· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Chapter 18
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Chapter 18     
puimihai

04.12.2009 6:54     citat 

tocmai ce-mi pusei si io niste vata in nas(ca am o scapare de lichid sangvin socat ) si fundu-n jos pe scaun (citand clasicii in viata) si cand sa scriu vorba de duh imi paca netul trist de la capat nu am chef sa o iau...asa ca fac rezumat foarte fericit io de gatit nu am chef azi, de curatenie nici nu incape vorba, ca de-aia e maine sambata trag cu ochiul , omu' si copchilu se joaca si racnesc cat ii tin bojocii la playstation prostit si io am chef (singurul chef) de forumeala si papat ciucalata (nu lunga, ca nu-mi foloseste la nik momentan) ...da...daca oi avea cu cine?! sa vedem, zburatoare mai sunt? ca daca nu ma duc la asistente si ma plang ca-mi curje sange din nara foarte fericit poate primesc 'frun sfat documentat in BO trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

04.12.2009 8:21     citat 

Sburatoare mai sintttt foarte fericit
adica m-am intors, n-am lovit nimica, n-am spart nici un gard, am calat motorul de doua ori, si-am uitat un clignotant la o iesire nervos
nus' cum am curajul sa dau examenul vinerea viitoare ochi peste cap

al meu copchil bate la tobe, vai de urechile mele
ma duc sa-i fac lapte cu cereale, i-o fi si lui foame

ce curatenie, ce mincare?
miine ne caram la plimbareala (sa nu uit de cadou, sa nu uit, sa nu uit, da-mi fata un fir rosu foarte fericit ), duminica ne distram, casa vraiste foarte fericit au grija mitzele si iepurila

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.12.2009 8:29     citat 

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 8:48     citat 

Adriano!!!! dansezi mama, ai motive de bucurie??? ia zi repede, ce rautate ai mai facut??? cool

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 8:52     citat 

draga Teo, sunt franta de oboseala, orasul asta minunat foarte fericit ma termina psihic
am fost la Real sa iau ceva pentru ghetutze scot limba

rautati am facut in trafic prostit

cum e la condus? esti stresata?

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 9:28     citat 

sint cu morcovu' pentru saptamina viitoare
ca cu monitorul de-l am rid cu gura pina la urechi.... foarte fericit chiar de fac timpenii, ma ia oleaca la 12 metri, dupa care tot el o intoarce pe ris

numa' ma rog sa am permisul.....ca altminteri vai de capu' meu nervos (adica luna viitoare ne mutam de-acilea, adica am sa am vreo 15 km pina la munca, adica soata n-o sa ma poata conduce dimineata si nici sa ma ia dupa-amiaza ca n-avem acelasi orar)

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 9:36     citat 

bun, pana atunci or sa creasca si frunzele la morcov rad

asa, si sa ne spui ziua cand ai exam sa facem galerie ca la gravidutze si daca vrei, iti facem si un capitol numai pt tine scot limba zambet

sus

Denunta
DK

04.12.2009 9:51     citat 

Booooooon, s-o loam metodic si pe cat sa poate in ordine... care o mai fi si aia foarte fericit

Teodoro maica, io-s mama matzelor, adica 6 bucati de matze frumoase si pufoase de numai... sa-ti zica mamistef, parol!

Vaz ca va dati la danteluri si alte alea (a propos, oare ce face Topulina acum? trag cu ochiul )

Teodoro, tinem pumnii, n-ai frica la condus, ca asa nu te mai urci niciodata la volan.

Pupezo, vaz ca dansezi, dar nu stiu pentru cine, sper ca pentru mine. foarte fericit Hai sa-ti dau sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut si-o lamaie pe langa, sa nu-ti vie rau.

Puiko, chiar ma gandeam ce mai faci, bre! Baga mare pan' la 300 de mesaje, barem scuteru sa-l prinzi. scot limba

Cuscra somnorice, vaz ca te dai si matale pe brazda cu dantela, asa mai, pai ce facem aici? foarte fericit sarut

Bre, mamistef tortureste la greu, maine ochii la blog inaripatelor, ca-i rost de scurs ochii si gurile... scot limba

Aidi va pup, ma duc sa ma trantesc in asternutul mov scot limba scot limba sic, sic! sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 10:06     citat 

iata dropia foarte fericit

fugi fata in asternuturile alunecoase si lasa ca inregistez dansul pentru tine si ti-l livrez scot limba

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 10:19     citat 

6 , SASE mitze, DK????? wow
nu de alta dar si noi mari iubitori
ne multumim cu doua pentru moment, is tinere si zburdalnice, ne scot peri albi nervos

asa e, astept si tortul minune al lui mami , sa ma oftic iar foarte fericit

capitol special?? wow, Adriana....apoi tine minte, vinerea viitoare, pe 11 scot limba
n-am frica, DK, dar mai panichez cind vad vreun nebun ce se abate asupra mea (da, da, se intimpla si aci nervos ) sau cind fac vreo manoeuvra aiurea (gen taiat rond point pe unde apuc jenat )
da'n ultima vreme is chiar super relaxata, orele de condus, placere, nu mai is lipita de volan

Ultima modificare efectuata de catre Teodora29 la 04.12.2009 10:22, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

04.12.2009 10:21     citat 

6 matze, da una promisa mie foarte fericit

da teo, facem si slide si party, tot ce trebe ca sa iei examenul zambet

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 10:24     citat 

va dau de baut dupa aia, desfac sticlele, pam, pam!!!!
si pina vineri, o saptamina, va innebunesc "de l-as lua, de l-as avea"

ps: al meu cica ezita, asteapta pina pe 11 sa vaza ce cadou imi ia de Craciun
cool

si inca un ps: la ce ma uit eu acuma??? Sabrina, boys, boys, boys...va amintiti??? cintata acu', cind are ea vreo 40 de toamne (e o emisiune pe tf1, despre anii '70-'80, resuscita personalitatile vremii)

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

04.12.2009 10:47     citat 

teodora, bafta la examen, iaca, io l-am luat intr-o vineri, pe 13 mai acu' 4 ani. Rusine sa-mi fie ca am condus foarte putin, respectiv acu nici sa urc in masina nu mai stiu pe unde.Rusine, rusine, de trei ori femeie!

acu, de curiozitate, lu' tante sabrina i-o resuscitat si tzitzili? jenat ca alea erau talentul ei deosebit...

sus

Denunta
Teodora29

Copii

04.12.2009 10:49     citat 

apoi mie imi trebe permisul acuma pentru trasee zilnice
adica zi de zi o sa am minimum 30 de km dus-intors

deci km tot o sa fac

si pentru examen, pe linga condus (nu stiu cum e la voi), sint si intrebarile, verificarile exterioare si interioare
ochi peste cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii

05.12.2009 9:54     citat 

'neaattaaaaaaaaaaaa sarut
dormiti inca, v-ati destrabalat in mov aseara?
hai trezirea, cafeaua-i gata

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: