· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(148)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(148)     
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

24.11.2009 5:31     citat 

Am facut si noi supitza cu morcov si dovlecel---bleah ce gust , eu nu stiu cum a mancat.. Cred ca nu a realizat ce-i dau rad A papat in parc, nu mult dar zic eu ca a fost o incercare reusita. Maine incerc sa o fac mai mancabila rad

sus

Denunta
Anklichk

Copii
Cezara Maria: 12 ani, 4 luni
am nascut deja!

24.11.2009 5:33     citat 

Fetelor,vreau si eu sa pun poze cu Cezara pe forum,cum fac,am pus 3 la profilul meu la pozele mele dar vreau sa pun alta sa o vedeti si voi pe Cezu meu. trag cu ochiul

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 3 luni

24.11.2009 5:33     citat 

Pasunica multumim de informatii sarut . chiar cautam ceva informatii ca ma palit o diaree plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

24.11.2009 5:35     citat 

De cateva zile ne intoarcem pe o parte si apoi timid pe burtica dar mai mult intr-o rana. Azi am pus-o pe burta si ea s-a pus pe o parte si inapoi pe burta.
A inceput sa rada cu hohote asa de vreo sapt cred, bine asta cand o gadilam pe burta, o face tati avion......

Voi ce mai ziceti?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

24.11.2009 5:39     citat 

Rome, niste orez poate te ajuta, ceai de menta, saprosan( nu stiu daca e ok pt alapatat). Ai grija de tien.

Ankichk, intri pe http://www.tinypic.com/, dai browse, alegi poza din calc tau, apoi dai up load si o sa-ti apara vreo 3 sau 4 coduri. Il selectezi pe cel IMG Code for Forums & Message Boards care arata asa cum l-am postat eu.

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

24.11.2009 5:42     citat 

Acum mi-am facut un ceai de menta fff concentrat. Mersiii Urschu sarut
Ce v-ati cumparat frumos ?
Bravo voua , sunteti deja fetite mari sarut ; noi de-abea vrem sa ne ridicam in fundulet daca ne tine mami de maini rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

24.11.2009 5:45     citat 

Rome, am luat din cora 2 body cu 12 lei si 2 pantaloni de pijama cu 12 lei. Am mancat un forneti si am venit acasa.

Da e frumos cum incep ei sa faca tot felul de scheme dar peste alte 3 luni sa vezi ce tinem de ei sa nu cada rad

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

24.11.2009 5:51     citat 

Foarte bine trag cu ochiul , noi n-am mai fost demult la cumparaturi impreuna ochi peste cap , dar trebuie sa ajung ochi peste cap ca mai avem doar o caciulita care ne vine prostit

Asa e, atunci s-a dus cu linistea, atunci se duc kg de nu le mai putem opri rad . N-avem noi nici acum prea multa liniste, dar cand vor merge in picioare...nici atat

sus

Denunta
GEORGY26

Copii
EDUARD GABRIEL: 12 ani, 7 luni
am nascut deja!

24.11.2009 5:56     citat 

Va salut
Nu am reusit sa mai poztez de ceva timp ,desi am mai citit seara in fuga cate putin din ce ati mai scris
Pun si eu cateva pozici cu smecherasul meu care a implinit 7 luni astazi

sus

Denunta
Anklichk

Copii
am nascut deja!

24.11.2009 6:07     citat 

Merci Urschu incerc acum.Mi-a dat dr.tratament homeopat,avea rosu in gat fetita desi vineri cand am fost la vaccin nu avea nimic dar prb.trebuia sa aiba ceva foarte fericit ACezara a reusitr sa-si bage dehgetul in gura si il suge cu spor .Nu vrea nici o jucarie speciala pt dentitie i-am luat vreo 3 diferite plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Anklichk

Copii
am nascut deja!

24.11.2009 6:11     citat 

Am avut noroc ca la dr. era si o fosta colega de-a mea de liceu isi face rezidentiatul pe med.de fam.asa ca o sa am pe cine "stresa" la nevoie. scot limba

sus

Denunta
Anklichk

Copii
am nascut deja!

24.11.2009 6:14     citat 

Urschu,i-am dat da nu stiu ca nu merge.Adica mi-au aparut codurile alea am ales img-ul si nimic. trist

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 3 luni

24.11.2009 6:17     citat 

ai dat "paste" aici?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

24.11.2009 6:17     citat 

Da copy pe IMG si paste aici trag cu ochiul

Georgy, pupam flacaul cel smecher si frumusel sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 3 luni

24.11.2009 6:21     citat 

Ce smecher e,GEORGY26 sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: