· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista gravidutelor(363)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista gravidutelor(363)     
ionelita

am nascut deja!

07.12.2009 11:02     citat 

eu stiam karina ca nu e bine sa stam pe spate, dar seara stau putin cat imi dau burtik cu crema.....si apoi ma culc pe o parte..dar ma trezesc tot pe spate trist
biencut sarut multumesc sarut
eu mi-am ales sa merg in Iasi la dr tocmai de aia...mi-am ales un dr bun
sa-ti spun o replica a unui dr din vaslui de la o eco? "e bine bebe, are capul rotund" si atat vad ei la eco"capul rotund""
astept pana saptamana viitoare

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 9 luni
Irina Maria: 8 ani, 8 luni

07.12.2009 11:03     citat 

Si eu stau pe spate un timp cand ma pun in pat ca-mi place la nebunie cum misca dar nu exagerez ca stiu ca nu se oxigeneaza bine bebe si ne face si noua rau ca se apasa. Eu am inceput sa simt ca nu prea mai am aer cand stau putin mai mult pe spate.
ionelita si mie imi face sotul la fel. Imi zice ca poate nu-i convine si ma intoarce pe spate. Sunt atat de dulci amandoi. Vreau sa te mai intreb ceva. De la ce sunt ventriculii astia sau cum is?

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

07.12.2009 11:07     citat 

off byu sarut , atat m-am blocat, si m-am speriat incat nici nu mai stiu ce mi-a zis doctoritza
nu stiu exact nici eu ce-s cu astia trist trist
dr a zis ca nu intru in panica ( cred ca vazuse ca ma schimbasem la fatza), sa stau linistita,a zis mai multe ....dar nu-mi mai amintesc nimik

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

07.12.2009 11:16     citat 

capitolul urmator sageata sageata Lista gravidutzelor (364)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: