· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase si MOV - Noos'pe     
DK

07.12.2009 1:22     citat 

----------
puimihai a scris:
iote ! boteaza motzata?! felicitocuri dUamna ! cam pe cand ?! foarte fericit
dropie, cum sa nu ma emotzionez, ca-s asa de ...cu nervii -n pioneze ca orice adiere ma emotioneza, dar azi am avut si o zi nashpa si plus de toate, nu mai departe de azi nopate visam (in putinul timp dormit) ca nascusem si fata mea sugea cu pofta si eu aveam o stare de fericire....deci subiectul cu mama evident ca m-a miscat. asa-s gravidele, tropaie hormonii in ele prostit iar despre vise...prostul doarme prostii viseaza ! asa ca nu va apucati vre-una sa-mi talmaciti ca nu ascult !!! stiu eu mai bine ca-s superstitioasa de numa-numa, da' acu ' n-am chef sa stiu scot limba
oare a priceput careva ceva din tot ce-am scris prostit rad
----------

Puiule, am priceput... trag cu ochiul Ete de-aia imi pare rau ca ti-am starnit emotiile. trist
Si eu visez ciudat in ultima vreme... lasa, poate la noapte oi visa coicu pupezei si motzul mai ales, ca si-asa mi l-au evocat spinii de pe spatele pestilor de i-am curatat eu ieri. foarte fericit

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:22     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
O sa am o cumatra pupaza! Cu coic! scot limba
----------

si-o sa vin cu oua de pupaza cado si muulte pene mov prostit
----------

Sa nu uiti de curetura mov, pana una alta. scot limba

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 1:31     citat 

auzi, dropie, da' daca o da DD sa faci gemeni foarte fericit una bucata copil o boteaza pupaza, de acord, dar pe -a doua, io, io, io !! foarte fericit daaaa??? si io vin cu ce culori vrei mata, MOV, orange sau verde ...ca de multa vreme tot tanjesc sa fac treaba asta...da n-am cui trist ca in jurul meu nu prea am tineri dornici de a fi parinti trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.12.2009 1:33     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
O sa am o cumatra pupaza! Cu coic! scot limba
----------

si-o sa vin cu oua de pupaza cado si muulte pene mov prostit
----------

Sa nu uiti de curetura mov, pana una alta. scot limba
----------

infasam cupilu in ea? ochi peste cap

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:33     citat 

Bini mai pui, sunt mai mult decat onorata. sarut Parca vad ca ma incumetresc cu tot stolul inaripat. foarte fericit

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:34     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
infasam cupilu in ea? ochi peste cap
----------

Nu bre, aia e speciala pentru perioada pre-aparitie cupil. foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 1:35     citat 

bre dropie, daca esti fata de gashca ce sa-ti fac... sarut

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:36     citat 

jenat jenat jenat pura, rautaceoasa si mova... prostit

sus

Denunta
puimihai

07.12.2009 1:39     citat 

shi mai nou portocalie (prin partzile esentziale) rad fara aluzii la culoarea politica, nu de aia imi pasa mie scot limba

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:40     citat 

Da, da... fara legatura cu culorile politice, imi place portocaliul, dar imi place si rosul...

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 1:51     citat 

DK, sarut de la mine, asa, cu drag

sus

Denunta
DK

07.12.2009 1:55     citat 

sarut sarut back to you Teo! Si la matzele tale nebunele! Asa zapacita e si aia mica a mea, pufosenia. Zici ca e pe baterii Duracel... toata ziua e intr-o continua miscare, zau daca stiu de unde are atata energie ghemotocul ala de puf. trag cu ochiul
Chestia cu zgreptzanitoarea pt matze, facuta din scandura imbracata-n sac la noi nu a functionat, deja erau celebre bratele de la fotolii ochi peste cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

07.12.2009 2:05     citat 

no, la noi functioneaza
dar le trebe musai sa urce pe...pereti nervos

dar stiu de unde le vine energia, ca dorm ca inecatele noaptea si ziua....ar trebui sa le pun niste ceasuri sa sune peste zi, cit nu-s acasa rad

noh, mie imi cade iar trecutul in spate
adica incearca rad
un prost ce se da drept o proasta, vrea niste bani (ca deh, eu-s in frantia dom'le) si-mi arunca diverse pe mail....cind gaseste un banut de internet café
e vorba de ex-ul meu sot si de ex-a mea prietena, amindoi cuplati (culcati, ca s-au mutat de unde le platisem eu chiria, si nu mai aveau oamenii decit un pat) impreuna la nici doua luni dupa ce-am plecat eu
si-apoi cum sa nu te umfle risu'plinsu' cind vezi ce scursoir au ramas?

sus

Denunta
DK

07.12.2009 2:12     citat 

Hai sa vezi pufosenia de care-ti ziceam ca merge cu baterii Duracel. trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

07.12.2009 2:13     citat 

Aoleu mai Teo! Pai si tu le raspunzi? confuz
Auzi, da daca tot esti tu in Frantzia, nu ne trimiti si noua in mod regulat, la fiecare, cate vreo 500 de euroi pi luna, asa? Ca dupa cate vezi, nu cerem mult si deh, tu esti in Frantzia. rad rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: