· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase - Round 16     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.12.2009 9:52     citat 

coucou, coucou:twisted:

pardon, pupupu scot limba

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:53     citat 

...si la revedere.... scot limba

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

04.12.2009 9:54     citat 

cracra!!!!
Christa, nu te du asa repede (iote, eu am prins gust jenat )
ca rosii oricum nu-ti dau, na!!! scot limba
si pina sa te duci, mai bine ai da o mina de ajutor, am un pustan care are un control de germana in acest moment, saracul.....ca tre' sa-mi dicteze litera cu litera (noroc ca fu profa prevazatoare si le-o dat exercitii mai simplute, le legat cuvinte si imagini, de pus in ordine bla bla)

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 9:59     citat 

Christa...... socat
te bagasi la cu/despre/dupe pasarici? scot limba

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 9:59     citat 

restu' de subEcte se terminasera ochi peste cap
plus ca aici e rost de forumeala...interesanta, spumoasa....offf...iar sunt modesta jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 10:08     citat 

si mai ales telejente prostit

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

04.12.2009 10:13     citat 

----------
Teodora29 a scris:
si pina sa te duci, mai bine ai da o mina de ajutor, am un pustan care are un control de germana in acest moment, saracul.....ca tre' sa-mi dicteze litera cu litera (noroc ca fu profa prevazatoare si le-o dat exercitii mai simplute, le legat cuvinte si imagini, de pus in ordine bla bla)
----------

Apoi si ce, sa ma teleportez la tine? scot limba

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

04.12.2009 10:16     citat 

alioooo vilcoman duamna Christa!
o sa-ti placa la noi,aciulea nu se discuta despre ceiuc,apitza,supitza, legumitze,diversificare, medicamente si alte alea
aici e lumile rele adunate ,nu ne-ar fi rusine

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 10:26     citat 

mami, 1.) ai uitat sa zici "pure" tu !!! ntz ntz ntz...asta e primul criteriu de primim sau nu noi colaboratori si 2) trebuie musai avatar cu necuvantatoare, pardon zburatoare trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

04.12.2009 10:31     citat 

mai puiule, puiut scot limba eu n-am avatar cu zburatoarea infoiata, si nici nu-l schimb na scot limba

prea tirziu, Christa, prea tirziu, trebuia sa te teleportezi oleac' mai repede, ca s-o dus bietul copil, cu lucrarea facuta pe sfert (ca mai e si el tamiie in germana)

mamistef, pai noi acilea ne aruncam la treburi serioase, nu la nimicuri de-alea; critica, si iar critica....spumeginda

sus

Denunta
DK

04.12.2009 10:36     citat 

----------
Christa a scris:
monico, sper ca n-ai facut pe tine de emotii! Deh, cere sacrificii ambitia de a fi desteapta forumului, tre' sa le citesti pe toate, chiar si pe cele necuvantatoare (aka zburatoare). foarte fericit
----------

Aoleu mai Christo, zau asa... cum necuvantatoare... iete ce e aici... suntem cuvantatoare RAU di tat si mai ales PURE! rad rad

Hai, neatza la tata suflarea inaripata si bine ati venit Christa si Liana! (sper sa nu fi omis pe cineva sarut sarut )

PS: Pt. Top: dezmatzato carele esti tu, cu desous-urile tali mov! scot limba

sus

Denunta
DK

04.12.2009 10:39     citat 

----------
mamistef a scris:
alioooo vilcoman duamna Christa!
o sa-ti placa la noi,aciulea nu se discuta despre ceiuc,apitza,supitza, legumitze,diversificare, medicamente si alte alea
aici e lumile rele adunate ,nu ne-ar fi rusine
----------

Sa nu uitam de anafurica, da????

sus

Denunta
DK

04.12.2009 10:44     citat 

Deci va zic si eu oficial NEATZA, in mod pur, rautaceos si mai nou... mov.
Daca nu as tine la sanatatea noastra oculara, v-as propune sa scriem cu tuatile MOV... dar na, totusi n-am ajuns in halul asta de nebunie, desi eu nu mai am mult...

Deci drajili babii, am vinit si io acilea dupe pulpectomia ce-am suferit-o azi dimineata... [adicatelea mi s-o scos un nerv la un dinte = sunt mai putin nervoasa foarte fericit ] si o urjentza dis de morning la servici...

Aruncand un ochi pe-aci, vazui o pajina plina de zburatoare propuse de madame Teodora, dar nu am inteles pi care o doriti 'mneavoastra la "slaid". socat ... sau daca doriti vreuna la "slaid" prostit

De asemenea, daca mai sunt si alte doritoare in acest sens, va rog sa va esprimatzi. foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 10:54     citat 

[b]dUamna teo[/b], va rugam chiar sa va pastrati imjinea prezenta, niminea -niminea nu va acuza de nik foarte fericit iera o alta vorba(daca pot sa ma eGZprim asa, ca cica-s necuvantatoare)...cu o alta aspiranta de zburatoare trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

04.12.2009 10:57     citat 

Aoleu, ce acuzatii, cine a acuzat si pe cine bre? Ca de regula, aici tata lumea acuza pe tata lumea, dar de fapt n-o acuza, ci face misto... zambet

Ia, gata cu nebunelile si treceti la ciripit... acilea suntem zburatoare, cuvantatoare, pure, rautaceoase si mov! Am zis! rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: