· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(156)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(156)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

05.12.2009 12:45     citat 

La multe lunite Antonia sarut Poate ii faci o surpriza mamei azi si te intorci azi
Ice... majoritatea suntem o prezenta placuta, imi place sa cred, si at ca la vot...jumatate plus unu trag cu ochiul Eu apreciez f mult parerea ta intotdeauna, ma bucur ca esti prezenta, macar in umbra sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

05.12.2009 1:04     citat 

Am mai pus-o un pic pe burta ,se inpinge in picioare baga nasul in pat si se ridica de fund rad rad

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

05.12.2009 1:19     citat 

vrem si noi la poze haioase

si cu poza aceasta la celalalt colaj :*

Si am vazut ca aveti si date de nastere pentru mamici. La mine e 13 martie 1982 :*

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

05.12.2009 1:26     citat 

La Multi ani TAMY!!!

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 11 ani, 3 luni
am nascut deja!

05.12.2009 1:38     citat 

antonia cred ca eu ti-am spus aseara la multe lunite foarte fericit dar iti mai spun odata "la multe lunite"
la multe lunite ksenia
hai icemoon fi serioasa, noi avem nevoie de sfaturile voastre, chiar daca parerile mai difera, oricum fiecare face cum vrea dar un sfat e bine primit intotdeauna sarut
fetelor multumim de complimente sarut majoritatea au spus ca seamana mai mult cu tataso, putini au spus ca seamana cu mine, dar gurita da.. e a mea
la multi ani tamy

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani, 3 luni

05.12.2009 1:43     citat 

Ankka..poate vrea fetita sa se ridice direct in picioare. trag cu ochiul sarut
Eu am mai citit acum despre alaptare la oms si sunt atatea informatii pe care pediatrii nu le stiu, dar mamicile cu atat mai putin.. trist si ce simplu ar fi pt dr sa dea un click si sa se informeze...macar 15 min pe zi...hai ca iar ma enervez...avea dreptate Biencutz ca mai bine isi trateaza singura copiii...

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

05.12.2009 2:57     citat 

La multi ani Tamy!!!!
La multe lunite piticlor sarbatoriti azi!!!

Fetele ce o sa folosesc mai repede paturica sau balansoar? Trebuie sa-i dau comanda Mosului trag cu ochiul

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 5 luni

05.12.2009 3:01     citat 

Balansoarul Yubi, eu cam de la 1 luna l-am pus in balansoar, cu paturica mai tarziu se joaca, acum nu are el treaba cu jucariile

Ankkka si Lucas face podul de cand era nou nascut, la prima baita a zis nasa-sa ca sigur o sa se faca acrobat la cum se arcuieste rad

Noi ne-am apucat de curatenie generala zambet , pana acum s-a conformat Lucas, m-a lasat sa-mi calc perdelele sa le pun la geam foarte fericit , acum incerc sa-l adorm sa mai fac cate ceva, ca l-am lasat pe tasu in priza foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre rome la 05.12.2009 3:04, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

05.12.2009 3:02     citat 

Fimea iar nu vrea sa pape nervos ,pana acum a baut 270 ml lapte 180 ml supa si 70 ml morcov +clementina + cereale astea dimineata nervos

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 2 luni
Albert Stefan: 9 ani, 5 luni

05.12.2009 3:50     citat 

ms rome,spor la treaba sarut

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 4 luni

05.12.2009 4:32     citat 

La multe lunitze sarbatoritilor! Eu sunt f ocupata cu bebe...ii sorb fiecare gangureala...nu ma pot desparti de el sarut asa ca pun repede poze cu noi si va pup pe toate si pe toti bebelusii sarut sarut E superba poza cu piciorusele, imi place la nebunie sarut sarut sarut

sus

Denunta
smiri

Copii

05.12.2009 4:33     citat 

Offf...cum fac sa nu lateasca pagina pozele astea? nervos

sus

Denunta
smiri

Copii

05.12.2009 4:50     citat 

[img][/img]

sus

Denunta
smiri

Copii

05.12.2009 5:02     citat 

sus

Denunta
ket

Copii
Alex: 11 ani, 2 luni

05.12.2009 5:23     citat 

La multi ani Tamy, multa sanatate si numai bucurii!! !sarut sarut sarut
La multe lunite sarbatoritilor!!! sarut sarut sarut
Pupici pt toti bebeii frumuseii, ce i-am vazut pe aici sarut sarut sarut si pt mamici trag cu ochiul

Ligia mi-ai dat emotii, pana sa citesc tot ma gandeam ca deja ai nascut foarte fericit
Eu nu stiu exact daca am pierdut dopul inainte de a se rupe apa; in ziua in care am nascut am avut senzatia la un mom dat ca am pierdut dopul, a fost ceva gelatinos dar transparent si mai abundent, nu urme maronii sau firisoare de sange asa cum citisem eu ca trebuie sa fie, iar dupa 2 ore mi s-a rupt apa.

Tin pumnii sa mai stea bebe in burtica cateva zile, si daca nu ai ajuns tu sa ma vizitezi, poate ajung eu sapt viitoare foarte fericit
aaa si in leg cu B si pe mine m-a intrebat odata daca il aud bine cand eu ii dadeam cu ale mele rad , deci asta e modalitatea de a ne inchide gura foarte fericit, dragutz rad; si mie imi spusese cand m-a externat sa-l sun zilnic sa-i spun cum ma simt, si daca nu l-am sunat eu m-a sunat el, asa ca tot nu scapi de dat raport scot limba

despre mine, am fost la dr cu bebita al meu pt ca mi se parea mie ca respira cam greut, din fericire mi-a spus sa stau linistita ca nu are nimic, insa cat priveste greutatea, mi-a zis ca a luat ft putin trist si sa-l bag pe lapte praf din 3 in 3 ore ziua, ia noaptea sa-i dau numai san... eu il pun la san si ziua inainte de mesele de lapte praf...

Pupici fetelor si sa va gasiti ghetutele pline cu ce va doriti voi zambet si bebeii la fel zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: