· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 4:31     citat 

mda
si tot ea zicea la inceput ca noh, ii e bine trist
pe undeva...o inteleg
caci si eu am ramas si mi-am mincat zilele tot sperind ca o sa-si revina (vorbesc despre ex-ul), ne bateam parte in parte, innebunisem cu totul
speranta moare ultima
pina n-am mai putut si mi-am luat talpasita (ocazia fu bursa aia Erasmus, sa gindesc la rece...departe)
din fericire, taman apoi s-a intors roata
si acum stiu, si sfatuiesc pe oricare sa nu suporte
prima palma cazuta, se duce dracu' tot, ca violenta-i ca un drog si ca cea mai a naibii boala

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

07.12.2009 4:40     citat 

Eu cred ca femeile is hipnorizate, alea batute. Cre'ca se gandesc ca poate nu-i adevarat, ca poate li s-a parut, ca nu li se poate lor intampla asa ceva... Si daca isi mai si cere scuze boul, gata, au picat pe spate. Daca e si un copil la mijloc, destinu-i martiriul. Asa a dus-o si maica-mea ani in sir, nu va spun cati si nici nu va spun cat de adanc, da' mi-e o ciuda pe ea de mor in primul rand c-a schimbat-o pe ea foarte mult, nu mai e sensibiloasa si atenta si-n al doilea rand pentru ca definitiv m-a shimbat pe mine si pe frate-miu. Asa ca eu is intr-o dunga: la prima abatere orevoar si n-am cuvinte. Din fericire nu-i cazul la hasbantu meu.

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 4:52     citat 

exact asa, somnorici!
hei, nu te mai impacienta cu gripa, dupa sapte zile normal, daca esti bine, te intorci la munca
sarut

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 5:10     citat 

lucreaza la psihic astia de abuzeaza si de cele mai multe ori daca o taietura, o stacana de bataie se mai camufleaza , ce-i pus in suflet greu se mai urneste. slava domnului ca n-am avut parte niciodata de d-astea.

aveam o amica in liceu, s-a indragostit la 16 ani de-un tigan plin de bani si a lasat scoala pt fuste lungi si telenovele tragice. o taia tiganu' din pasiune pe fata si cand am vizitat-o in spital era intr-un mare bocet de dragoste ca-i adusese asta niste flori si bumboane.
io sa dau cu el de pamant la prima vedere da m-a oprit ea , ca se iubesc. ochi peste cap mi-am facut o mare cruce si i-am lasat in plata domnului.
am revazut-o dupa ani , plouata si tare amarata, frumos ciuntita pe fata ,tragea de niste sacose mai mari ca ea intr-o mana si de un plod intr-alta.

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 5:14     citat 

trist
nu mai vorbiti de astea
si ranile alea din suflet se vindeca, duke, dar greu, si cu multa truda ; dar mai e nevoie sa fii pe deplin constient si sa vrei sa le vindeci, sa vrei sa scoti in lumina toata nemernicia ce te-a inconjurat odinioara si sa tai bucati din tine....ca sa te poti reface
eu nici acu', dupa cinci ani de fericire, n-am terminat trist

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 5:19     citat 

macar constientizezi teo si asta-i mare lucru.
ca la AA ' ma numesc teo '....

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 5:21     citat 

----------
citat:
ca la AA ' ma numesc teo '....
----------

confuz iegzplica mai pe intelesu' meu confuz

noh, va pup, reviu mai incolo
e ora de...alergat cool

sus

Denunta
duke_meadows

07.12.2009 5:29     citat 

AA - alcoolici anonimi.
cand se ridica in picioare si se prezinta. ' eu sunt gica si sunt alcoolic ' . asa si tu ... nealcolica rad

alergatrura placuta, io tocmai am primit mail de la jumatatea mea ca tre sa alergam la cumparaturi dupa munca. o placere. nervos

sus

Denunta
DK

07.12.2009 5:32     citat 

Eu va invit sa incepem cu un tonus mai bun Aniversarea celor 20 de ciripeli sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: