· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

06.12.2009 8:43     citat 

m-am adunat si eu acasa

mda, mamistef....cred ca de la gripa mi se trage venirea asta pe aici cool asa ca pazea, feriti-va de virusi, ca deveniti asa rele rad

adorm pe tastatura si nu-i nici 8h seara ochi peste cap mai am si de culcat un prunc zapacit de cite a vazut azi
film, Mos Craciun, ne-am dus si la defileu, am ocolit ploaia rad si-a fost superb
dar is rupta

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

06.12.2009 9:03     citat 

'na seara. Azi v-ati mutat cuibul in casa noua -spre- zece, brava!
naspa cu gripa, sper sa scap ca deja sunt muuult prea PURa si reuteceoasa foarte fericit
Azi nu m-am simti ok deloc, ma tot roade romantismu' la un picior de vro trei zile continuu.
v-am pupat pi cioculetze!

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

06.12.2009 9:53     citat 

Se-ntelege ca gripa e drumul spre PURificare. trag cu ochiul Asa ca purele, daca mai sunt si move, nu mai au nici o sansa la boliciuni, fii pe pace, Moni.

Iese Geoana? S-a dus cu Piatra Neamtu' ca astia erau cu Base dintru inceput si tare bine ne-a mers cand a fost el. Incepuse si orasul nostru sa arate oleaca mai omeneste.

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 8:28     citat 

neata, zburataoarelor rEutacioase si move !
am vazut ca moshu a fost darnic cu voi ! si mie mi-a adus ... o inundatie de la vecinii de sus nervos si nici nu-mi mai trebuie altceva ! parol, e suficient !
pare-se ca lupta pt. marele OS e stransa...la ora 8 s-a anuntat dl. base in frunce ! inca nu e de desfacut sticla de shampanie dl. G(e)oana , nu va grabitzi !!! mai vedem...mai vedem...mai e de numarat !
azi am chef de discutzii nervos oare dna. asistenta e dispusa rad sau ma rog, gasesc eu pe unde sa-mi vars off-ul trag cu ochiul

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 8:53     citat 

hai neatza foarte fericit
ca sa-ti raspund draga pui, duamna assistenta acu cere detalii despre placa.....de par prostit

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 8:54     citat 

pai de ce nu-i spui ca-i mai usor cu un strop de benzina si un scaparici foarte fericit efectul e in mare, acelasi...doar timpul de executie difera foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

07.12.2009 8:54     citat 

bon dimine rEuteceoaselor

Hadriano maica,pui deja s-o infipt la cronicutza circotasilor,if iu nou uat ai miiiin

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 8:56     citat 

io am zis din shtart ca azi am chef de carcoteala foarte fericit si-am gasit un nerv gata intins, numai bun de tzopait pe el foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

07.12.2009 8:56     citat 

vazui mai, vazui ca e bagata acolo trag cu ochiul
da io poci sa ma bucur aci? nu?

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.12.2009 8:58     citat 

sigur ,pup pup pupaza micuta,dragalasa si ciufulita
bucura-te unde vrei tu,mai ales in cuibusorul nostrul de nebune

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

07.12.2009 9:02     citat 

1. mai, ma culcai cun presedinte si ma sculai cu altu
2. mi dor de dropie
3. oare ce face diuc?
4. cand te duci in Francia sa-i faci ntort teodorei?
5. somno esti bine?
6. sa vina asistenteleeeeeee rad

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 9:03     citat 

vezi, vezi ca si tu vrei asistente prostit mai stiu pe unu ' la TV el era cu "medicamenteee" si fular alb rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 9:16     citat 

la circoteala si eu, dis de dimineata rad

DK, mama mitzelor, da si mie un sfat ceva, ca azi dimineata am crezut ca le arunc pe geam pe ale mele nervos
is zanatece rau de tot, se catara te miri unde, ba acu' pe cele mai inalte biblioteci din casa, darima tot, zmotocesc tot, camera lui Elouan o tin inchisa ca-i insfaca jucariile, nu stiu ce-o sa fac cu bradul prostit

de presedentie nu zic nic' nu-s la curent deloc, habar n-am, asa ca..inchid ciocu'
scuze patrioatelor, eu una nu ma gindesc in vecii vecilor sa ma intorc in ro, ba cum obtin cetatenia franceza, o arunc pe-aia romana (adica cred)

asa...is oleaca mai bine, am dormit ca pruncu', aseara la 21h30 eram in pat jenat

ma'c sa dau un ochi pe ici pe colo, sa caut prilej de rautati rad

pina una alta morcovu' meu creste, si tot creste.... rad

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

07.12.2009 9:24     citat 

Is bineeeee. Chiar cre'ca o sa pot face si mancare azi, ca-i jale-n frigider, nu mi-a facut nimeni de cateva zile. Am rugat-o pe mama sa vina sa-mi aduca ceva de mancare sambata, mi-a cumparat oleaca de muschi si niste rulada de pui si a sters-o fara prea multa compasiune. foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.12.2009 9:25     citat 

compasiune?ce-i aia?are vreo legatura cu compasul?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: