· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(156)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(156)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

04.12.2009 10:04     citat 

Roxy tu cand l-ai pus in scaulel ??

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

04.12.2009 10:32     citat 

Vai ce haios e! sarut

Anka, si la noi se vb ... rad e asa amuzanta rad inghite si vb. Sa nu zic intr-un ceas rau mananca asa frumos, doar un pic la guritza se majeste.

Anka, mie mi se pare ca papa super bine, ce ai cu ea? Eu ce sa mai zic ca abia ajung la 550lp. Dar asa sunt si eu multumita.

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

04.12.2009 10:34     citat 

O zi papa bine a doua zi e jale ,asta ma supara scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.12.2009 10:40     citat 

Si noi avem scaunel primit de la colegii mei, nici nu m-am uitat bine la el.Dar astept...pana pe la 6 luni....

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.12.2009 10:42     citat 

Roxy, am salvat pozele la mine si le dau fetelor pe mess trag cu ochiul

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

04.12.2009 10:43     citat 

Ankka... scuze, am inteles eu gresit jenat Cu temp in camera nu am facut inca experimente ca abea ieri am facut vaccinul si astept sa treaca niste zile sa nu raceasca tocmai acum. Nu cred ca raceste, dar sa nu risc...
Eu nu-mi fac probleme ca mananca mai re[ede de 3 ore... nici n-as avea cum s-o tin atata nemancata, dar nici nu cred ca e vreo legatura intre colici si cat de des mananca la san... ca laptele de mama se digera f repede. Pai Diana cand manca lp, dormea apoi cate 4 ore si nici cand se trezea nu cerea asa repede papa. Dar fiecare copil e diferit...
Am terminat baita si iar urla cat o tine gura...eu n-am pomenit asa ceva... si oricum acum e in pielea goala la 24 de grade, deci chiar cald nu are cum sa-i fie ca e dezbracata... ma terorizeaza fata asta. Imi spunea o cunostinta ca ea il baga pe baiat in camera lui si-l lasa sa planaga acolo si ca acum are 18 ani si e student in Anglia si e foarte increzator in fortele sale. Pe tipa asta o stiu si nu e prea sanatoasa asa ca persoana, dar e de treaba. Nu as putea sa-mi las copilul intr-o camera sa urle, desi as scuti multi neuroni de-ai mei si ai sotu,ui...dar creste ea. Off, ce va invidiez ca ati ajuns deja la diversificare... eu o astept ca o mana cereasca!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.12.2009 10:48     citat 

Alexya, hai mami curaj! Au trecut 2 luni, hai ca va fi mai bine. La noi cam la 3 luni s-a mai asezat sit.

Iar treaba cu manacatul la 3 ore si mie mi se pare aiurea, sunt putini copii care se conformeaza teoriei.

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

04.12.2009 10:53     citat 

Fetele am o intrebare pt voi caci voi deja ati nascut si la gravidute degeaba intreb caci n-au ajuns in acest stadiu...
Azi am simtit brusc ca elimin ceva. Cand am fost la baie am vazut o secretie consistenta dar maro inchis si parfca nu chiar asa gelatinoasa. Arata ca la un inceput sau sfarsit de cm cand esti racita...Ideea e ca nu m-a durut nimic ca sa suspectez ceva anume si ore bune n-am mai avut nimic pana acum seara cand am observat iar pe hartia igienica dar era gelatinoasa si mult mai deschisa la culoare dar tot maro...Sa fie o raceal, o infectie capatata brusc? Parca n-am auzit pe nimeni sa descrie asa dopul gelatinos...Am auzit ca are firisoare de sange dar sa fie tot maro inchis, urat si apoi un maro inchis dar asa mai straveziu... prostit
Eu imi facusem saptamana trecuta si cultura din col si mi-a iesit ok. E adevarat ca pe la inceputul saptamanii am avut niste usoare ca de cm si la un momentdat ca la anexita dar de prostit eo 2 zile nu mai am nimic si abia acum a aparut secretia sau ce-o fi aia... prostit Ati patit asa ceva in sarcina?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

04.12.2009 10:56     citat 

Mai Biencutz, tu chiar nu te prinzi? E dopul!!!!!!!!!!!!!!!!Asa am avut si eu sange si maro inchis. Si pe hartie cand ma stergeam,

Facem galerieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ultima galerieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ai nr cuiva se ne anunte?

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

04.12.2009 11:02     citat 

Se apropieeee Biencutz!!!!!!! Si eu zic ca e dopul trag cu ochiul

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 2 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 11 luni

04.12.2009 11:05     citat 

buna fetele!!!
Biencut nu stiu ce sa-ti spun , ca eu nu am observat cand am pierdut dopul, cred ca cel mai bine intrebi dr. tau . Daca nu ai dureri , cred ca e ok , dar ca sa fii mai sigura! Asteptam cu drag momentul cel mare! sarut sarut
Yubi felicitari pt. masuratori! eu am reusit din primele zile sa-l fac sa manance la 3 ore si e bine ca are cat decat un program si stiu ca pot pleca intre mesele lui. i-am masi dat si la 2 ore , dar rar a cerut asa devreme! sarut sarut
Pupam bebeii frumosi pe care i-am vazut in poze! sarut sarut Sper sa pun si eu poze curand !!
Urschu nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme ! E bine ca Meli e silueta!! sarut . Multumim de oferta pt. cumparaturi!! Daca imi vine ceva in minte trimit mesaj! sarut sarut sarut
Alexya esti o fericita ca nu a facvut Diana nici o reactie la vaccin! Si stai linistita ca dupa ce incepe sa nearga , se duc falcutele!! sarut sarut

Va pupam pe toate , ma duc ca e ora de masa!! sarut sarut

sus

Denunta
crysy_m

Copii
11 ani, 2 luni
7 ani, 11 luni

04.12.2009 11:07     citat 

scuzati greselile , dar sunt cu Yanis in brate , ca se alinta si el !!Si nu pot sa nu-i fac poftele!! jenat

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

04.12.2009 11:08     citat 

Nastere usoara Biencutz! Hai ca te-am luat ca din oala, ai? rad Stai linistita ca o sa fie bine. Toate am nascut bebei sanatosi si frumosi si te asteptam si pe tine.
Noapte buna! Inchid si eu aparatura de prin jur poate adoarme maraita, ca n-am pomenit asa copil plangacios.

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

04.12.2009 11:08     citat 

Sunteti sigure? Caci era de un maro asa inchis...Am zis ca imi vin musafirii... prostit Si secretia am avut-o azi de 2 ori si ieri doar asa o tenta...tenta de ieri daca nu ma uitam cu atentie nici n-as fi sesizat-o...Dar azi a fost imposibil sa nu remarc.
Si faza e ca a aparut dupa ce mi-au trecut durerile ca de cm...
Am citit ca chiar daca elimini dopul poate sa mai dureze o saptaman pana nasti...Eu sper bb sa mai astepte pana miercuri ca maine vreau sa merg la socrii sa ma rasfat cu mancare buna si liniste si companie placuta iar miercuri Bia are serbarea la gradi. Apoi DD cu mila! zambet
Ursu tie in cat timp ti s-a declansat travaliu de la eliminarea dopului? chiar n-as vrea sa-mi stric planurile. Oricum socrii stau la 90 km de Buc asa ca ne putem intoarce repede daca e ceva... foarte fericit

sus

Denunta
crysy_m

Copii
11 ani, 2 luni
7 ani, 11 luni

04.12.2009 11:12     citat 

Biencut dureri ca la cm am avut si eu duminica noaptea si am nascut miercuri , asa ca s-ar putea sa mai stea vreo 2 , 3 zile . sarut sarut Sa ne anunti!! Iti tinem pumnii!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: