· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
puimihai

07.12.2009 2:30     citat 

teo...mi s-a facut o sila de oamenii descrisi de tine...constitutionala ! nervos oare cum de au tupeul sa iti ceara tie bani?!? io zic sa le faci propunerea, "voi faceti un copil, ca io-l botez si-i fac si alocatie " prostit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 2:41     citat 

DK, le raspund...intr-un anume fel nervos
ei, lupme buna, cu idei in cap, cum ca aici umbla...mitzele cu euroi in coada
noh, asta-i alta poveste, face parte din bataliile mele...cu mine

ptiu, sa n-o deochi, minunea ta mica
are baterii da'i dulce foc

io-te-le si-ale mele....cind erau mici

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 2:43     citat 

ma omorati cu matzele voastre zambet

sus

Denunta
DK

07.12.2009 2:44     citat 

Ce scumpe sunt!!! sarut Ei, si cum sa te superi pe ele ca fac nazbatii? trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 2:50     citat 

pui, "sila, eu-i zic de-a dreptul greata, si-i fizica ; si asta inca de dinainte sa plec
ce tupeu au sa ceara bani? pai asta au facut din ziua in care am ajuns aici nervos

DK, pai asta e, le vezi venind apoi la linguseala si uiti de suparari
da azi dimineata mi-o rasturnat un cuib (cuib adevarat de pasari, da' fara pasari, doar cu pene) in care aveam oua vopsite de paste...praf le-o facut plang sau sunt foarte trist
ale mele is surori amindoua, nu ne-am indurat sa le despartim cind le-am luat....acum is nostime rau, aia cu nasul negru e grasa si fomicioasa, maninca cit trei, cealalta e slabuta, trasa prin inel, simandicoasa, de-abia atinge mincarea cu virful limbii rad

Adriana, vrei si tu? foarte fericit atunci nu mai pune brad, nu mai pune nimic, si ia o bizdiganie de-asta mica trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

07.12.2009 2:50     citat 

Teo, sunt amandoua fetite, nu?
Stii ca pisicile de acest gen, care au 3 culori in blana se numesc pisicute Picasso? Si cu mici (sau poate nule) exceptii, sunt fetite. zambet

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 2:54     citat 

ei, DK, la frantuzi se numesc écaille de tortue
si asa e, sint toate (cu extrem de rare exceptii) fetite

sus

Denunta
DK

07.12.2009 2:55     citat 

Manca-le-ar mama pe ele de fetite jucause si scumpe! sarut Lasa Teo, iti trimit eu niste oo de Paste, numai nu le pedepsi pe micutzele Picasso trag cu ochiul

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 3:00     citat 

----------
DK a scris:
Manca-le-ar mama pe ele de fetite jucause si scumpe! sarut Lasa Teo, iti trimit eu niste oo de Paste, numai nu le pedepsi pe micutzele Picasso trag cu ochiul
----------

fata, vezi sa nu trimeti oouale mele, da? scot limba

sus

Denunta
DK

07.12.2009 3:03     citat 

Nu duamna, stai linistita... alea sunt de nepretuit! foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 3:05     citat 

daaahh...si vestile mele bune de azi continua...tocmai am fost informata ca licenta nu se va mai sustine in modul cunoscut (sustinerea lucrarii in fata comisiei), noooo...dupa ce ne inscriem cu taxa de 1200 ron, facem lucrarea frumusel, platim 400 lei taxa pe chitanta catre dl.prof.indrumator (cat e pe langa chitanta nu stim deci nu adaugam.. ) mai intai mergem frumusel la brasov, dam 3 examene scrise (civil, penal si o alta materie la alegere) se corecteaza (timp in care stam acolo evident pe banii nostri) iar apoi, cine trece de hopul asta viene acasa unde va sustine lucrarea propriu-zisa in fata altei comisii prostit nervos deci ziceti voi, sunt eu nebuna, sau ziua de azi e si vineri si 13 exclamatie intrebare plang sau sunt foarte trist iar eu de fapt trebuie sa : imi pun ordine in casa (ma refer la inundatii si alte cele) , sa nasc, sa dau(si sa iau !) toate sesiunea de iarna....imi vine sa ZBIER !!!!!!!!!! plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
DK

07.12.2009 3:07     citat 

Puiule trist dar lasa, poate se mai schimba lucrurile intre timp... cine mai stie?

Deocamdata, rezolva-ti casa inundata, naste si mai pregateste-te de examene... sarut sa-ti treaca supararea.

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 3:16     citat 

dk, n-am cum sa-ti desenez in ce stare sunt socat pe cuvant ca-mi vine sa plang... la servici nervi, acasa nervi, (lasand la o parte neajunsurile cu vecinii, mucegaiul dinre blocuri, faptul ca am aruncat a 2 a saltea in timp de 1 an si 8 luni, de cand m-am mutat, etc, etc) baiatul nu s-a simtit bine tot w-e -ul , acu mai apar si vestile atea.... chiar ma simt descurajata, mi se parea greu si pana azi (combinatia de sarcina, nastere si facultate+licenta) dar acum sunt in stare de "varza creatza" si mov...ca sa fiu in ton cu titlu prostit

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 3:19     citat 

puiule surprins
pe mine m-ati omorit cu taxele astea halucinante
stai calma, pune-te jos si ia-le incet, pe rind.... sarut

booon, DK, m-ai convins, nu le scot (inca ) afara.... rad

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

07.12.2009 3:37     citat 

Pui, ce are baiatul?
Daca nu te simti in stare de dat examene, nu le poti amana? Daca ai amana cu totul anul, ti-ar da peste cap ceva planuri? Imi aduc aminte de mine, Matei avea o luna jumate cand eu eram prin Iasi pe la sesiune si ma duceam la buda sa-mi arunc laptele, ca-mi plesneau sanii. A fost destul de greu, dar eram intr-o perioada excelenta cu psihicu'.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: