· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

07.12.2009 11:43     citat 

ma duc sa imi dau si eu cu ceva pe fatza ca nu'mi vine sa ies in lume ashea..(naiba m'a pus sa ma indop cu ciocolata si sa am acua tenu ca la 15 ani) nervos

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 11:44     citat 

pina una-alta, v-ati apucat de scotocit, smotruit si sanitizat mesajele altora foarte fericit
as dezinfecta si eu niste creierase de plozi cu probleme pe-aici nervos taman imi semnaleaza un prof ca-i lipsesc doi elevi, pustanii se plimbau prin culoar, fara nici o treaba, rien à foutre, madame nervos
ei, si-i duc in curs, si ma insulta ca la usa cortului, incetisor, asa, ca i-a scuturat deja un alt prof trecind pe linga noi
bai, eu chiar am o mare problema la munca....incerc sa ma adun sa deschid un subiect, poate au unele persoane experienta cu autisti, hiperactivi si altele....ca eu una dau din colt in colt cu agresivitatile lui
is suparata si-mi vine sa pling
ma duc sa ma calmez, reviu apoi
si scuze de dispozitia tare proasta (a naibii, si-mi incepusem ziua bine, aveam surisul si calmul....)

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

07.12.2009 11:47     citat 

termina Teodora,de ce sa plingi??Pai mediul in care lucrezi oricum nu e unul foarte comod,iar tu probabil ai tendinta sa te implici si sa te consumi prea tare!
fa-te "fata rea",vb f serios

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 11:48     citat 

teo, mama, nu te invidiez...este un topic pe forum cu si despre copii cu astfel de probleme, pentru informare ...baga 3 tzigari si trece foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 12:06     citat 

bagai una, ca n-am timp de trei (tigari adica)
si nu trecu
facui fisa de incident, astept sa vina sefu' ca-i iar prin reuniuni ochi peste cap
mamistef, anul asta m-am facut rea, asa zic ei, ca pina acu' lucram cu cite unul in parte, cind aveau nevoie, mergeam cu ei in curs, era fain...cautam solutii pentru diverse, jucam psihologul lui peste cind aveau probleme
acu', in birou, ii am pe toti pe cap, profi ce cer secretari pentru elevii ce nu scriu (cind ai unul ce vrea sase persoane cind is numai cinci care lucreaza in ziua respectiva...fain iara), educatori ce refuza sa lucreze cu x sau y ca "nu reusesc" , elevii in toate pauzele de supravegheat, de cautat de trimis la medical, de trimis in curs etc etc
si uite-asa-s bolnava tot anul

gata, am terminat, nu va mai vorbesc de asta
beiiii....da' nu mai gasesc nimic interesant pe forum, sa-mi revars rautatile foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 12:12     citat 

io astept sa vina doamna cu placa foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.12.2009 12:13     citat 

a,da...aia care "se face cu placa" in sapte zile de doo ori si se mira ca sfiriie parul

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.12.2009 12:14     citat 

au lupoaica prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 12:20     citat 

si a venit rad rad

sus

Denunta
DK

07.12.2009 12:21     citat 

Deci eu am o zi de mare angajament. Vine toata lumea si arunca cu trebi din tati directiile si p-orma bune bot ca de ce nu e gata alaltaieri. Pai pana mea, is singura, cum sa le fac pe toate deodata?

Eeeeeeeeeeei haaaaaa... pe bune de nu m-a ofticat una de dimineata.... socat

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 12:23     citat 

da' cand apare mi-o semnalati si mie...ca si io am mari probleme azi....si tre sa ma descarc pe careva...
ia sa dau un copy / paste , ca am nervu incordat si nu pot sa reiau ce-am scris deja la gravidutze... in conditiile in care inca prestez servici (si voi mai presta pana la revelion) am primit vestea ca dr. meu nu rasp. la tel. decat daca e in toane bune(cunosc femeia care a nascut cu cine a nimerit de garda, pt. ca nu a avut alternativasi a primit reprosurile de riguare ca a ales alt medic, tratament cu ...partea dorsala, etc) si " "pe mihai l-am nascut la fix 38 de saptamani !!! si ce ma fac daca nu-mi raspunde tembelutza la telefon?!? nu de alta, dar poate pic (la norocul pe care il am eu ) pe mana sefului de sectie, un nemernic , din cauza caruia era sa cad in depresie in primele saptamani de sarcina si din cabinetul caruia am plecat (cam pe la 4 luni) trantind usa de m-am mirat ca n-a cazut tencuiala trist
asa ca...pe cuvant imi vine sa emigrez plang sau sunt foarte trist azi e zi de "vineri 13" nervos

sus

Denunta
Teodora29

Copii

07.12.2009 12:23     citat 

bun asa, din pure si rautacioase ne transformam in nemultumite

saraca fata cu placa, tot nemultumita e si ea, n-o ia nimeni in serios, si ea sfiriie sub placa plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

07.12.2009 12:26     citat 

deci, somnorica, io credeam ca numa pe mine ma iubeste maica-mea de nu mai poate.Ete ca mai exista pe lume copilasi parasiti. cool
copilasi ne-iubiti de mamele (LE) voastre, unitiva!!!!

sus

Denunta
mamistef

Copii

07.12.2009 12:27     citat 

bahhh s-a dus cu pira la admin rad rad rad rad

sus

Denunta
DK

07.12.2009 12:28     citat 

Monico, nu te mai plange de mama ta, bine ca o ai! Pentru luat o pastila sau ceva, zau ca nu merita sa te plangi.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: