· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Chapter 18
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Chapter 18     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

05.12.2009 9:56     citat 

cafeaua, cafeaua, unde-i cafeaua intrebare

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

05.12.2009 9:58     citat 

in cana mea scot limba

sus

Denunta
bursucitza

06.12.2009 12:47     citat 

la multi ani de Sf. Nicolae tuturor celor ce poarta acest frumos nume.... si celor nascutzi in aceasta zi sfanta sarut

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 1 luna

06.12.2009 12:34     citat 

Neatza!
Ori lumea (buna) a primit multe cadouri si acum le testeaza ori nu a primit nimic si nu se ridica din pat de ciuda! scot limba
Io-s pe langa...adica nu-s din lumea buna. scot limba Mi-am culcat puiu' si bantui pe langa cafeaua Teodorei... trag cu ochiul
Vazurati tortu' de mamistef?Super!
La multi ani pentru toti care au o legatura cu Nicolae!Chiar si amoroasa... jenat

sus

Denunta
Teodora29

Copii

06.12.2009 12:39     citat 

cica nu-i buna cafeaua mea, ca-i facuta la Senseo socat (de-aia nu v-am servitt)

bon, eu ma duc sa bintui prin bucatarie....ce fac de mincare, ce fac?????
am numa' niste roti de porc gata in cuptor, ce pun linga sa manince si pruncu'? n-am idee, scotocesc
bine ca am prajituri, miammmmm (de la patiseria din colt scot limba troois chocolat delicios) si briosa (uraaaaa, moale si pufoasa)

iar is pe fuga, ca la 14h avem rdv cool la cinema cool cu Mos...Craciun pentru pici foarte fericit (treaba organizata de locul de munca al lui V)

si uite-asa nici nu vreau sa ma gindesc la ziua de miine, trece we si io-s tot mai obosita plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 1 luna

06.12.2009 12:52     citat 

Un amestec de legume mexicane (ca romanesti nu-s...) sau un piure de cartofi cu unt sau ceva ...ce-i place domnului... scot limba
Bravo frate, te vaiti de dixtractie!

sus

Denunta
Teodora29

Copii

06.12.2009 1:01     citat 

no, am aruncat niste barabule in sauteuse, asa maninca si pruncu'
bun, cu un cordon bleu vegetarian pentru al mare

si ma rasfat si eu oleaca cu niste foie gras.... cool

ma pling, liana, ca-s moarta de oboseala
da' nu zic ca nu-mi place scot limba
ar mai fi si defileul de Sf. Nicolae in oras, da' nu cred ca mai ajungem si acolo, plus ca o sa fie nebunie de lume...in fine, vedem cind se termina treaba la cinema, ca dupa film (o premiera, un desen animat ce iese pe piata abia in ianuarie, hihi privilegiatii scot limba ) mai e si o masa mica pentru tinci, de facut poze si de cautat cadouri

sus

Denunta
DK

06.12.2009 2:38     citat 

Vin si eu la o cafea cu voi si va aduc si cuibul cu nr. Noos'pe sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: