· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si viitoare burtici din Bacau (14)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si viitoare burtici din Bacau (14)     
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

28.12.2009 11:42     citat 

La multi ani Stefanilor!
Stiti cumva care sunt preturile pentru rezervele de la maternitate? Cumnata mea va naste in Bacau pe la mijlocul lui ianuarie si ar vrea ceva conditii, am inteles ca exista asa ceva la voi.
Noi suntem bine, tot pe drumuri zilele astea, am fost mai mult musafiri. Raluca, imi pare tare rau pentru ca nu ai avut sarbatori placute. Ma pun in locul tau si nu stiu ce as face. Posibil ca as incerca sa vad partea plina a paharului, pe cei trei copii perfecti si dulci! Te sarut!

sus

Denunta
ramona7575

Copii
Stefan: 12 ani, 4 luni

28.12.2009 11:55     citat 

Mutzu meu il mananca gingiutzele, a stat azi dimi.o ora cu o jucarie de dentitie in gura si tragea din ea cu sadism.
A primit ieri o jucarie superba de ;la nasei dar nu-l intereseaza, un telefon muzical , el sa bage receptorul in gura (desi e cam gros) si cam atat, il amuza cand incepe sa mearga...
Aseara am fost cu sania afara, ia placut la nebunie, era o veselie totala sarut
Somnorici, eu am dat la rezerva 25 ron/noapte iar conditiile sunt super.
Cum ai trecute peste gripa tu si cumnata ?
Pup !

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

29.12.2009 6:35     citat 

Suntem ok amandoua, am si uitat cum a fost, multumesc de intrebare.
La multi ani, doamnelor!

sus

Denunta
ilinka

Copii
Adrian: 16 ani
am nascut deja!

30.12.2009 10:30     citat 

Buna fetelor!
La Multi Ani cu mare-mare intarziere tuturor celor care si-au serbat ziua pe 27 dec. sarut Stefanel, pui de Ramona zambet

sus

Denunta
ramona7575

Copii

30.12.2009 3:22     citat 

Buna mamicutzelor,
Sper ca ati petrecut cu bine Craciunul , ca nu ati luat prea multe kg.in plus si ca aveti un tonus relaxant...
Noi am petrecut in familie, am fost si la Onesti... nu prea am mancat dar parca s-a pus ceva la burtica spre disperarea mea, oricum, de 2 zile mananc salata de curditati cu piept ed pui foarte fericit .
Lui Strefan ia spar gingia si sus si jos, aseara a plans vre-o 40 minute apoi ia trecut ca pri minune cansd l-am asezat in fata coputerului si i-am pus "Cutiuta muzicala"... i-am facut o baita in cada si era fresh... a dormit ca un inger, cu 2 treziri de suzi si lapitic. Un copil extraordinar de cuminte chiar daca a inceput sa traga de dulapuri si sertare.
Va pup si astepti sa va dezmeticiti anul viitor.
"La multi ani" sa fiti sanatoase si fericite !!!

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani
Mathias Andrei: 15 ani, 6 luni
Patrick Elias: 12 ani, 2 luni

31.12.2009 12:33     citat 

Buna seara
Noi am fost plecat cateva zile la Onesti, la bunica mea. Am mai schimbat si eu putin aerul.
Acum am intrat sa va salut si fug in pat ca sunt rupta de somn. Si maine am o zi...curatenie (ca e ca dupa razboi la mine in casa), mancare, mers cu uratul (ca nu scap de copii nici de data asta).
Noapte buna si vise frumoase! sarut

sus

Denunta
aryell

Copii
: 8 ani, 9 luni
Rux: 7 ani, 5 luni
am nascut deja!

31.12.2009 4:22     citat 

La multi ani,sa doresc un an mai bun,plin de bucurii,realizari,sanatate !!!

sus

Denunta
ramona7575

Copii

31.12.2009 5:42     citat 

"La multi ani !" prietene dragi... sa fiti sanatoase si numai impliniri in noul an ce vine in cateva ore...

sus

Denunta
Krystyne

31.12.2009 7:29     citat 

Aho , aho prieteni dragi,
Stati putin si ascultati
Maine anul se noieste
Krystyne va doreste
Mult belsug si sanatate
Numai reusite-n toate
Ce sa va aduca anul
Norocul sa umple carul
Pace si bucurie
Sanatate si iubire!

sus

Denunta
ilinka

Copii
Adrian: 16 ani
am nascut deja!

31.12.2009 8:04     citat 

La Multi Ani fericiti alaturi de cei dragi si sa ne vedem cu bine in 2010!!!! zambet sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani
Mathias Andrei: 15 ani, 6 luni
Patrick Elias: 12 ani, 2 luni

31.12.2009 10:14     citat 

La multi ani! Anul 2010 sa va aduca numai bucurii, fericire, multa sanatate si multi bani!

sus

Denunta
Krystyne

01.01.2010 3:42     citat 

Sorcova, vesela,
Sa traiti, sa-mbatraniti,
Ca un mar,ca un par
Ca un fir de trandafir.
Ca merii, ca perii,
In mijlocul verii;
Ca vita de vie
La Sfanta Marie
Tare ca piatra,
Iute ca sageata
Tare ca fierul
Iute ca otelul.
Vacile laptoase,
Oile lanoase,
Porcii unsurosi
Copii sanatosi
Cate cuie sunt pe casa
Atatia galbeni pe masa.
La anul si la multi ani!
Sa traiti sa ne dati bani.

sus

Denunta
D3lia

Copii
Ayan Gabriel: 11 ani, 10 luni

01.01.2010 11:21     citat 

La multi ani, fetelor! Sa aveti un an mai bun decat cel care tocmai a trecut! sarut sarut sarut

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
Catalin-Stefan: 12 ani, 2 luni
David-Andrei: 8 ani, 2 luni
am nascut deja!

02.01.2010 6:56     citat 

LA MULTI ANI!
va doresc un an mai bun ca 2009....multa sanatate tuturor si indeplinirea tuturor dorintelor si viselor!
eu intru mai greu ca zilele astea am avut o multime de treaba...si acasa si la servici si nu mai stiu ce e cu mine....
va multumesc pentru urarile facute de sf.Stefan....am sarbatorit au fost cumetrii pe la noi...si asa in familie..
Catalin e foarte obraznic trag cu ochiul :vorba vine.....dar daca il lasam singurel 5 minute tipa cat il tine gura...acuym stau cu el la calculator si maui are putin si stryca tastatura
nu are stare de loc
va pooop sarut sarut sarut

sus

Denunta
ramona7575

Copii

02.01.2010 7:28     citat 

Bine ai venit 2010 !
Un an cu sanatate si impliniri !!!
Multumim de sorcova, nu a adus grau sau orez in casa... si asa am strans de o masa buna pentru Stefan rad ...
Noi am sarbatorit in 3 (eu, nepotu` mai mare si Stefan) la cumpana dintre ani in centru la artificii. Stefan a dormit bustean si s-a trezit la 0:30 , in drum spre casa si abia a adormit la 2:30... a fost frumos, am tras si o hora ca tot romanu si m-am simtit relativ binisor... m-a sunat sotul de 2 ori in prima zi, atat cat a putut si el sa prinda legatura si sa nu ii simtim lipsa atat de mult desi era visibil cat de mult ii (ne) lipsim... mai avem o luna si iar ne topim in bratele lui vanjoase sarut scot limba .
Hai. curaj la scris fetelor si povestiti cum v-ati distrat...
Pupic !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: