· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
puimihai

07.12.2009 12:28     citat 

monico, si dupa ce ne unim (ca vin si io) ne facem MOV sau ORANGE ? ca eu una sunt VERDE momentan de nervi......

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 12:29     citat 

monica, stai linistita, ca fac si eu parte din gasca
da'....despre morti numai de bine zice romanul, ce conteaza ce marci profunde mi-a lasat mie in suflet? ochi peste cap

puiule, calm, calm, le scoti tu la capat pe toate sarut

sus

Denunta
DK

07.12.2009 12:32     citat 

Bre, voi v-ati obraznicit peste masura... scrieti care si cu ce coloare ii trece printre pene! rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

07.12.2009 12:36     citat 

DICHEI, m-ai certat?!?!?!? ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
na, ca acu is si mai trista... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

pui, ne facem strave(R)zii!

Ultima modificare efectuata de catre monica77 la 07.12.2009 12:38, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

07.12.2009 12:38     citat 

----------
monica77 a scris:
DICHEI, m-ai certat?!?!?!? ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
na, ca acu is si mai trista... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

Te-am certat ca te plangi de mama ta. Eu mi-as dori sa o mai am pe a mea langa mine.
Acu sper ca nu mai esti trista...

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

07.12.2009 12:41     citat 

hai mai fetelor,eu una de exemplu citesc subiectele cu soacre si mi-e ciuda ca nu ma pot plinge si eu de a mea(de parca as fi avut pt ce,dar macar asa,sa ma alint si eu trist ).
Asta e viata,fiecare are experientele lui,normal ca nu prea se aseamana .

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 12:45     citat 

mami putem sa adaugam si soacrele la vorba "despre morti numai de bine" ?? rad prostit ca eu una....subiectul asta mi-ar mai lipsi azi prostit
dropie, ai impacat-o pe monica si te-ai amarat tu.... sarut un pup sa-ti treaca !
monica, eu stravezie ! rad HA! HA! fetitza, eu am opzashishapte de kile momentaL jenat asa ca...orice numa' stravezie n-am cum !!!! eventual Elefantzie...inventam culori prostit rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

07.12.2009 12:53     citat 

dropiuta, ti pup. gata, nu mai zic nik aici. Las' ca ma mut la casa mea si n-o sa mai fim bot in bot toata ziua si poate o s-o apuce si pe ea dorul si dragul de mine.

pui, las' ca mergi incognito daca te faci stravezie.
va pup, merg sa -mi culeg piticul de la gradi.

sus

Denunta
DK

07.12.2009 12:55     citat 

Monico, pup si eu sarut Imi pare rau, am actionat din impuls, la mine rana e recenta si cred ca nu se va inchide niciodata... Sa stii ca regret ca nu esti in cele mai bune relatii cu mama ta, dupa cate inteleg din ce ai postat... e mare pacat.
Mama mea a fost painea lui Dumnezeu... definitia mamei, cu adevarat. trist

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 12:58     citat 

dropie DD sa o odihneasca pe mamica ta! iar tu sa ii multumesti lui DD pt. bucuria de a fi avut o astfel de mama ! cu siguranta si tu vei fi asemeni ei sarut iata cum ma emotzionashi tu la ora asta....

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:02     citat 

Multumesc puiule, sper sa fiu si eu o mama buna, cand oi avea copii. trag cu ochiul Lasa, nu te mai emotiona, ca nu-i face bine Anei Maria sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 1:07     citat 

----------
DK a scris:
Multumesc puiule, sper sa fiu si eu o mama buna, cand oi avea copii. trag cu ochiul Lasa, nu te mai emotiona, ca nu-i face bine Anei Maria sarut
----------

si io o sa fiu nasa foarte fericit

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:11     citat 

O sa am o cumatra pupaza! Cu coic! scot limba

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 1:15     citat 

iote ! boteaza motzata?! felicitocuri dUamna ! cam pe cand ?! rad
dropie, cum sa nu ma emotzionez, ca-s asa de ...cu nervii -n pioneze ca orice adiere ma emotioneza, dar azi am avut si o zi nashpa si plus de toate, nu mai departe de azi nopate visam (in putinul timp dormit) ca nascusem si fata mea sugea cu pofta si eu aveam o stare de fericire....deci subiectul cu mama evident ca m-a miscat. asa-s gravidele, tropaie hormonii in ele prostit iar despre vise...prostul doarme prostii viseaza ! asa ca nu va apucati vre-una sa-mi talmaciti ca nu ascult !!! stiu eu mai bine ca-s superstitioasa de numa-numa, da' acu ' n-am chef sa stiu scot limba
oare a priceput careva ceva din tot ce-am scris prostit rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 1:18     citat 

----------
DK a scris:
O sa am o cumatra pupaza! Cu coic! scot limba
----------

si-o sa vin cu oua de pupaza cado si muulte pene mov prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: