· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarelor Burtoase (274)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarelor Burtoase (274)     
Krystyne

25.11.2009 10:30   Clubul Viitoarelor Burtoase (274)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

Bun venit Anna-Marya si sa stai cat mai putin la noi...repede la gravidutze...pup

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• alina_mariana..........................15.10.2009
  • angy29.......................................18.10.2009
  • mena_sj.....................................24.10.2009
  • andoana......................................25.10.2009
  • mari_d........................................25.10.2009
  • marisim.....................................30.10.2009
  • piperus......................................31.10.2009
  • lordy80.......................................01.11.2009
  • cry_styna...................................05.11.2009
  • Crispy ........................................05.11.2009
  • ili82..............................................06.11.2009
  • eleonida.....................................07.11.2009
  • ralu_lidia....................................10.11.2009
  • somnorici..................................11.11.2009
  • adece.........................................14.11.2009
  • janine13.....................................14.11.2009

"Productivitatea" lunii octombrie

• laura70: ||
  • adrianaBuc: ||

"Productivitatea" lunilor:

• septembrie : 1 gravidutza
  • august : zero balonase trist
  • iulie : 2 burticutze

Facand parte din club, dar in asteptare:

• AdrianaSimion
  • andra_b
  • georgette
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • marimutza
  • munteane
  • NICKSS
  • simoop
  • topsecret

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• MariaStan
  • carme_vladut

Sarbatoritii lunii noiembrie :

• laura_70 (09.11) - 39 ani
  • simoop (22.11) - 32 ani
  • Ana (Pui de Iva) (24.11) - 2 ani
  • andoana (28.11) - 25 ani
  • andra_b (30.11) - 28 ani
  • Krystyne (30.11) - 27 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 273

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani
Albert Stefan: 9 ani, 4 luni

25.11.2009 10:59     citat 

am nimerit prima la voi rad sa va deschid capitolul cu o poza, poate are bebe meu lipici si se lipeste la careva trag cu ochiul Doamne ajuta sarut

sus

Denunta
iva

26.11.2009 7:32     citat 

Buna dimineata

Yubi vai ce dulce e...sa va traiasca si sa fie sanatos...un pupic mare de la mine pe falcute sarut sarut sarut sarut vreau si eu un baietel... plang sau sunt foarte trist sarut sarut sarut

Anna-Marya bine ai venit in club si sedere cat mai scurta... sarut sarut sarut sarut sarut

Krys multumim de capitol si listute, Angy multumim de colaj...mi se pare mie sau ne-am cam imputinat in poze?sarut sarut sarut

Va multumesc felelor pentru incurajari sunteti foarte dragute... sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 9 ani, 7 luni

26.11.2009 8:11     citat 

Krys, angy - multumim!

Yubi, sa va traiasca bebe! E scump si dulce si a meritat din plin asteptarea....nici nu-mi vine sa cred cat de repede a trecut timpul. confuz Sanatate multa si fericire! Si nu uita ca lista ramane deschisa si pentru bebe 2. rad

Va pup pe toate, la mine se anunta o zi crunta la munca....mai am maine si intru in bine-meritatul weekend!

sus

Denunta
andoana

26.11.2009 8:57     citat 

buna dimineatza la fete!
Yubi...sa-ti traiasca minunea!
Anna-Marya bine ai venit in club, sedere scurta p-aici!
Angy, Krys superb capitol, mutumim!
Fetelor am o rugaminte,[b] as dorii sa ma treceti in lista de asteptare[/b], vreau sa ma debarasez putin de situatie, vin si sarbatorile si chiar vreau sa ma bucur de ele!
Pentru mine week incepe de astazi scot limba
V-am pupacit!

sus

Denunta
loris

26.11.2009 9:50     citat 

yubi ....ce bebe frumos...sa-ti traiasca...
anna....bine ai venit.....dar sa pleci repede de aici la gravidute ,da??? trag cu ochiul

offffffff,,,,,cand va aud ca vb de sarbatori.....a mai trecut un an si tot aici sunt. trist ......asta inseamna ca iubesc mult, nu?
scot limba

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 1 luna
: 7 ani, 1 luna

26.11.2009 9:57     citat 

krys am vazut ca eu nu sunt in colaj , cred ca ne-ai uitat trist e adevarat ca intru mai rar dar , crede-ma ca intru cand pot, david a cresut e tot mai nazdravan....trebuie sa stau de capul lui, va citesc dar...mai greu cu scrisul
yubi bb e tare dulce, sa-ti traiasca sarut
fetelor daca nici luna asta mosul nu e darnic cu mine sa-mi aduca pufosica il iau de urechi si nu-l mai primesc in casa mea niciodata trist
sa aveti o zi linistita, va pup cu drag pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

26.11.2009 5:18     citat 

salut!
putina activitate azi.......deja miroase a weekend?
bine ai venit Anna-Marya!.......sedere cat mai scurta pe aici! trag cu ochiul
yubi bebele tau e tare dulce si frumos....sper din tot sufletul sa se ia si la mine foarte fericit .....sa creasca mare si frumos!multi sarut sarut sarut sarut sarut
kryss multumim de listuta sarut sarut sarut
andoana sarut
eu abia am ajuns acasa.......o sa mai intru sa va mai citesc......dar prea liniste e pe aici.....piperus cum te mai simti?
va pup dulce sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Anna-Marya

Copii
Efrem: 6 ani, 4 luni
Nectarie: 3 ani, 7 luni
am nascut deja!

26.11.2009 5:33     citat 

Multumesc pentru primirea calda... Sper intr-adevar sa raman insarcinata cat mai curand... Am implinit azi 24 de ani, deci nu varsta mea ar fi cauza grabei, ci dragostea care nu poate fi momentan implinita in lipsa unui pui de om... UM=31.10.2009...
IMI ESTE frica sa mai fac acum un test de sarcina... trist imi doresc prea mult s apara si l mine a 2-a liniuta! trag cu ochiul trag cu ochiul Dar am incredere k Doamne -Doamne ma iubeste mult si imi va da copii cand voi fi pregatita sa fiu mama... Ce ziceti: e nevoie de pregatire pt a fi mama sau oricand o femeie poate deveni mama fara probleme? idee sarut sarut sarut pe toate cele din club! Felicitari mamicilor care au pus deja fotografiile copiilor nou-nascuti!!!!!Sunt k niste ingerasi, ffffff frumosi! Sa va bucurati de ei!

sus

Denunta
Krystyne

26.11.2009 6:13     citat 

La multi ani draga noastra Anna-Marya...tot ce-ti doresti si un bebica acolo la tine in burtica...

draga eleonida...colajele le face angy....asa ca o sa-i transmit...dar mai asteptam poze noi cu Pufosel al tau...si cu tine...pt colaj si slide
pup toate fetele cu drag

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

26.11.2009 9:04     citat 

Eleonida ,da eu sunt de vina mi de scuze nu stiu cum de am omis poza ta ,dar promit ca o sa il refac ,si iti trimit un pupic sa ma ierti ,da? sarut sarut sarut sarut sarut
Mie NU mi-a venit inca ................nu stiu ce se intimpla ....................ma mai intirziat si altadata dar totusi parca acum este prea mult ............. trist intrebare
Eu seara va citesc ,asa cum va anuntat andoana,am trimis iar calculatorul de la munca la garantie ,sa vedem daca il repara ca data trecuta adica deloc ,cred ca sun la protectia consumatorilor.
Va pup pe toate sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 9 ani, 1 luna
Eric Andrei: 6 ani

26.11.2009 9:15     citat 

ANNA-MARYA,LA MULTI ANI scumpa si sa ai parte cat mai curand de cadoul visat ca tot vine Craciunul!
Mai fetelor haideti sa il rugam toate pe DD si pe Mos sa ne aduca cate un ingeras Craciunul acesta,eu stiu ca ma voi ruga pt.fiecare dintre voi!
Abia astept sa plec si acasa sa vad zapada ca aici nu sunt sanse!
Va tuc sarut sarut sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani
Karina-Ioana: 7 ani, 9 luni

26.11.2009 9:31     citat 

bunaseara fetili! sarut
abia am ajuns acasa si repejor la voi sarut sarut sarut
anna, La multi ani! si Bun venit! ca nu am apucat sa-ti urez...Sedere scurta la noi cu destinatia gravidoase! sarut sarut sarut sarut sarut
kry,angy...multumim de capitol! sarut
janine...nu stiu daca de la weekend e asa o liniste...cred ca prietenele noastre incearca sa se detaseze cat mai mult posibil de stresul continuu pe care-l traim si de neputinta in care ne aflam trist ...desi e trist, e adevarat!
eu ma pregatesc intens pentru Capra....vorbesc de obiceiul de iarna nu de pozitie jenat rad
am "cules" versuri multe de pe net....m-am chinuit sa le transcriu de pe inregistrari vechi...am inventat si eu cate ceva si cred ca a iesit ceva frumos!
cu zilele astea fara plata copiii au vacanta de pe 11 asa ca mai am putin timp sa repet cu ei...
va pup si somn usor!

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

26.11.2009 9:55     citat 

vai cry, bine ca ai precizat rad rad

yubi ce minune ai tu acolo zambet

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

26.11.2009 10:57     citat 

Yubi, cat e de frumooooos!!! sa fie sanatos si senin, dragul de el!
Anna-Marya, la multi ani fericiti!
Eu n-am noutati, am trecut doar sa semnez condica. zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: