· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelelor reutacioaseeee *cinspe*
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelelor reutacioaseeee *cinspe*     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.12.2009 12:23     citat 

buba e ca nici cauciuucuri n-am apucat sa-mi iau nervos
ca-s prea simandicoasa, zic unii, luai ghetute de pele intoarsa, ma zdrangane vintu-n ele

sus

Denunta
puimihai

02.12.2009 12:24     citat 

corect se spune ca ne facem pul....bere foarte fericit nik nu stii pupazo !
sarbatorito ne-ai facut KO ...cred ca din cauza beuturii sughita fiica-mea acu foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

02.12.2009 12:26     citat 

da, da si sa ne schimbam si penele, sa le punem pe alea de iarna

sus

Denunta
puimihai

02.12.2009 1:20     citat 

pupazo, io nush cu ce te ocupi matale in viatza de tUate zilele, da' io am sa-ti fac o propunere: fa-te mama politzai ! rad ca sa ma pricepi : te vazui la purgatoriu si luai la cunostinta ca ai gasit-o pe infractoare...o fi ea, o fi alta...n-are 'a' face...dar mi-a placut ca nu lasi sa ti se mototoleasca cUada fara drept de apel foarte fericit
reutacioaso mica !!!

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

02.12.2009 1:30     citat 

----------
puimihai a scris:
pupazo, io nush cu ce te ocupi matale in viatza de tUate zilele, da' io am sa-ti fac o propunere: fa-te mama politzai ! rad ca sa ma pricepi : te vazui la purgatoriu si luai la cunostinta ca ai gasit-o pe infractoare...o fi ea, o fi alta...n-are 'a' face...dar mi-a placut ca nu lasi sa ti se mototoleasca cUada fara drept de apel foarte fericit
reutacioaso mica !!!
----------

rad rad rad rad
as putea spune ca nu esti departe de adevar cool

sus

Denunta
puimihai

02.12.2009 1:40     citat 

observa te rog, ca noi astea cu pene de ne-am strans ca sa ne adunam acilea...suntem cam obraznice si rauteceoase...ajungem cam des la purgatie cool oare fin'ca pen'ca zicem lucrurilor pe nume confuz e clar ca adevarul doare, depinde de al' de schimbi parole cu el/ea cum reactioneaza la treaba asta...

sus

Denunta
duke_meadows

02.12.2009 1:42     citat 

multumasc di tati urarile pasaricesti si puricesti sarut
va aduc si mancare cat de curand, sunt in plina munca acu , nerusinatii ma pusera sa muncesc de ziua mea plang sau sunt foarte trist

va pupa sarbatorita direct pi gura! rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

02.12.2009 1:43     citat 

noooo, mai pui, ne umflam prea tare in...pene, de-aia ajungem pe'acolo

sus

Denunta
bursucitza

02.12.2009 1:46     citat 

hai helau
io nu-s sagetatoare decat daca trebe.. in rest is berbeaca zambet foarte fericit
diuc am dat capacu la o parte ca sa imi gasesti gura

... astept pupicu direct cool

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

02.12.2009 1:52     citat 

----------
bursucitza a scris:
hai helau
io nu-s sagetatoare decat daca trebe.. in rest is berbeaca zambet foarte fericit
diuc am dat capacu la o parte ca sa imi gasesti gura

... astept pupicu direct cool
----------

mi too, mi too foarte fericit

da, asteptam pupaturile direct pi coic

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

02.12.2009 2:23     citat 

la mine miauna o mitza in subsol ,cred ca e in focul amorului
eu stau la parter cool
iar fiica-mea doarme cool

sus

Denunta
puimihai

02.12.2009 2:36     citat 

la mine in scara e mai mijto foarte fericit ca eu am un motan parasit de mamitzica lui (ca s-a mutat si nu si-a luat animalul cu ea) iar el, motanul, e un jentleman trag cu ochiul invita damele la el, nu se duce el la ele acasa prostit ...aaa...si io tot la parter stau si covorasul de la usa mea e cel mai interesant loc de intalnire surprins jenat

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

02.12.2009 2:39     citat 

mda..la mine asta vara se pisau motanii pe plasa de tintari de la geam,si ma speriam noaptea ca vedeam cite o silueta mergind pe pervaz cool

a nu se inelege gresit,mie-mi plac animalele,atita timp cit nu ma musca ,nu ma zgiriie(pe mine si mai ales pe copii),cit nu mi se pisa pe pervaz sau cit nu-mi lasa par pe hainele puse la uscat(daaaa,am avut si stupize-stupize din astea)

sus

Denunta
puimihai

02.12.2009 2:47     citat 

mie de eGZemplu mi-a dat ca amintire toxoplasmoza....ca din alta parte nu aveam de unde, decat facand curat la usa si spaland covorasul de la usa....
in rest, nici eu nu-s impotriva animalelor, dar sa-si traiasca viata la locul lor, sub soare, nu la usa mea...daca as sta la casa, s-ar schimba radical situatia, mi-as lua un catzel golden nushtiu cum se numeste, e un superb si un inteligent...dar pana atunci PAS ochi peste cap

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

02.12.2009 2:54     citat 

si mie imi place Golden retriever

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: