· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelelor rautecioase 14
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelelor rautecioase 14     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

29.11.2009 1:49     citat 

asa, brinza n-o mai mincai ca nu intra, sorry doamnelor jenat
da' m-am rascumparat acui' acasa, cu niste ciuperci cu camembert la cuptor scot limba (nu mai am, v-as da...)
da'm mincat Opéra cu sos englezesc si inghetata, trag cu ochiul

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

29.11.2009 7:40     citat 

----------
citat:
Teodora29 : 29.11.2009 14:49 titlu:

--------------------------------------------------------------------------------

asa, brinza n-o mai mincai ca nu intra, sorry doamnelor
da' m-am rascumparat acui' acasa, cu niste ciuperci cu camembert la cuptor (nu mai am, v-as da...)
da'm mincat Opéra cu sos englezesc si inghetata,

----------

asta-i pe limba lu' mami stef, la opera fusei o data in viata mea mirobolanta foarte fericit cool
----------
citat:
DK : 28.11.2009 21:45 titlu:

--------------------------------------------------------------------------------

----------
monica77 a scris:
am intrat sa va salut doar.
teodora, poi dicstractie maxxxxima sa aveti!
auziti, ceaiu verde e amar, sau e al meu defect?
----------

Ce fel de ceai verde bei? Adica ce marca e? Ca-ti zic eu daca e normal sa fie amar.

----------

e de la be(R)lin..e ok sa fie amar? prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

29.11.2009 9:39     citat 

mi-e un sooooomn

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

29.11.2009 10:00     citat 

----------
mamistef a scris:
mi-e un sooooomn
----------

di ce duamna?

sus

Denunta
bursucitza

30.11.2009 7:51     citat 

buna dimi si la multi ani daca ieste printre cashile voastre vreun Andrei sau vreo Andrea NE/RAutacEosi....
cu voi nu e de glumit cand scritzi scritzi.... vaz ca sunt cadre noi... hai noroc si la multi ani!
o zi buna si in bani
pam-pam
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

30.11.2009 8:35     citat 

m-o intampinat 6 randuri de inimi prostit jenat is topita toata zambet ce-i drept si eu tzuc toate andreele si andreii...
inclusiv pe al meu jenat ca-i "mihai-andrei " si cu zambetul lui mi-am inceput ziua sarut
dragutzele si purelele mele va doresc o ziulica bunicica si fara nervisori (nici la scarbici, nici acasici si nici pe forumici) foarte fericit (asta asa...in dulshele grai a lu'mamistef rad )

sus

Denunta
Teodora29

Copii

30.11.2009 9:18     citat 

s-al meu, s-al meu (graiul) foarte fericit

bon bah...sarbatoare fericita tuturor Andreilor zimbareti si Andreelor!! sarut

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

30.11.2009 9:25     citat 

fal fal....aparui !
La multi ani si la multi bani pasarelelo,r sarbatorite astazi si pasaroilor!
Hai sa va tzuc! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

30.11.2009 10:26     citat 

good morning gagici foarte fericit

va pupupa pupaza, in special pe puiul mic de Jordan si pe ceamaimica, ca deh, e ziua lor sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

30.11.2009 10:41     citat 

multamiiiiim maaamiiii puuuupapazooo !!!! foarte fericit
si din punctul meu de vedere : sa traiasca si sa fie sanatosi si fericiti toti copii din lume !! indiferent ca e 'au ba ziua lor de sfant trag cu ochiul si in special ma rog si pentru puiul brishtarei caruia ii doresc multa sanatate...si mi-as dori sa-i pot ajuta cumva, dar cred ca ramane valabila doar varianta gandurilor pozitive si a unei rugaciuni sincere zambet

sus

Denunta
Krystyne

30.11.2009 12:34     citat 

La Multi Ani Andreielor si Andreilor si tot ce-si doresc...

eu sunt tare obosita...am inbceput de ieri dimineatza cu telefoane, vizite, aseara au inceput din nou sa sune telefoanele...sunt cam adormita dar incerc sa fac fata....( e ziua mea foarte fericit )
maine e 1 decembrie...of...ce a mai trecut timpul asta...oricum...eu sunt pe aici si va pandesc...

va p[up dulce dulce

sus

Denunta
duke_meadows

30.11.2009 12:57     citat 

la multi ani si din partea mea tuturor andreilor si andreelor, in frunte cu moi sarut

la multi ani , la multi ani ... sa traiascaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

30.11.2009 1:01     citat 

ete coana diuc sarut

pai fato, te sarbatorim azi si te sarbatorim si miercuri? socat

hai te pup, sa fi sanatoasa si sa-ti iasa toate asa cum vrei tu zambet

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

30.11.2009 1:03     citat 

diuc se cam obrazniceste.,vrea'n sapte zile de doo ori
apai sa fii sanatoasa coana diuc sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii

30.11.2009 2:04     citat 

wow, multi ani plini de tot ce vreti voi tuturor!!! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: