· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - ** 17 **
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - ** 17 **     
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

04.12.2009 2:34     citat 

au, sunt salvata, am vazut crucea... cool

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 2:35     citat 

shiiii e roshie, sa nu si dioachi de intelijentza jenat

sus

Denunta
DK

04.12.2009 2:35     citat 

Nah, acu ce sa zic, eu ma bucur ca ma iubeste femeile... ca ma considera de o rara si de exceptie potenta intelectoala de tati vor copchii cu mini... unele dintre ele chiar doi deodata! Ah, I feel goood tananananah! foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

04.12.2009 2:38     citat 

deci e clar, acu aveti chef de aberatii, si daca ma apuc de curatenie - cum ar trebui-, iar pierd vro doo capitole de vorbe de duh din lumea celor care nu cuvanta. Nu e corect, ntz, ntz, ntz.
DK, io nu vreau cupii cu tine, nu ti mai simti asa secsi, da? foarte fericit

sus

Denunta
DK

04.12.2009 2:38     citat 

Bre, deci ni s-o mai intamplat vreodata sa schimbam de 2 ori capitolul intr-o zi??? foarte fericit

sus

Denunta
DK

04.12.2009 2:39     citat 

----------
monica77 a scris:
deci e clar, acu aveti chef de aberatii, si daca ma apuc de curatenie - cum ar trebui-, iar pierd vro doo capitole de vorbe de duh din lumea celor care nu cuvanta. Nu e corect, ntz, ntz, ntz.
DK, io nu vreau cupii cu tine, nu ti mai simti asa secsi, da? foarte fericit
----------

Nu-i nici o problema, Monico, am atatea solicitari, incat zau ca-mi faci un bine... ma mai odihnesc si eu. scot limba scot limba

sus

Denunta
monica77

Copii

04.12.2009 2:40     citat 

surprins surprins surprins surprins surprins adik nu ma vrei?????vai, ce ratzusca urata ma simtesc....maaaaaaaaaaaaammmiiiiiiii!!!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

04.12.2009 2:41     citat 

n-am vazut nici o cruce, is pierduuuuta plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

04.12.2009 2:42     citat 

DK mi-ai rupt ochii cu siteul ala rosu rosu rosu ..si me doare creierul de gramatica de acolo..aoelo
transfer de credit dupa telefon in orice reta
da asta mi-a placut cel mai tare

( daca va place il platiti , daca nu! nu pierdeti absolut nimic), sa nu credeti ca daca dati o comanda si primiti calendarul in versiune demo puteti face ceva cu el !!!

sus

Denunta
DK

04.12.2009 2:43     citat 

----------
monica77 a scris:
surprins surprins surprins surprins surprins adik nu ma vrei?????vai, ce ratzusca urata ma simtesc....maaaaaaaaaaaaammmiiiiiiii!!!
----------

Pai daca tu nu ma vrei, atunci doar nu te-oi fortza! foarte fericit

sus

Denunta
DK

04.12.2009 2:45     citat 

----------
Kurai_Lucy a scris:
DK mi-ai rupt ochii cu siteul ala rosu rosu rosu ..si me doare creierul de gramatica de acolo..aoelo
transfer de credit dupa telefon in orice reta
da asta mi-a placut cel mai tare

( daca va place il platiti , daca nu! nu pierdeti absolut nimic), sa nu credeti ca daca dati o comanda si primiti calendarul in versiune demo puteti face ceva cu el !!!
----------

Si pe mine tot chestia cu retzaua m-a lovit cel mai tare! rad

sus

Denunta
monica77

Copii

04.12.2009 2:46     citat 

gata cu ciripitul, de-o mana ma trage baiatul sa facem zapada prin casa iar de cealalta ma trage curatenia, si de cealalta ma trage lenea.
Spor la ciripit si purificat. V-oi gasi io probabil la capitol(I)ul XX, cand voi m-ati uitatarat di tat...is asa di depresata, of.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

04.12.2009 2:46     citat 

noh, dca a duamna si-o pus cruce rosie apai mi-am pus si eu sa stie lumea ce intelectuala is! na!
mai ramane sa ma bag pe la vreo cinspe subiecte sa dau cu bata'n balta, sa fac io vreo 3 subiecte noi si gata...

vedeti ca dumana asistenta a trecut bine de 50 mesaje...anuntati-o domne pe biata sa isi mai chinuie neuronu...

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 2:47     citat 

----------
monica77 a scris:
gata cu ciripitul, de-o mana ma trage baiatul sa facem zapada prin casa iar de cealalta ma trage curatenia, si de cealalta ma trage lenea..
----------

cu o mana se tzinea si cu cealalta nu mai judeca prostit rad

sus

Denunta
puimihai

04.12.2009 2:48     citat 

----------
Kurai_Lucy a scris:
vedeti ca dumana asistenta a trecut bine de 50 mesaje...anuntati-o domne pe biata sa isi mai chinuie neuronu...
----------

a promis Pupeza ca la 69 o anuntza ea foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: