Pupici

sus

Denunta
bursucitza

25.11.2009 12:06     citat 

pai da iote cuscrele cum intra in retea....
gypsy dixtractie placuta la film... noi nu am mai ajuns.. da las ca ajungem noi sarut

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 12 ani, 4 luni
IANIS-STEFAN: 10 ani, 3 luni

25.11.2009 12:12     citat 

buna dimineata si de la noi.ptr prima data in viata ei adormit aproape toata noaptea,adica s-a trezit la5ptr prima data.am ramas si eu surprins surprins
si s-a trezit cu niste bubite pe corp trist trist nu stiu de la ce,parca sunt cori,asa se zice la noi,la una din bolile copilariei,dar nu stiu.mama zice ca-i de la caldura dar n-a mers centrala azinoapte ca a fost cald.mai stau azi sa vad.si s-a si iritata la spate de la pampers si la putzulica trist trist trist offf,niciodata n-a mai patit asa.sunt fff trista azi
sanatate multa la bebeii bolnaviori.cate mai vezi si la tv parca mie si frica sa mai ies,cu gripa asta trist

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 4 luni

25.11.2009 12:17     citat 

yazmine imi pare rau k tre sa treci prin asa ceva,daca te linisteste cu ceva sa sti ca si eu am trecut prin asa ceva,acum ne-am linistit e mult mai bine,am invatat sa am rabdare sa inteleg sa privesc si din punctul lui de vedere jenat
mami,liana,mymy imi pare tare rau ,sper sa treaca mai repede sarut sarut sarut
si noi mergem la film :d facem a girls night luni jenat jenat jenat

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 12 ani, 4 luni
IANIS-STEFAN: 10 ani, 3 luni

25.11.2009 12:37     citat 

dixtractie placuta andreea,sper sa te distrezi trag cu ochiul

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

25.11.2009 12:40     citat 

Salut....gata, si eu la apel rad ...bineinteles, doar pt o ora ....atat cat doarme ochi peste cap
Yasmine....eu sper sa fie totusi ceva minor si sa treceti repede peste perioada asta ..... e greu, dar totusi....trebuie sa treaca! Fii tare si puternica, pt tine si familia ta!

Andreea....saptamana asta trebuie postate pozele ? ufff....sa caut si eu ceva

Mymy....sanatate puiutzei....sa treaca repede bubutzele

Raluca.....vizionare placuta si dstractie placuta trag cu ochiul am prestat de dimineata cartofii frantuzesti rad ...deliciosi, exact cum ma asteptam trag cu ochiul

Mickymy ....sanatate puilor.....noi folosim Sterimar ( apa de mare) si batista bebelusului cand are mucisori. Nurofen sau Panadol doar in caz de temperatura .

MamiS....sanatate puilor, si celor 2 mici si celui maaaare!

Christa
sarut sarut sarut

E o perioada nashpa....ce se intampla fetelor ?! confuz Se aduna cam multe necazuri ( mai mici sau mai mari )....uffff...sunt alaturi de voi! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

25.11.2009 12:50     citat 

Wow ce frumos ca mergeti la film, Ralu... trag cu ochiul Sper sa va distrati si sa fie Robert incantat.La noi nu mai functioneaza niciun cinema... scot limba
A girls night Andreea.... scot limba E numai cu girls sau .... confuz Vreun striper ceva?
Multam pt. mesajul telefonic.L-am primit mai cu intarziere ca era telefonul mamei dar a fost o surpriza tare placuta.
Multumesc si Mirelei. sarut Chiar, parca nu mai vazuram ochisori de Denisa de ceva vreme... confuz
Tei, deci si tu esti sub asuprirea otomana...Roaga-te si tu sa doarma mai mult... scot limba
Eu sper sa doarma si sa recuperze si ce a pierdut azi noappte, adica vreo 4 ore... rad scot limba
Nu ma descurajez, stiu ca vor veni si vremuri mai bune si apoi nu am nimic mai bun si mai sfant pe lume. Iar daca el are nevoie de mine eu ii sunt alaturi. sarut
Nu va ganditi ca uneori nu simt oboseala dar ...e omuletul meu si as face orice sa-i alin suferinta. Ar fi tare rau sa ma supar pe el ca e suparat sau sufera. Sunt convinsa ca nici pentru el nu e vreo placere sa planga in toiul noptii...

sus

Denunta
Mickymy

Copii
Bianca-Maria: 12 ani, 2 luni
Laurentiu-Stefan: 12 ani, 2 luni

25.11.2009 12:51     citat 

Bine fetelor nu ii mai dau dar e a doua saptamana nu a facut febra eu o sa ies cu ea putin afara ca nu am iesit de 2 zile.si mai vb dupa
revenim
sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii

25.11.2009 12:58     citat 

Plimbare placuta, Myckym
Liana.... ochi peste cap asa doarme de mai bine de 3 luni fii-miu - 1 ora /zi si un singur somn zambet . Dar......nu ma plang, ca e baiat de treaba , la ora 8 ( uneori 9 - aici eu sunt de vina ,depinde de plimbarile la care il supun ) este in pat si doarme 12 ore fara pauza foarte fericit ....ce sa imi doresc mai mult de-atat?! foarte fericit
....A..... frumos eseu.....daca ar fi dupa mine, merita premiat. Este ceva PUR si natural trag cu ochiul

sus

Denunta
bursucitza

25.11.2009 12:58     citat 

va pup pi toati da eu si cu inernauta mea plecam azi la husi... ia-ba-da-ba-du

sus

Denunta
tei

Copii

25.11.2009 1:03     citat 

O copiez pe mamiS, ca tare mi-a placut : Husiiiiiiiiii mai repede
cool plimbare placuta, Bursule...... si cand revii ?! Sper sa nu ne faci sa iti simtim lipsa!da' e cineva sa schimbe capitolul ?! Andreea?!?!

sus

Denunta
tei

Copii

25.11.2009 1:21     citat 

ne intalnim aici , cu scuze pt actualizarea dintocilor sau maselutelor.... jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: