· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16     
DK

04.12.2009 11:15     citat 

socat socat socat socat

di ci ma chinui tu pi mini?? dupa ce ca mi-o facut pulpectomie, vrai acu sa merg si la oftalmolog? socat socat prostit prostit

sus

Denunta
DK

04.12.2009 11:15     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:

si mai esti si jeneroasa... vezi, uite cum ma faci sa ma repet: de-aia te iumpesc io pi tini, mai Diuc, mai! trag cu ochiul sarut
----------

sa nu ma certi da stii cum e vorba ' te iubesc la nebunie/ ca c...'n palarie' rad
----------

Nu ti cert mai, daca ti-am zis ca te iumpesc! Ca sau fara ca ala in palarie... oricum, eu n-am palarie, am cuada! scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.12.2009 11:17     citat 

[quote="Kurai_Lucy"]----------
citat:
ciucalata am , amor fac regulat,
----------

io nu's necajita duamna...
dar intotdeauna e loc de mai mult[/quote]

de mai mult, de mai bine, de mai mult, de mai bine si tot asa...... prostit

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

04.12.2009 11:18     citat 

ei, nu vroiam sa zic "de mai bine" sa nu il jicnesc pe domnul consort...

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 11:19     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
eu vreau un bici si catuse cu puf...mov, evident foarte fericit
----------

completare: si papuci cu toc si cu puf, sa fiu toata numa un puf rad

sus

Denunta
DK

04.12.2009 11:20     citat 

Eu as mai vrea, pe langa cele antementionate, sa fie pace si intelegere in lume, sa nu se mai simta lumea marginalizata ca fura barbatii altora, ba chiar sa aiba parte de o reala intelegere, suport si sfaturi cum s-o faca mai bine, mai regulat si mai apasat prostit ... sa se creeze posibilitatea organizarii unor grupuri de tipul "Anonymous naive mistresses" in care sa se discute deschis si fara perdea subiectul, pentru ca aceasta comunitate virtuala sa poata tolera marturisiri de acest gen... asta a propos de ceea ce am citit la purgatoriu ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

04.12.2009 11:20     citat 

kurai fata draga nu la tini m-am referit , stai linistita.
cine e in clubul purelor n-are cum sa fie necajita ca-i in contradictie cu inusasi ideea de puritate [v-am ametit hai hai hai ]
prostit

sus

Denunta
DK

04.12.2009 11:22     citat 

Aferim bre, si inca ceva: aici nu luam pe nimeni in colimator, sau daca parem ca am face asa ceva, sa stiti ca e in gluma.... asa ca lasati supararile, bine? trag cu ochiul

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 11:22     citat 

----------
DK a scris:
Eu as mai vrea, pe langa cele antementionate, sa fie pace si intelegere in lume, sa nu se mai simta lumea marginalizata ca fura barbatii altora, ba chiar sa aiba parte de o reala intelegere, suport si sfaturi cum s-o faca mai bine, mai regulat si mai apasat prostit ... sa se creeze posibilitatea organizarii unor grupuri de tipul "Anonymous naive mistresses" in care sa se discute deschis si fara perdea subiectul, pentru ca aceasta comunitate virtuala sa poata tolera marturisiri de acest gen... asta a propos de ceea ce am citit la purgatoriu ochi peste cap ochi peste cap
----------

si nu vrei si un CEO si o excursie in Grecia calare pe masina W cu 6 simturi?

sus

Denunta
DK

04.12.2009 11:23     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
eu vreau un bici si catuse cu puf...mov, evident rad
----------

completare: si papuci cu toc si cu puf, sa fiu toata numa un puf rad
----------

Bini mai pupazo, si am sa-ti iau si vopsea mov sa-ti vopsesti motzul si o fluoare mov ca s-o tii in coic! rad

sus

Denunta
duke_meadows

04.12.2009 11:24     citat 

----------
DK a scris:
Aferim bre, si inca ceva: aici nu luam pe nimeni in colimator, sau daca parem ca am face asa ceva, sa stiti ca e in gluma.... asa ca lasati supararile, bine? trag cu ochiul
----------

ce suparari bre? kurai ii fata dasteapta n-are de ce se supara. ...asa-i?

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

hihi, lucy, da' la ce-i foloseste sotului joarda????
perverselor!!!!ntzzzzz rusine
ca eu comand de aicea lucruri infioratoare (cum zise o amica cind vazu catalogul scot limba ) (adicatelea noi, ca eu si...cocosul rad ne facem surprize, surprize unul la altul)
no, nu ma lasa de la munca sa deschid asa ceva jenat
e vorba de Adam et Eve fr

sus

Denunta
DK

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
----------

si nu vrei si un CEO si o excursie in Grecia calare pe masina W cu 6 simturi?
----------

Sigur, pai ala va fi premiul cel mare pentru cea mai ferventa anonymous naive mistress (prescurtat ANM - atentie, a nu se confunda cu AH1N1, ok? scot limba scot limba )

sus

Denunta
puimihai

io vreu sa-mi aduca moshu' o jentutza gata pregatita de nascatoare foarte fericit ca io n-am timp sa umblu sa o pregatesc prostit iaca ce pura -s io, spre deosebire de voi care vreti "chestii" cu puf.... jenat

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

04.12.2009 11:26     citat 

----------
citat:
kurai fata draga nu la tini m-am referit , stai linistita.
----------

ooo, dar sunt foarte linistita. si pajnica de felul meu. suparacioasa nu.

care ati dat domne cu pietre in bietele fete neajutorate?pai ati trecut de la rosii direct la pietre? potoliti-va ca le doare pe saracele, nu poate omul sa deschida 10 subiecte nasoale ca si sariti pe el.. prostit

stati cuminti ca va vede Mosu si va primiti jordita

Ultima modificare efectuata de catre Kurai_Lucy la 04.12.2009 11:27, modificat de 1 data in total

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: