· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

03.12.2009 12:46     citat 

m-ati omorit!!!! rad
noooo, nu-mi place, nu-s asa colorata
las' ca mi-am adus aminte, am acasa poze de inaripate.....wow, de cind am fost la Volerie des Aigles in Alsace, va arat eu diseara

sus

Denunta
DK

03.12.2009 12:48     citat 

----------
Teodora29 a scris:
[...] va arat eu diseara
----------

Aoileu, fujiti bre! scot limba rad rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

03.12.2009 12:50     citat 

bre, cu se haleste dihania aia?

pe sticla?

sus

Denunta
DK

03.12.2009 12:52     citat 

Da bre, dupe reteta postata in vecini... foarte fericit

Am impresia ca ti-o vinit concurenta la coic, pupazo! foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

03.12.2009 12:54     citat 

----------
DK a scris:
Da bre, dupe reteta postata in vecini... foarte fericit

Am impresia ca ti-o vinit concurenta la coic, pupazo! foarte fericit foarte fericit
----------

poate doar pe grosime..ca pe lungime, nu cred rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

03.12.2009 12:54     citat 

meiii, voi nu reusiti nicicum sa va tineti...ciocu???? scot limba am lesinat cu retetele de pui, tre' sa le incerc cool
da' pina un alta, mac' sa bag niste barabule cu cheese bourger fait maison (ha, ce gluma proasta) la cantina plang sau sunt foarte trist (cica vorbesti de meniuri echilibrate....)

sus

Denunta
DK

03.12.2009 12:56     citat 

Pai mai Teodoro maica... subiectul asta e facut special ca sa nu-ti tii coicul... apai daca nici aici nu-i dai drumu' ajungi la "fara clantza" soro... Asa ca ia si ciripeste dupa cum te duce si simti, dar pana una alta, pofte mari (suna bine meniul! trag cu ochiul ) ... io biscuiesc, biscuiesc...

sus

Denunta
Teodora29

Copii

03.12.2009 12:58     citat 

suna bine, suna bine, iar niste grame ce se vor transforma in kile
mama ei de viata, ziceam ca-mi fac acasa de mincare si-mi iau pachet scot limba dar seara cad rupta, mi-e lene sa ma mai uit prin frigider dupa ce-am terminat de mincat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

03.12.2009 1:06     citat 

sa vina mamistef sa faca o pupaza din pasta de zahar si o punem ca motz pe barabulele teodorei foarte fericit

si coicu la biscuitii dropiei scot limba

sus

Denunta
puimihai

03.12.2009 1:30     citat 

salutari din focshangeles foarte fericit mai primiti zburatoare care au intarziat la apel?!
drajili babii...am munshitorit de azi demeneta pana mai acush ...de mi-a pleznit neuronu' ! parol ! prostit unu' aveam si io si p-ala l-am facut praf... si fin;ca stiu ca va e drag de mine cand spun chestii de-astea , completez: azi iar am iar (s)cursuri ochi peste cap seara cand ajung acasa imi vine sa ma insir ca rama(nu margarina, taratoarea), in schimb tre' sa mai pun ceva in oala, sa mai spal .... plang sau sunt foarte trist vreau la mamaaaaa, sau mai bine, NU ! prostit rad
vad ca voi ati fost in verva, zodiile sunt pe prima pajina (sar'na dropiei de caracterizari jenat ) apoi mai e si o aratare (cred ca vrea sa fie pasare...dar e cea mai apropiata de dinozauri foarte fericit )...ocupate fetele mele... bine ca ati terminat de sarbatori pe lady diuc, ca deja ma luau poftele zambet

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

03.12.2009 4:38     citat 

aloha!!
astept 12 motive si pt o balanta de onoare foarte fericit
si apropo,daca puiul este mai sfrijit asa...pot folosi o sticla de pepsi-cola? rad

sus

Denunta
bursucitza

03.12.2009 5:00     citat 

----------
topsecret a scris:

astept 12 motive si pt o balanta de onoare foarte fericit
----------

12 motive pentru a fi Balanta :
1. Vrei ca toata lumea sa fie fericita.
2. Motto-ul tau : Am gust in toate.
3. Nu ai idei sau prejudecati preconcepute.
4. Oh, atat de iubitor.
5. Iti place sa fii drept.
6. Super sensibil.
7. O furtuna a mintii, dar de lux.
8. Urasti sa iei o decizie.
9. In continuu iti redecorezi casa.
10. Mare amator de senzational.
11. Iti cunosti bine limitele.
12. Open mind : Toti muncim pentru Dumnezeu. Este un patron dur si salariul nu-i intotdeauna grozav, dar exista destule rasplati.

sus

Denunta
bursucitza

03.12.2009 5:02     citat 

buna mai pe seara asa...
bai voi undi videtzi un pui gata si saritzi pe el nervos nervos nervos

o imbrantzishez pe pui tare tare tare ca am auzit io ca are o fata in burtica pe care o va numi ana maria... sa fie sanatoasa... tiza cool trag cu ochiul

io is cu cupilu acasa.. ieri am avut oleaca de pauza ca lor luat socri da azi is in recuperari prostit

oricum va imbratisez direct

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

03.12.2009 5:02     citat 

pe cuvant de nu e asa!
la partea cu redecorarea casei m-am amuzat nintel pt ca nu reusesc decat sa mut mobila in fel si chip,mai rar sa cumpar una noua rad
mc bursulica sarut
n-am nici o sansa sa fac negresa azi si nici cozonaci si nici pui scot limba

sus

Denunta
Teodora29

Copii

03.12.2009 5:04     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
sa vina mamistef sa faca o pupaza din pasta de zahar si o punem ca motz pe barabulele teodorei foarte fericit

si coicu la biscuitii dropiei scot limba
----------

nooo, io astept de la mamistef tortu' ala minune, casuta.....(parca la sfirsit de saptamina il dadeai gata??) cu animalute

no, m-o apucat pofta de pui cu puii vostri si nu mai am prin gheata de la congelator decit niste bucati de peste...nu mere
am timp de cumparaturi, n-am? imi trebe musai permisul mai repede plang sau sunt foarte trist a propos.....v-am zis ca am vinerea viitoare examenul???? ioi, tremur tata deja ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: