· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16     
puimihai

04.12.2009 8:52     citat 

neata zburatoarele ! mamaaa..ce vorbarie ati insirat intr-o singura seara ....si ce de pasaret uNflat in pene prostit
mami, aud ca-i iar rost de purgatie?!? da' noi nu ne mai bagam, nu?! foarte fericit
o cafe mica, neagra si fErbinte da careva? zambet
hai, o zi buna, zbor planat deasupra oricarui cuib de cuci va convine voua foarte fericit (si observati va rog ca sunt in ton coloristic cu noua moda lansata de domniile voastre)
aaa...sa nu uit, bursu, multam pt. pupic ! trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

04.12.2009 9:22     citat 

io cu cafeua, iooooo
ca iar incepe bine ziua nervos

cit despre subEcte...hé, a reusit sa faca 50 intr-o seara, punind intrebari de doi bani???? beiii, invidioaselor, voi n-ati reusit sa faceti asa ceva scot limba

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:23     citat 

50 intr-o seara ?!...speedy gonzales.... prostit
hai nu ma lasa in ceatza...zi-mi si mie cine e.... jenat

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

04.12.2009 9:29     citat 

----------
puimihai a scris:
50 intr-o seara ?!...speedy gonzales.... prostit
hai nu ma lasa in ceatza...zi-mi si mie cine e.... jenat
----------

Pardon my intrusion scot limba
http://www.parinti.com/modules.php?name...2&start=14

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:31     citat 

suuuuuper tare ! prostit pentru o mashina de spalat?!? eeeee..... gravida situatia si prezinta umflaturi ! parol !

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

04.12.2009 9:32     citat 

bei, deci nu pot sa crez, duamna christa la noi acasa??? Poi pentru mine esti o enciclopedie, ba chiar mai multe intr-una, ce cauti printre zburatoare PURe si reutacioase???Oau, deci m-am emotionat. scot limba

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:36     citat 

asa esti tu emotiva din fire? foarte fericit sau doar din cand in cand te epatezi de -ti vine leshinu' ? foarte fericit mami !! sarurile ! sarurileee!!!!

sus

Denunta
Christa

Copii

04.12.2009 9:39     citat 

monico, sper ca n-ai facut pe tine de emotii! Deh, cere sacrificii ambitia de a fi desteapta forumului, tre' sa le citesti pe toate, chiar si pe cele necuvantatoare (aka zburatoare). rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 9:41     citat 

beiii, lasa sarurile si revino-ti
stii bine ca Christa vine de cite ori e vorba de lamurit lumea, si unde te astepti mai putin sarut

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:41     citat 

necuvantatoarele sunt adesea muult peste inteligenta cuvantatoarelor !! dovedit stiintific, dar inteligentii stiu deja trag cu ochiul

sus

Denunta
monica77

Copii

04.12.2009 9:43     citat 

nu va faceti probleme, ma adun repede. foarte fericit
christa, cam am trecut de varsta la care faceam pi mine, practic am depasit 30 ani cool cool
hai ca va trimit niste [pupicuri sa va indulceasca, relelor cari sunteti! sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos sarut nervos

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:44     citat 

oalelei...shi ma doare ochiu meu ala de ma uit la voi cu iel prostit si noi pi tine, sa-ti treaca de frici rad

sus

Denunta
monica77

Copii

04.12.2009 9:44     citat 

----------
citat:
puimihai : 04.12.2009 10:41 titlu:

--------------------------------------------------------------------------------

necuvantatoarele sunt adesea muult peste inteligenta cuvantatoarelor !! dovedit stiintific, dar inteligentii stiu deja

----------

zi-le, jordan, zi-le.....

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 9:49     citat 

asa deci, ma simt luata in vizor si-acilea, nici aici nu scap de ochiul Christei jenat
dar deh, asa e , doamna, tre' sa stam cu ochii pe oriunde si-o fi si asta un sacrificiu....

sus

Denunta
Christa

Copii

04.12.2009 9:51     citat 

----------
monica77 a scris:
christa, cam am trecut de varsta la care faceam pi mine, practic am depasit 30 ani cool cool
----------

Si teoretic te apropii cu pasi rapizi de a doua varsta cand faci pe tine, asa caaaaaaaaaa ... scot limba (hai ca plec pana nu incasez vreo rosie, ca mai am din alea cumparate!)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: