· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
bursucitza

07.12.2009 9:30     citat 

buna dimineata.. vad ca v-ati putin movit, ati avut limbaritza nu mai poate tine nimeni pasu cu de-alde voi dar totusi trebuie sa ii urez teodorei o saptamana excelenta....

despre morcovi vorbeam nu?

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

07.12.2009 9:32     citat 

uuuuu-haaaaaaaaaa ce salata ar iesi din voinicul ala!! jenat jenat jenat

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 9:35     citat 

somno, esti deci pe calea cea buna foarte fericit
(eu nus' ce va bateti voi capul cu mincarea; eu petrec ore in bucatarie doar de sarbatori sau la ocazii speciale; in rest, repede, ceva in cuptor, ceva la aburi, niste paste-orez-cartofi, ce-mi pica, sau pe tigaia grill jenat is lenesa rau)

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 9:42     citat 

compasiune - compas....mami rad rad asa ma gandeam si eu.... rad
de exemplu pe mine, ca ma inunda cretinii de deasupra mea in mod sistematic(macar odata pe saptamana in una din cele doua bai) nu ma masoara nimeni cu compasu; foarte fericit rad da' si cand m-o apuca amocul si le bag asigurarea sub nari....sa vezi ce compas le dau.... nervos

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 9:46     citat 

bursu, sar'mina, sar'mina sarut
buuun morcovul, da' de mincat (sau.... confuz jenat )
deci, schimbam culoarea, saptamina asta sintem ...orange???

sus

Denunta
DK

07.12.2009 9:47     citat 

Deeeeeeeeci NEATZA suflare pasareasca si PURA!

Mie imi e somn. foarte fericit M-am trezit la 6 ca sa merg la stomatolog... ochi peste cap si m-o inervat tacsimetristu ca s-o gandit sa-mi arate Iasul... ochi peste cap ochi peste cap

Nici nu stiu de unde sa incep sa ciripesc, zau!
Incep cu Teodora si ale sale Matze... deci inteleg ca sunt vioaie, chiar prea vioaie... daca-s puiutzi nu prea ai ce sa le faci, decat sa stai dupa ele si sa le disciplinezi, insa te asigur ca e o cauza aproape pierduta. Eu am renuntat la perdea o perioada, ca imi facuse una franjuri. foarte fericit Cand a crescut, s-a mai linistit si nu o mai intereseaza perdeaua.
Ai putea sa le dai jucarii, sa le agati motocei prin casa si sa vezi daca le dau vreo importanta. trag cu ochiul Sa ma tii la curent, da?

Cuscra, imi pare bine ca te simti mai bine si te rog sa te apuci de gateala, ca ii scad muschii ginerelui meu trag cu ochiul

Puiule infige-te maica! foarte fericit Tre sa ma informez si eu care-i treaba cu placa aia, ca nu se mai poa'!

Pupezo, ti-am pomenit motzul ieri, bre, ca am curatat un soi de peste ce-avea pe spinare o creasta care tare mai semana cu motzul tau. prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

07.12.2009 9:51     citat 

o sa rideti de mine,dar o sa va zic ce le distreaza tare pe mitze(stiu si am vazut asta la o fosta amica veterinar,care avea si ciini si mitze)
deci... de face un fel de stilp de placaj-ca si cum ar fi un "tub" din patru laturi, si se infasoara f strins de jos pina sus cu sfoara groasa,sa fie invelit complet in sfoara.ei,si se joaca mitzele pe chestia aia,se catara. o scarmana,isi tocesc ghearele pe ea, de n-o sa vedeti.de placuta de sus se pot agata si vreo doi motocei.
daca nu intelegeti desenez eu si va scanez,ca ma cam zapacesc pina si pe mine explicatiile

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 9:54     citat 

----------
Teodora29 a scris:
bursu, sar'mina, sar'mina sarut
buuun morcovul, da' de mincat (sau.... confuz jenat )
deci, schimbam culoarea, saptamina asta sintem ...orange???
----------

evident scot limba

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

07.12.2009 10:01     citat 

neata tuturor!
eu astept saptamana rosie ca mie imi place rosul..
pana una alta ma indop cu ciocolata ca o nesimtita, in halat si zburlita..
sambata am fost la taiat de porc (da nu mi-am dat prea tare silinta, numa asa de bun simt)..ieri Mos Nicolae si tata ii Nicolae asa ca...musafiri si lume..numa io nu pot sa beau si zau ca mi-ar fi prins bine o visinata aseara (is in conflicte cu omu meu)...

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 10:02     citat 

is tinere zanatecele, au abia vreo 7 luni foarte fericit
perdele n-am din fericire, si la casa nu pun...
jucarii....au cu carul, doar pentru ele, gratoires pentru gheare, mingiute si sfori, gheme, soricei, toate intr-un panier
plus o minunatie de-asta
http://www.animauxvillas.com/index.php?...ZwodxzRdZw (nu la fel de complicata, nu la fel de mare)
noroc ca macar nu-si ascut ghearele de canapea cum faceau la inceput ochi peste cap
si-s rele, pretentioase, miriie daca cumva litiera nu-i curatata cind vor ele,, se agata de tine sa le dai mincare....in rest, iubitoare rau, se culca prin pat , se cuibaresc in bratele noastre si de sintem inca seara in sufragerie, ne asteapta pe canapea
da' astept sa ne mutam, poate cind or iesi pe-afara, s-or destrabala destul sa nu mai faca timpenii in casa socat

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 10:03     citat 

ma obsedeaza nishte chestii la scarbici si in lipsa de chef intru aci sa scriu in culoarea morcovului tanar nu dejeaba is io gaina batrana trag cu ochiul

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

07.12.2009 10:15     citat 

ia zi mai pui, ci ti obsedeaza?

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 10:18     citat 

ah...abia asteptam sa ma intrebe careva ! rad prostit bre, di ci aia de munceste ca prostii e luati de preshuri...iar aia de isi menajeaza neuronu' si isi pilesc copitele la birou e destepti si bine vazuti si primesc prime(pe ascuns, ca asta e mai interesant, ca si cu plicu de prafuri, pe shest) prostit ????? nervos stie cineva??!!??

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

07.12.2009 10:20     citat 

uelcame to the club rad

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 10:28     citat 

mmm...deci mai E si alte prUaste...nu-s numai io nervos si ce mi-e cel mai tare ciuda e ca am patzit exact ca in proverb, sarpele de l-am ocrotit la san ala ma musca pe toate partile !!! cand a venit in biroul asta nu stia nici sa dea drumul la computer !!!!!!!! nu mai vorbesc despre orice altceva inseamna notariat ! nimic !!!! totul de la A la Z (si inapoi) absolut totul i-am explicat si dat cu linguritza vre-o doi ani...acu' vine multumirea nervos ca eu tre sa plec in concediu si evident ca sefa tre sa se puna bine cu cine ramane, no?????? pe mine in schimb ma intreaba in fiecare zi daca mai vin , cat stau acasa etc etc etc exclamatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: