· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
duke_meadows

07.12.2009 3:40     citat 

nici nu ma mai chinui sa cetesc ca pan' termin io o pagina voi dati gata inca 10.

no, va pup si va citesc, scriu cand apuc.

sus

Denunta
DK

07.12.2009 3:43     citat 

Mai Diuc mai, bine ca aparusi, ca nu stiam nika de tine mai.
Sa-ntelejem ca te-o lovit munca, right? rad

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 3:46     citat 

am fost in vichend la rubedeniile blonde trag cu ochiul
sunt obosita, plouata si mi-e si foame de ceva da nu's stiu de ce ....
greu tare. sarut

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 3:53     citat 

----------
somnorici a scris:
Pui, ce are baiatul?
Daca nu te simti in stare de dat examene, nu le poti amana? Daca ai amana cu totul anul, ti-ar da peste cap ceva planuri? Imi aduc aminte de mine, Matei avea o luna jumate cand eu eram prin Iasi pe la sesiune si ma duceam la buda sa-mi arunc laptele, ca-mi plesneau sanii. A fost destul de greu, dar eram intr-o perioada excelenta cu psihicu'.
----------

nu am vrut sa aman anul...era ultimul din patru in care am muncit pe bune pt. fiecare examen, chiar m-am straduit. plus ca daca aman, crezi ca-mi va fi mai usor dupa ce nasc, cand voi avea si mai mute responsabilitati ? nu stiu ce sa fac...
baiatul meu, a avut un amalgam de stari turbate care au venit in ordinea asta: durere de cap+durere de burta+febra+diaree+o durere de gingie a carei origine am descoperit-o intr-o masea care creste in gingie , deasupra celei de lapte care nu a cazut inca exclamatie deci....de unde sa-l iei si ce sa-i faci, ca l-am indopat sambata de ceaiuri si pastile, nu a putut manca decat paine prajita si portocale, iar ieri seara cartofi fierti simpli si banana... trist
daca ma zgandari, iata ce patesti foarte fericit bat pariu ca nu te asteptai la un raspuns atat de complet ! rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 4:00     citat 

bre, io va pup tare, mai ales pe pui sarut
am o stare de kkao, tre sa ajung acasa sa ma remontez. cred ca a fost ceva general azi scot limba

sa fiti cuminti prostit

sus

Denunta
bursucitza

07.12.2009 4:03     citat 

uoooof dragele mele rele si pure ... ia reveniti-va ca acusi vin sarbatorile si parca e mai bine sa fim vesele pure si rautaceoase.... v-au prins blestemele asistentei medicale?

sus

Denunta
bursucitza

07.12.2009 4:06     citat 

dati o cautare pe gogal imagini dupa "pure si rautaceoase" sa vedeti si voi care e cea mai pura dintre pure rad

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 1 luna

07.12.2009 4:08     citat 

Cred ca-i stare generala de greata dupa alegeri... rad dar tre' sa ne revenim ca-i abia luni... trag cu ochiul

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 4:12     citat 

vin si io ca prostu'
cine o castigat bre? prostit

sus

Denunta
liana76

Copii

07.12.2009 4:13     citat 

Base.Tot ca prostu' rad

sus

Denunta
liana76

Copii

07.12.2009 4:13     citat 

O batrana statea amarata pe un balansoar, tinand in brate motanul ei, Gicuta. Deodata apare o zana care-i spune:
-Fiindca ai dus o viata cinstita si ai un suflet bun, iti voi indeplini 3 dorinte! Sta batrana, se gandeste si ii spune prima:
-Vreau sa fiu foarte bogata!
Zana da cu bata magica, transforma casa in palat si o umple pe baba de bani.
-Acum vreau sa fiu tanara si frumoasa! O face zana bunesa.
-Si ultima dorinta: vreau sa-l transformi pe motanu’ Gicuta in cel mai frumos barbat din lume!
Zana ii indeplineste si ultima dorinta si dispare.
Cateva minute bunesa si Gicuta se privesc in ochi.
Bunesa e tulburata de cat de frumos poate fi Gicuta. Gicuta se ridica, se apropie de ea, se inclina si ii sopteste la ureche: -Iti pare rau acum ca m-ai castrat, desteapto !!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 4:14     citat 

liana, eu n-am votat si nici capul nu mi l-am batut cu alegerile
dar tot ma incearca o mare parere de rau vazind in ce se zbate Romania inca...si ca lucrurile nu par deloc a se aranja trist

bursu, ce blesteme draga?
foarte fericit

eu clocotesc acu' cind vad cum mi se explica ce fericite sintem noi astea ce jonglam intre munca, casa si copil socat si ce mari avantaje avem fata de una ce sta acasa cu copilul si nu mai poate saraca, n-are timp

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 4:21     citat 

----------
liana76 a scris:
Base.Tot ca prostu' rad
----------

sar'mana sarut

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 4:23     citat 

----------
Teodora29 a scris:

eu clocotesc acu' cind vad cum mi se explica ce fericite sintem noi astea ce jonglam intre munca, casa si copil socat si ce mari avantaje avem fata de una ce sta acasa cu copilul si nu mai poate saraca, n-are timp
----------

s-o intors lumea cu fundu'n sus.
baga nasu'n apa rece teo sa nu mai colotesti sarut aszi sunt sfatoasa.

pe mine m-a intristat povestea fetei aleia de o bate sotu regulat si ea inca sta pe ganduri ce sa faca.
doamne doamne. numa asta pot zice. trist

sus

Denunta
liana76

Copii

07.12.2009 4:28     citat 

Pai, draga ei ii plac chestiile regulate nu cele neregulate...daca o batea haotic asa...era bine?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: