· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (54)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (54)     
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 6 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 5 luni

10.12.2009 2:02     citat 

Bursu sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut emotionat ,parca i-ar spune Maria ,Elenei ceva...

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
12 ani, 7 luni

10.12.2009 2:03     citat 

Vaai ce frumos... zici ca se imbratisaza ... ce se iubesc ele doua inca de pe acum...... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 8 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 5 luni

10.12.2009 2:04     citat 

Salutare salutare, iaca-ta-ma si pe mine scot limba sarut

Off.....cu ce sa incep...... ochi peste cap

Le doresc multa sanatate bolnaviorilor, iar parintilor putere si rabdare sarut

Pup o bursoaca mica, ce se uita impreuna cu surioara la desene sarut sarut sarut
Bursu, alunga-ti toate ideile alea urate din cap, ca nu are nici un rost, fetita ta este si va fi super-extra-mega sanatoasa si frumoasa, asemeni surioarei ei mai mare sarutsarut

Pup un pui mic de marinar, sarbatoritul zilei si-i urez multa sanatate, noroc, fericire si tot ce-i mai bun pe lume sarut sarut sarut

Am vorbit cu Mihaela (tei) acum si a zis ca va multumeste din suflet tuturor pt urari, stie ca va ganditi la ei, a facut poze, dar probabil o va ruga pe Em sa le posteze si ea va intra mai la noapte, ca are anuntati muuuulti musafiri sarut

Cuscra, am vazut ca ai postat si tu un mesaj micut ieri, sa stii ca si domnul meu mai trage cu ochiul pe aici cateodata prostit

Va pup pe toti si toate sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

10.12.2009 2:14     citat 

Buna ziua si de la noi sarut
La multi ani Stefanutz , pui de marinar sarut sarut sarut multa sanatate si mult noroc in viata sarut
Bursu sarut foarte frumos filmuletul sarut cum sta Marutz pe burtica sarut scumpa de ea
Andreea sarut pupam pe Maia sa n o mai chinuie maselutele si sa nu mai aibe mucusori sarut
Va pup pe toate sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

10.12.2009 2:35     citat 

Spor la scris duamnelor foarte fericit
Sper ca n am uitat nici un dintisor jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: