· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(156)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(156)     
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

06.12.2009 10:40     citat 

La multi ani pt toti sarbatoritii.

Eu i-am pus lui Mihaita o suzeta (altceva mai mic nu gaseam sa pun) in tenisii lui (pe care nu ii mai vazuse pana acum)... si a fost asa de incantat!!!!! A luat tenisul...a scos suzeta din el, s- auitat curios la ea... si i-a dat drumul. Apoi a inceput sa roada la adidas fericit rad. I l-am luat din manuta si se uita la mine trist. Dar si-a adus aminte ca mai avea unul. S-a intins fericit dupa el si l-a luat si pe el la ros.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

06.12.2009 10:44     citat 

Pasunica, ce tare e rad

Meli , a primit scaun de cada, 2 pulovarase si 4 pijamale by mamaie si tataie,mami bilete la Stefan Banica si tati....un pupic rad

Alexya, mamica pricinoasa rad Lasa fata sa doarma ca e obosita!

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

06.12.2009 10:45     citat 

Pasunica rad rad rad ce haios trebuie sa fi fost! Da-i un pupic si din partea mea. Sa-i faci poze ca lucrurile astea nu merita sa se piarda...o sa plangem de dorul lor.

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii
Lia: 11 ani, 7 luni

06.12.2009 10:46     citat 

neata

ralusule,
ieri doar laptic, dar alalteri a incercat mango si i-a placut la nebunie, mie mi se pare cel mai bun fruct din lume foarte fericit
azi am sa-i fierb doua buchetele de brocoli si reluam mango mai pe seara sau cand mi se face mie pofta.
pup

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

06.12.2009 11:35     citat 

ursuletz ,nu are mucisori in kk ,dar ii miroase urina rau ,intepator ,ma gandeam ca e de la visol+calciu sau de la fier ochi peste cap
Antonia o asteapta pe mamaica cu daruri de la Mosu ,e plecata la bucuresti la cumnata si vine azi ,de la mami a primit :morcovi ,pastranac ,mere si un ursuletz si de la tati rad faimoasa punga de portocale si banane ,mami a primit ........nimik si tati idem rad rad rad ii luasem un parfum dar nu i l-am mai dat scot limba asa ca il aduce Mos Craciun scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

06.12.2009 11:40     citat 

Vanilla ,Lia are doi dintisori ?? cand au iesit ?
pupik ,e tare dulce sarut

sus

Denunta
bubulina77

Copii
Thia: 13 ani, 5 luni
Patric: 11 ani, 3 luni

06.12.2009 11:43     citat 

Salutare dragele mele,vin cu nu foarte bune vesti,din pacate am fost internati in spital cu patric,a facut o bronsiolita urata plang sau sunt foarte trist mi-au zis medicii ca cei care sunt asa grasi ca el fac intotdeauna o forma mai urata de aceea ne-au tinut in spital,acuma e mai bine,mai tuseste dar tot mai putin,inca e sub tratament cu aerosoli,mi-a fost tare mila de el,a fost intepat,i-au pus branula plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plangeam de suparare vazand cum sufera saracul,noroc cu tzitzi ca acolo isi mai gasea alinare.Va pup,o sa mai intru cu vesti acuma plec ca ma cheama.

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

06.12.2009 11:53     citat 

Bubu...imi pare as de rau/...in loc sa fie bucurie, uite ce se intampla... bine ca ati scapat si o sa faceti sarbatorile in liniste. Mi se pare asa ciudat, ca eu am mare incredere in lapticul de mama iar bebeii mai grasi ar trebui sa fie si cei mai sanatosi...asa vad eu problema...se pare ca nu a fost asa si-n cazul vostru trist bine ca s-a terminat cu bine. Acum sunteti acasa, nu?

sus

Denunta
ankkka

Copii

06.12.2009 11:54     citat 

Offf Bubu ,micutul Patric ,sanatate multa sarut

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 11 ani, 7 luni

06.12.2009 11:55     citat 

La multi ani Nicoleta si Nicu !
La multe lunite bebeilor sarbatoriti azi , sa fiti sanatosi si norocosi !
urschu ce de bunatati , se cunoaste ca a venit mosul , si eu vreau din toate sarut
A venit si la noi mosul dim. , lui Bogdanel ia adus doua jucarele iar lui mami si tati nimik ca nu au fost cuminti , poate vine mos craciun si la ei rad

pasunica ce tare a fost Mihaita , si Bogdanrl era curios ca doar erau jucarele noi nu atia pe care s-o ia si pe care s-o lase ca nu putea sa le tina pe amandoua in manuta .
[/b]alexyaasa e , o sa ne fie tare dor de momentele astea chiar daca ei nu inteleg mare lucru acum , am facut poze sa-i arat cand o fi mare cum a fost de primul lui Mos Niculae sarut
ankka nu mai fi suparata ca oricum iti mananca binisor pitica tinand cont ca are si mucisori . Cat despre tati , cunoastem si noi . Eu mereu zic ca am doi baieti de crescut rad si el nu ma crede .
roxy[b] exista opritoare pt. usi , dulapuri , protectii pt. prize etc.
http://www.bebelino.ro/articles.php?fil...-siguranta

sus

Denunta
vanilla_baby

Copii
Lia: 11 ani, 7 luni

06.12.2009 11:59     citat 

bubulina trist imi pare rau
multa sanatate!!!
si ai incredere in lapticul tau in continuare!!

anca, da, avem dintzuci. primul coltisor i-a iesit la 4 luni 3 saptamani
acuma i-au crescut, musca cu ei in toata regula
uite iepurasa

sus

Denunta
ankkka

Copii

06.12.2009 11:59     citat 

Gimi nu avem muci deloc ,,mai tuseste cateodata ,dar cred ca se preface sa primeasca atentie scot limba

sus

Denunta
bubulina77

Copii

06.12.2009 12:00     citat 

----------
alexxya a scris:
Bubu...imi pare as de rau/...in loc sa fie bucurie, uite ce se intampla... bine ca ati scapat si o sa faceti sarbatorile in liniste. Mi se pare asa ciudat, ca eu am mare incredere in lapticul de mama iar bebeii mai grasi ar trebui sa fie si cei mai sanatosi...asa vad eu problema...se pare ca nu a fost asa si-n cazul vostru trist bine ca s-a terminat cu bine. Acum sunteti acasa, nu?
----------

da suntem acasa era f agitat la spital,a stat tot timpul la san.

sus

Denunta
bubulina77

Copii

06.12.2009 12:02     citat 

alexxya cat cantareste fetita ta??? al meu are 7300 este cam mult nu???dar papa numai san.

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 11 ani, 7 luni

06.12.2009 12:05     citat 

ankka scuze asa intelesesem jenat
bubu imi pare rau , sanatate multa piticului .
vanila felicitari pt. dintzisori . Si noi avem la fel scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: